táppénz!


kérdező99 # 2017.03.09. 18:55

Tisztelt szakértők!
Egy ismerősöm rokkantsági ellátásban részesül, mellette dolgozik. Most betegállományban van, jogosult lenne táppénzre, viszont a felülvizsgáló orvos azt mondta, nem jár neki táppénz, mert azzal a betegséggel keresőképtelen, ami alapján kapja a rokkantsági ellátást. Ez valóban így van? Ha igen, melyik törvényben található meg? Hiába keresem, nem találok ilyen utalást sehol.
A választ előre is köszönöm!

edel-w # 2017.03.09. 17:01

Tisztelt Fórumozók, Szakértők!

Táppénz ideje alatti azonnali hatályú felmondás eseténél, ha a bíróság jogellenesnek ítéli meg a felmondást és kártérítésre kötelezi a munkáltatót akkor hogyan értendő a tizenkéthavi távolléti díjnak összege?
A felmondás dátuma ebben az esetben a táppénz lejárta után lép csak érvénybe?
Tehát jár a táppénz idejére a bér 50%-a, s majd a felmondás érvénybelépésének kezdeti dátumától fogva számítják a 12 havi távolléti díjat, vagy levonják ez utóbbiból a táppénz idejére kapott összeget?

Köszönöm

sortie # 2017.03.09. 10:56

baki112 2017.03.06. 14:38

Tisztelt Fórumozók

Érdeklődni szeretnék , hogy a táppénzes papírok leadásáról
kapok - e valami elismervényt a munkálatomtól vagy
van erre valami nyomtatvány , vagy szabály ?

T. Kérdező!

Igen, szabály van rá, de formanyomtatvány nincs. Javaslat: Fénymásolja le a táppénzes papírjait, majd azt a fénymásolaton a foglalkoztatóval vetesse át.

217/1997. (XII. 1.) Korm. rendelet

38. § (1) Ha a foglalkoztatónál kifizetőhely nincs, a foglalkoztató a táppénzre, vonatkozó kérelem elbírálásához „Foglalkoztatói igazolás”-t állít ki, és azt a biztosított által benyújtott igazolásokkal együtt – öt napon belül a (4) bekezdésben foglaltaknak megfelelően a székhelye szerint illetékes járási hivatalnak megküldi. A foglalkoztató a kérelem, illetve igazolások átvételét, beérkezését hitelt érdemlő módon köteles igazolni.

((2) Ha a foglalkoztatónál kifizetőhely működik, a foglalkoztató a táppénzre vonatkozó kérelem elbírálásához a biztosított által benyújtott igazolásokat öt napon belül a kifizetőhely részére megküldi. A foglalkoztató a kérelem, illetve igazolások átvételét, beérkezését hitelt érdemlő módon köteles igazolni.

baki112 # 2017.03.06. 13:38

Tisztelt Fórumozók

Érdeklődni szeretnék , hogy a táppénzes papírok leadásáról
kapok - e valami elismervényt a munkálatomtól vagy
van erre valami nyomtatvány , vagy szabály ?

cincinnatus # 2017.03.01. 11:18

borsi-salangi 2017.02.21. 08:07

Tisztelt Szakértők!

A segítségüket szeretném kérni. Apósom a jelenlegi munkahelyén egy 100%-ban államilag támogatott program keretein belül kapott állást, amely program 2017.02.28-án jár le. Az egy éves határozott idejű munkaviszonya lejárata előtt, azaz 2017.02.14-én kapott egy szívinfarktust, ezáltal kórháza, ezt követően táppénzes állományba került.
Az lenne a kérdésem a fentiekkel kapcsolatban, hogy amennyiben nem írnak alá újabb munkaszerződést, jogosult-e valamilyen pénzbeli ellátásra március 1-től? Az elmúlt 3 évben a munkaviszonyában volt megszakítás, viszont a 360 napot ledolgozta, ami esetleg munkanélküli járadékra, vagy bármilyen hasonló juttatásra jogosulttá teszi.
Válaszukat és segítségüket köszönöm.

Üdvözlettel: bsalangi

T. Kérdező!

A hatályos jogszabályok értelmében a munkaviszony megszűnése után táppénzre nem lesz jogosult.
szívinfarktus

borsi-salangi # 2017.02.21. 07:07

Tisztelt Szakértők!

A segítségüket szeretném kérni. Apósom a jelenlegi munkahelyén egy 100%-ban államilag támogatott program keretein belül kapott állást, amely program 2017.02.28-án jár le. Az egy éves határozott idejű munkaviszonya lejárata előtt, azaz 2017.02.14-én kapott egy szívinfarktust, ezáltal kórháza, ezt követően táppénzes állományba került.
Az lenne a kérdésem a fentiekkel kapcsolatban, hogy amennyiben nem írnak alá újabb munkaszerződést, jogosult-e valamilyen pénzbeli ellátásra március 1-től? Az elmúlt 3 évben a munkaviszonyában volt megszakítás, viszont a 360 napot ledolgozta, ami esetleg munkanélküli járadékra, vagy bármilyen hasonló juttatásra jogosulttá teszi.
Válaszukat és segítségüket köszönöm.

