Integrálódás, Jogutódlás Bércsökkentés


segits kerlek # 2014.04.19. 07:48

Koszonom valaszod!

Ez akkor is ervenyes,ha az AHT-ra hivatkoznak?Akkor is ugyanazokkal a feltelekkel kell nekik foglalkoztatniuk,ami eddig volt?
Elnezest,de nem vagyok tisztaban a sok paragrafussal.

Immaculata (törölt felhasználó) # 2014.04.19. 07:38

Ha a határozott munkaszerződés határozott idejűt jelent, akkor az addig tart, amíg a határozott idő le nem telik. Nem vagy köteles a kinevezést elfogadni, a határozott idő lejártig nem is mondhatnak fel, a jelenlegi feltételekkel fognak foglalkoztatni.
Azoktól a juttatásoktól pedig elesel, amit a kinevezéssel kapnál.

segits kerlek # 2014.04.18. 17:16

Üdvözlöm,

Segítségét kérném én is az alábbi problémámmal kapcsolatban.

Egy közreműködő szervezetnél dolgozom évek óta.(valószinu ugyanott ahol az elozo hozzaszolo)
A Munka Törvénykönyve szerint alkalmaztak mint munkavállaló, hatarozott munkaszerződéssel.
A céget jogutódlással megszüntették, és beolvadt az egyik Minisztériumban, ahol a KTTV szerinti díjazással szeretnének tovább foglalkoztatni.
A bérünkről ajánlatot kaptunk,ami az en esetemben lenyegesen elter
A kttv szerint a középfokú végzettséggel rendelkező munkavállaló, bruttó 118ezer Ft-ra jogosult.
Érdeklődni szeretnék,ha nem irom ala a mostani ajanlatot,akkor koteles-e a munkaltatom az eddigi szerzodesemben foglaltak alapjan kifizetni azzal a fizetessel,amivel a "beolvadas"elott kotottem a ceggel?Vagy pereskedve kell elernem ezt a Miniszteriummal.
Elnezest kerek a az ekezetek miatt.

Üdvözlettel
Egy alkalmazott aki sokak neveben irt

Immaculata (törölt felhasználó) # 2014.04.18. 09:44

LittleSpy

Illetve megteheti, hogy új munkaszerződés nélkül a napokban kötelez a munkavégzésre?

Nem munkaszerződést fogsz kapni, hanem kinevezést.

Nem kell ez a cirkusz. Ennyi embert nem lehet egyik napról a másikra átvenni. Végezni kell a munkát, nyilván a minisztériumnak is az az érdeke, hogy egyetlen dolgozó érdeke se sérüljön.

pazs # 2014.04.18. 09:00

más jogszabály kimondja , hogy a bért csökkenteni maximum 30%-ban lehet.
nincs ilyen szabály, bért csökkenteni egyoldalúan nem lehet, pláne nem jogutódlásra hivatkozva.
Egyébként 30 napon belül a munkavállalói rendes felmondás szabályai alkalmazásával felmondhatsz (ergó jár a végkielégítés, felmondási idő felére mentesítés), ha a rád irányadó munkafeltételek lényeges és hátrányos megváltozása következtében a jogviszony fenntartása számodra aránytalan sérelemmel járna, márpedig a jövedelmed csökkenése biztosan ez az eset.

LittleSpy # 2014.04.18. 08:19

Üdvözlöm,

Segítségét kérném az alábbi problémámmal kapcsolatban.

Egy közreműködő szervezetnél dolgozom évek óta.
A Munka Törvénykönyve szerint alkalmaztak mint munkavállaló, határozatlan munkaszerződéssel.
A céget jogutódlással megszüntették, és beolvadt az egyik Minisztériumban, ahol a KTTV szerinti díjazással szeretnének tovább foglalkoztatni.
Azonban arról, hogy a cég megszűnik, márciusban tájékoztattak minket, és április 15.-én megszűnt.
A bérünkről ajánlatot nem kaptunk, új munkaszerződést sem kaptunk.
A kttv szerint a középfokú végzettséggel rendelkező munkavállaló, bruttó 118ezer Ft-ra jogosult.
Azonban itt az ügyintézők átlagosan bruttó 200-250 ezer ft között keresnek.

Érdeklődni szeretnék, hogy a munkáltató megteheti ilyan magas százalékban csökkentést?
Illetve megteheti, hogy új munkaszerződés nélkül a napokban kötelez a munkavégzésre?

Sokakat értint az a probléma, hogy megszerezték a diplomát de a nyelvvizsgát nem, így középfokú végzettségűnek számítanak. Részükre kell valamilyen eltérítést fizetéskiegészítést fizetni?

Kérdésem azért nagyon fontos, Mert idáig a bruttó 230 ezer ft-os fizetésem bruttó 118 ezerre csökken a kttv táblázat szerint.... Folyamatban van a nyelvvizsgám megszerzése, de én ezt törvénybe ütközőnek érzem, mivel más jogszabály kimondja , hogy a bért csökkenteni maximum 30%-ban lehet...

Kérem iránymutatását és segítségét.

Üdvözlettel,

Egy kétségbeesett alkalmazott.