Dolgozó részéről azonnali felmondás.


wers # 2018.10.16. 09:46

És mi van abban a szerződésben?

le harvy osvald # 2018.10.16. 09:41

Értem.igaz fentálltak de alá írattak velem egy tanulmányi szerződés és mostjárle a 6 hónap.A 8órás folyamatos felfelé nézéstől illetve takarítástól a nyakam és a hátam madnem minden műszak végére fáj ezért kezd elegem lenni ebből a munkából

wers # 2018.10.16. 09:34

Az én szerény véleményem szerint ezek a próbaidőd alatt is fennálltak, miért indokolná épp most a rendkívüli felmondást. De rendes felmondással élhetsz.
De egészségkárosító, élet- balesetveszélyes munkavégzésre nem kötelezhetnek.

le harvy osvald # 2018.10.16. 09:22

Köszönöm a gyors válaszokat.Akkor milyen indok kell az azonnali felmondáshoz?Pl.:a munkaviszonyomat úgy kezdtem,hogy 3hónaig nemvolt munkaorvosi alkalmasságim,munkavédelmi,tűzvédelmi ill. balesetvédelmi oktatás a mai napig nemvolt 7 hónapról beszélünk.Olyan gyárban kell magassági takaríttást végeznem ahol 15 éve nem takarítottak és az elszívas nagyon gyenge tehát napi 8 órát porban illetve hegesztő fűstben dolgozom mivel fent orientálódik a füst.

wers # 2018.10.16. 08:51

KBS gyorsabb volt

wers # 2018.10.16. 08:51

Felmondáshoz???? De a munkavégzést addig mindenképpen megtagadhatod a nem biztonságos géppel, ameddig nem nem javíttatják. Adjanak más munkát, küldjenek állásidőre... szerintem.

Kovács_Béla_Sándor # 2018.10.16. 08:50

Nem. A munkavégzést tagadhatod meg, ha az a saját vagy mások testi épségét, életét veszélyeztetné.

le harvy osvald # 2018.10.16. 08:42

Tisztelt fórumozók a kérdésem a következő lenne.Az azonnali felmondáshoz elegendő indok lehet-e az ha a mobil emelőkosaras jármű amivel dolgozom nem üzembiztos tehár már 3szor is előfordult,hogy kiemelt állapotban fent maradt és csak segìtséggel tudtam lejönni.Erről a főnököm is tud.A válasza annyi volt,hogy lekell venni az akku sarut várni 5 percet és minden jolessz.

ObudaFan # 2018.10.15. 12:11

A közös megegyezés arról szól, hogy megállapodtok olyasmiben, amibe mindketten hajlandóak vagytok belemenni. Ha ebben van felmondási idő, akkor van, ha nincs, akkor nincs. HA nem születik megállapodás, akkor csak a felmondás lehetősége marad fenn, és ha nincs olyan jó okod, ami a törvény szerint azonnali hatályú felmondást megalapoz, akkor ez azt jelenti, hogy van felmondási idő.

almakarika(66) # 2018.10.15. 11:58

Köszönöm. Mire entereztem, rájöttem, hogy hülyeséget írtam. Munkaviszony megszüntetése közös megegyezéssel. Így kellett volna. Tehát indokolhatok. Felmondási idő van ebben az esetben?

Kovács_Béla_Sándor # 2018.10.15. 11:49

közös megegyezéssel adom be a felmondást
Az fából vaskarika.
Annyit tehetsz, hogy indítványozod a jogviszony közös megegyezéssel megszüntetését, és arra az esetre, ha a munkáltató nem fogadja el az ajánlatot, kéred, hogy tekintse az indítványt felmondásnak.

drbjozsef # 2018.10.15. 11:48

Közös megegyezést nem lehet "beadni".

drbjozsef # 2018.10.15. 11:47

Nincs közös megegyezéses felmondás.

Vagy közös megegyezés van, vagy felmondás.

Közös megegyezésben bármit (is) lehet.

Munkavállalói rendes felmondást nem kell indokolni.

almakarika(66) # 2018.10.15. 11:35

Amennyiben közös megegyezéssel adom be a felmondást, azt kell e indokolni? Illetve ha nem fogadják el a közöst, a felmondás ténye azért fennáll e, és átminősül e rendes felmondássá? Vagy újból be kell adni, rendes felmondásként?

Köszönöm

ObudaFan # 2018.10.13. 13:36

Ez mennyiben érinti az érintett munkavállalót? Nem elegendő, hogy a munkáltató általában valakivel szemben kötelezettséget szegjen, az érintett munkavállalóval szemben kell ennek megvalósulnia.

Tóth Jancsi # 2018.10.13. 13:01

Tisztelt Szakértő!

Azonnali hatályú felmondás indoklásához a súlyos munkáltatói kötelezettségszegésnek minősül-e az alábbi indoklás:

"munkáltató foglalkoztatói kötelezettségből eredő előírt köztartozásokat valamint a teljesített szállítói tartozásokat rendszeresen és időben történt írásbeli és szóbeli figyelmeztetésem ellenére késedelmesen egyenlíti ki, ezzel jelentős anyagi károkat okozva a kedvezményezetteknek"

Üdv,
Tóth Jancsi

Kovács_Béla_Sándor # 2018.10.01. 07:01

Igen. A kézbesítés.

almakarika(66) # 2018.10.01. 06:24

Köszönöm a választ. Rendes felmondás esetén ha jól tudom nem kell indoklás.
Ha keresőképtelenség ideje alatt mondok fel, az akkor is ettől a naptól számít? A felmondási idő alatt lehetek keresőképtelen? Ez idő alatt ketyeg a felmondási idő?
Postán, tértivevényesen küldve érvényes? A felmondási idő kezdete ekkor a postára adás, illetve a felmondás dátuma? Mert nyilván aznap postára is adom. Köszönöm előre a segítséget!

ObudaFan # 2018.09.29. 11:03

Elvileg az egész jár, de gyakorlatilag ha a munkáltató azt mondja, hogy fontos érdeke fűződik, hogy bemenj dolgozni, meg fogja találni a módját, hogy pénzben megváltsa.

Levente0310 # 2018.09.29. 09:19

Ha beadtam a felmondásom és 90 nap ami december végéig jönne ki és van 13 szabadságos napom akkor abból az egész jár nekem vagyis kivetethetem vagy csak egy része?

Kovács_Béla_Sándor # 2018.09.28. 16:13

Nem biztos. :) Sőt.

wers # 2018.09.28. 15:49

Egyszerűen azért követeli, mert a munkáltató jogellenesen szüntette meg a munkaviszonyt,

Biztos, hogy nem "a munkavállalót" akartál volna írni?

Kovács_Béla_Sándor # 2018.09.28. 15:29

Egyszerűen azért követeli, mert a munkáltató jogellenesen szüntette meg a munkaviszonyt, és akkor jár neki. Ti. az is jogellenes megszüntetés, ha nem tölti le a felmondási idejét.

drbjozsef # 2018.09.28. 14:30

almakarika,

Milyen felmondást adhatok be, amiből nem kakisként jövök ki?

Milyet szeretnél? Mert csak kétféle van, és azonnalival nem mondhatsz fel jogszerűen. Ezért a rendes felmondást javasolnám, az egyetlen lehetőségből kiválasztva az egyetlen egyet. Esetleg, elvileg, kérhetnél közös megegyezést is, de a leírtak alapján ez nem túl valószínű.
Szóval sok választás nincs.

wers # 2018.09.28. 14:18

De alkudni, közösen megegyezni mindig lehet, de tanácsos előre.