Dolgozó részéről azonnali felmondás.


Kovács_Béla_Sándor # 2016.08.24. 12:45

Az ádám26 kérdésére.

Kvi.Andi # 2016.08.24. 11:26

"Nyilván pontosabban kellene ismerni a körülményeket, de valószínűleg nem, mert ez nem a munkáltató közelezettségszegése."

Ezt mire válaszolta pontosan?

ObudaFan # 2016.08.24. 10:22

Nyilván pontosabban kellene ismerni a körülményeket, de valószínűleg nem, mert ez nem a munkáltató közelezettségszegése.

ádám26 # 2016.08.24. 10:11

Üdvözlöm!

Holnap szeretnék felmondani azonnali hatállyal. Kérdezném, hogy jó indok-e az, hogy összeférhetetlenség miatt??? Van egy kolléganő, aki hónapok óta terrorizál és eddig bírtam.

Köszönöm a választ.

Kvi.Andi # 2016.08.24. 10:11

Bocsánat, de én csak egyről hallottam eddig és ezért lepett meg.

Esetleg megtudnád mondani, hogy milyen típusai vannak?

Kovács_Béla_Sándor # 2016.08.24. 10:06

többféle fizetés nélküli szabadság van?
Igen.

Azért meg én kérek elnézést, hogy nem érted, mit mondok.

Kvi.Andi # 2016.08.24. 09:43

Miért többféle fizetés nélküli szabadság van?
Azért szükséges mert külföldre költözöm és az ügyeket csak napközben tudom elintézni, viszont a felmondásom beadásakor ezzel nem számoltam. Utolsó munkanapomtól leszek fizetés nélkülin egészen addig míg le nem jár a 30 nap felmondás, mert ebből egyáltalán nem engedtek, viszont az új munkahelyen 12-én kezdek.

Kovács_Béla_Sándor # 2016.08.24. 09:28

Attól függ, milyen fizetés nélküli szabadság ez. De akkor mi szükség volna az azonnali hatályú felmondásra?

Kvi.Andi # 2016.08.24. 09:19

És egy ilyen pernek mi lehet a következménye ha bukom, jogilag, anyagilag, stb..? Szeretnék közös megegyezéssel, de nem megy.

Én úgy tudom, hogy ha fizetés nélküli szabin vagyok akkor vállalhatok máshol még teljes állású munkát szerződéssel együtt. Vagy erre tud nekem valaki mondani forrást hol tudnék pontosan utána nézni?

Köszönöm.

Rexor # 2016.08.24. 08:31

Megoldható, csak nem ajánlott, mert ha perelnek bukni fogod. Próbálkozz inkább közös megegyezéssel.

"Okozhat e jogi problémát az ha a cég 16-án adja ki a kilépő papírjaimat és nekem 12-én már az új helyen kell kezdenem külföldön de fizetés nélküli szabadságon vagyok.": ezt az új munkahelyedtől kellene megkérdezned

Kvi.Andi # 2016.08.24. 06:47

Tisztelt Ügyvéd úr!

Azzal a kérdéssel fordulnék Önhöz, hogy jogilag megoldható e , hogy 30 napos felmondási időt töltve még benyújthassam az azonnali felmondásomat bár a cég papíron a felmondásban megírt dátumot jóváhagyta, de tud arról, hogy nekem az már nem jó?
Okozhat e jogi problémát az ha a cég 16-án adja ki a kilépő papírjaimat és nekem 12-én már az új helyen kell kezdenem külföldön de fizetés nélküli szabadságon vagyok.

Válaszát előre is köszönöm,
Andi

Kovács_Béla_Sándor # 2016.08.23. 20:14

Bukod.

bárány # 2016.08.23. 17:47

Tisztelt Ügyvéd Úr!

Azonnali hatályú felmondásomat (10 év munkaviszony után) beadtam a cégemhez, melyben indoklásként a munka-, baleset- és tűzvédelmi szabályok folyamatos megszegése az indoklás. A HR igazgató átvette, aláírta 2 példányban, de közölte hogy munkaügyi perre számítsak. Munkavégzés közben lett szólva a vezetőségnek a problémáról,( de az ő szemük láttára történnek a szabálysértések), a munkavégzés nincs beszüntetve. Bizonyítani tudom a szabálysértéseket. A kérdésem az lenne, hogy Ön szerint milyen lehetőségem, esélyem van a munkaügyi per folyamán, illetve azzal, hogy átvették tőlem a felmondásomat nem ismerték-e el a jogosságát?
Válaszát előre is köszönöm!