Üdvözlettel: bsalangi

BDorka # 2016.11.03. 11:21

Tisztelt Szakértők!

Segítséget szeretnék kérni.
Anyukámnak februárban meg lesz a 40 éves munkaviszonya. De ez idő alatt volt egy térd protézis mütéte 2014-ben, ezért 4 hónapot táppénzen volt. Az lenne a kérdésem hogy ez a 4 hónap akkor neki kiesik, és annyival tovább kell maradnia, vagy beleszámit?

A Valaszukat előre is megköszönöm.

Üdvözlettel:
Balás Dóra

cincinnatus # 2016.10.20. 11:46

Buksika55 2016.10.19. 11:28
Üdvözlöm!
Tóthné Mócza Ibolya vagyok!
.
Szeretném a segítségét kérni!
2016.03.18. óta a Dologidő munkaerő közvetítő/Munkáltatóm/
nál alkalmazásban vagyok.Ők a Ritz Kft hez bérmunkásnak ki kölcsönöztek.
5 hónappal később,üzemi balesetem végett,jelenleg is 100% os táppénzen vagyok.A szerződésem fél évre szólt.Amit a Ritz Kft,1 hónappal meg hosszabította.Remélve hogy addigra fel tudom venni a munkát!
De a kezem,újra meg kelet műteni a tegnapi nap folyamán!
Mai napon.jelentkeztem a Ritz Kft nél,ott azt mondták Október 31é vel,felmondják a szerződésem!És most már tudom,hogy a Dologidő is,ugyan akkor bontani fogja.
Mit tehetek?Hova fordulhatok?
Vagy egyáltalán,üzemibaleset esetén, lehetséges ez?
Köszönöm a figyelmét.Várom meg tisztelő válaszát további jó munkát kívánva!

Kedves Ibolya!

  • Igen, a határozott idő lejártával a jogviszony automatikusan megszűnik akkor is, ha éppen baleseti táppénzben részesül azzal, hogy a baleseti táppénz a munkaviszony megszűnése után, un. passzív jogon is tovább folyósítható, főszabály szerint összesen, legfeljebb 1 éven át és ha indokolt további 1 évvel meghosszabbítható. (Ezt követően jogosult lehet baleseti járadékra is!)

További kérdéseivel a kormányhivatal családtámogatási és társadalombiztosítási főosztályához fordulhat.

Ügyféljogokról, hasznos tudnivalókról, illetve a személyes konzultáció kezdeményezésének lehetőségéről és módjáról -CSED, GYED, GYÁP, táppénz és baleseti táppénz igénylése esetén- az alábbi linkre kattintva olvashat:

http://staff.aktaforum.hu/…iewtopic.php?…

Minta személyes konzultáció kezdeményezéséhez:
http://staff.aktaforum.hu/…iewtopic.php?…

Az egészségbiztosítás pénzbeli ellátásaival kapcsolatos panasz és fellebbezés mintákat itt talál:
http://staff.aktaforum.hu/…iewforum.php?f=22

Buksika55 # 2016.10.19. 09:28

Üdvözlöm!
Tóthné Mócza Ibolya vagyok!
.
Szeretném a segítségét kérni!
2016.03.18. óta a Dologidő munkaerő közvetítő/Munkáltatóm/
nál alkalmazásban vagyok.Ők a Ritz Kft hez bérmunkásnak ki kölcsönöztek.
5 hónappal később,üzemi balesetem végett,jelenleg is 100% os táppénzen vagyok.A szerződésem fél évre szólt.Amit a Ritz Kft,1 hónappal meg hosszabította.Remélve hogy addigra fel tudom venni a munkát!
De a kezem,újra meg kelet műteni a tegnapi nap folyamán!
Mai napon.jelentkeztem a Ritz Kft nél,ott azt mondták Október 31é vel,felmondják a szerződésem!És most már tudom,hogy a Dologidő is,ugyan akkor bontani fogja.
Mit tehetek?Hova fordulhatok?
Vagy egyáltalán,üzemibaleset esetén, lehetséges ez?
Köszönöm a figyelmét.Várom meg tisztelő válaszát további jó munkát kívánva!

harakiri # 2013.10.28. 19:29

Tisztelt Szakértők!

Férjem ez év márciusában elveszítette állását, majd az "ÁJ" (álláskeresési járadék) letelte után július 10-től "Nyugdíj előtti segélyt" (NYES) kap.
Augusztus 20-án váratlanul rosszul lett, majd kiderült, hogy komoly beteg és jelenleg érműtétre vár.
Várhatóan a közeljövőben nem fog tudni munkát vállalni.

59 és fél éves, 44 év szolgálati ideje van.
A "NYES" összege pedig nettó 34.500.- Ft/hó.

Információm szerint táppénzre nem jogosult. A kardiológus szerint nem érdemes rokkantsági ellátást sem kérnie, mivel "a műtét után fog tudni dolgozni".
Előre hozott nyugdíjat az "orrunk előtt" törölték el.