Kovács_Béla_Sándor # 2016.08.18. 15:01

Ha megszűnik a munkaviszonyod.

facegabor # 2016.08.18. 13:51

Most, 2016 augusztusában az idei 30 nap szabadságomon túl, még nem vettem ki a tavalyiból 26 napot. Ezt köteles kifizetni a munkáltató?

Kovács_Béla_Sándor # 2016.08.08. 11:31

Szerinted nem okoztál kárt, a munkáltató szerint meg igen. Na, ezt hívják vitás ténynek.

Via85 # 2016.08.08. 10:41

Nem történt károkozás.
Épp azért írtam, hogyha történt volna, akkor azt már említenie kellett volna, nem pedig ilyenkor, amikor már a felmondás megtörtént.

ObudaFan # 2016.08.08. 10:11

A másik kérdésem, hogy a felmondás után szabályos-e, hogy károkozásért jegyzőkönyvet akar felvetetni, azonban eddig nem említette, hogy kárt okoztam volna.

Az a kérdés, hogy okoztál-e kárt, nem az, hogy eddig említette-e.

Kovács_Béla_Sándor # 2016.08.08. 07:59

Add fel postán.

Senkit nem lehet 10-11 órára bejelenteni.

Via85 # 2016.08.08. 07:27

Üdv,

szeretnék egy segítséget kérni felmondással kapcsolatban.
Amennyiben nem szerepel a munkaszerződésben, hogy kinek adhatom be a felmondásomat (csak cégvezető szerepel, teljes név nem), elveheti-e az aki a munkaügyekkel foglalkozik?
ő ugyanis visszautasította, a cégvezető pedig szabadságon volt, és egy hétig nem tudtam leadni a felmondásomat időben.

A másik kérdésem, hogy a felmondás után szabályos-e, hogy károkozásért jegyzőkönyvet akar felvetetni, azonban eddig nem említette, hogy kárt okoztam volna.

Valamint, hogy rendkívüli felmondás benyújtható-e azzal az indokkal, hogy csak 8 órára jelentett be, (10-11 óra helyett) nem kaptam írásban értesítőt a szabadságomról. (most se tudom hány napom van), volt olyan hét, hogy folyamatosan dolgozni kellett szabadnap nélkül.

Köszönöm

intentio # 2016.08.05. 09:22

Munkavállaló által kezdeményezett "rendes" felmondás esetén nem jár.

Az Mt. szerint csak az alábbi esetben illeti meg a munkavállalót végkielégítés:

77. § (1) A munkavállalót végkielégítés illeti meg, ha munkaviszonya

  1. a munkáltató felmondása,
  2. a munkáltató jogutód nélküli megszűnése, vagy
  3. a 63. § (1) bekezdés d) pontja

alapján szűnik meg.

A 63. § (1) d) pedig ezt tartalmazza:

(3) Megszűnik a munkaviszony, ha a 36. § (1) bekezdése szerint jogügylet vagy jogszabály rendelkezése alapján a gazdasági egységet átvevő munkáltató nem e törvény hatálya alá tartozik.

pazs # 2016.08.05. 09:19

Munkavállalói rendes felmondás esetén nem jár. Rendkívüli felmondás esetén igen, de ott meg nincs felmondási idő, úgyhogy biztos nem azzal éltél.

JakJud # 2016.08.05. 09:07

Üdv mindenkinek!

Hasonló témában olvasgattam a kérdések között,de konkrétan szeretném tudni,hogy az én esetemben mire számíthatok..
14 év munkaviszony után felmondtam,júl.1-30.közti időszakban le is töltöttem a felmondási időt..az lenne a kérdésem,hogy ez esetben("Rendes Felmondás")-a jelenlegi törvények szerint-nem jár,vagy jár végkielégítés?-mert több oldalról próbáltam tájékozódni,és ellentmondásos információkat kaptam..szeretnék tisztán látni..előre is köszönöm a választ.

Tisztelettel:JakJud

Kovács_Béla_Sándor # 2016.08.04. 20:25

Ettől még adott lesz a munkáltató követelésének a feltétele: felmondott, és a felmondási időt a saját hibájából nem töltötte le.
Tudom, hogy nagyon szereted ezt az ötletedet, és büszke is vagy rá - de nem működik.

efi99 # 2016.08.04. 20:21

Ugyanmár, bemész ittasan, vagy focizol a dinnyékkel a feltöltés helyett, aztán másnapra kirúgnak.