Teljesen tanácstalan vagyok, hová fordulhatunk? Létezik-e valamilyen méltányosság ilyen helyzetben?

Válaszát előre is köszönöm!

Zengőbérci # 2013.08.26. 14:21

Tájékoztató a nők kedvezményes nyugdíjba vonulásának szabályairól

http://informaciok.eu/…rfiak-eseten

A munkaviszony alatti betegszabadság és a táppénz beleszámít a jogosultsági időbe, az ún. “passzív” táppénz, azaz az, melyet a munkaviszony megszűnését követően folyósítanak, az nem. ...

A társadalombiztosítási nyugellátásról szóló 1997. évi LXXXI. törvény (a továbbiakban: Tny.) 2011. január 1-jétől hatályos 18. § (2a)-(2d) bekezdése szerint öregségi teljes nyugdíjra életkorától függetlenül jogosult az a nő is, aki legalább negyven év jogosultsági idővel rendelkezik, és azon a napon, amelytől kezdődően az öregségi teljes nyugdíjat megállapítják, a Tbj. 5. § (1) bekezdés a)-b) és e)-g) pontja szerinti biztosítással járó jogviszonyban nem áll. Jogosultsági időnek minősül a kereső tevékenységgel járó biztosítási vagy azzal egy tekintet alá eső jogviszonnyal, valamint a terhességi-gyermekágyi segélyben, gyermekgondozási díjban, gyermekgondozási segélyben, gyermeknevelési támogatásban és a súlyosan fogyatékos vér szerinti vagy örökbe fogadott gyermekére tekintettel megállapított ápolási díjban eltöltött idővel szerzett szolgálati idő. A Tny. 18. § (2b) bekezdése alkalmazásánál keresőtevékenységgel járó biztosítási vagy azzal egy tekintet alá eső jogviszonyként kell figyelembe venni 1997. december 31-ét követően a Tbj. 5. § (1) bekezdés a), b) és e)-i) pontjában, valamint (2)-(3) bekezdésében meghatározott jogviszonyban töltött időt, 1998. január 1-jét megelőzően pedig a hivatkozott jogszabályban felsoroltakkal egyező jogviszonyban töltött időtartamokat.

A felsorolt jogviszonyokon kívül jogosultsági időnek minősül:

a prémiumévek programról és a különleges foglalkoztatásról szóló 2004. évi CXXII. törvény alapján a prémiumévek programban való részvétel időtartama függetlenül attól, hogy a résztvevőt munkavégzésre kötelezték vagy sem,
az alkalmi munkavállalói könyvvel történő foglalkoztatás ideje, vagyis az ezen időszakban végzett alkalmi munkavállalói napok,
az egyszerűsített foglalkoztatásról szóló törvény hatálya alá tartozó munkavégzés időtartama,
a gyermekgondozási segély folyósítása alatti – a vonatkozó jogszabályban engedélyezett – munkavégzés időtartama (figyelemmel arra, hogy ilyen esetben a gyermekgondozási segély munkavégzéssel azonos időtartamra eső folyósítási idejét „gyermekneveléssel töltött időként” a szolgálati idő kétszeres számításának tilalma miatt nem lehet beszámítani),
a mezőgazdasági termelőszövetkezeti tagként egyébként szolgálati időnek minősülő időtartam azzal, hogy a mezőgazdasági termelőszövetkezeti tag esetén kizárólag a tagság időtartama minősül jogosultsági időnek, az első belépés teljes naptári éve nem,
a szakmunkástanuló, a szakközépiskolai tanuló kötelező nyári gyakorlata, amennyiben arra bejelentési adat található, ideértve természetesen az egyéb tanulmányokat folytató személy nyári szünetben történő munkavégzésének időtartamát is,
a korkedvezményre jogosító munkavégzés időtartama az öregségi nyugdíjjogosultságra vonatkozó általános szabályok szerint,
a Tny. 39. §-ának hatálya alá tartozó időtartam az arányos szolgálati idő számítás alkalmazása nélkül.
Utazási kedvezményre jogosult minden nyugdíjas , aki elérte a megfelelő szolgálati időt

A munkaviszony alatti betegszabadság és a táppénz beleszámít a jogosultsági időbe, az ún. “passzív” táppénz, azaz az, melyet a munkaviszony megszűnését követően folyósítanak, az nem.

Ha párhuzamosan több jogviszony áll fenn, akkor az ugyanarra az időszakra eső jogviszonyokat csak egyszer lehet figyelembe venni, azaz a párhuzamosan fennállt jogviszonyokkal nem lehet jogosultsági időt növelni, a nyugdíj összegének kiszámításánál természetesen beszámítanak.

drágaság # 2013.08.25. 19:30

üdv!

szeretném kérdezni hogy a nők 40 évébe beleszámít ha 1 éve folyamatosan + 1hónapja ezt már méltányosságból szeretném kérni ,betegállományba vagyok ,leszek hogy meglegyen a 40 évem ,mert nem tudnak könnyű munkát adni!!!!!!!

Köszönöm!!!