Munkáltatói felmondás.


Joco43 # 2014.09.17. 18:10

pajzs és Balancekft.

Mind kettőnek köszönöm a választ.Tudom,hogy legtöbbször a munkavállalóknak van problémájuk.40 éve vagyok a kereskedelemben,hol vezető ill helyettesként több személyzettel dolgoztam,de még ilyen kellemetlen dolgom nem volt,hogy nekem kellett felmondani hanyag munkavégzés miatt és munkavállaló fenyeget meg.
joco43

Balancekft # 2014.09.17. 08:54

Kedves Joco43,

A problémája igaz konkrét, de egy általános iránymutató jellegű leírás megtalálható a céges weboldalunkon. Ami a könyvelési oldalt is megvilágítja valamelyest.
Remélem segítségére lesz: http://balancekft.hu/…es-felmondas

pazs # 2014.09.16. 20:23

Lehet neki adni azonnali hatályú felmondást is a felmondási idő alatt, ha szándékosan nem teljesíti munkavégzési kötelezettségét. Vagy mentsétek fel a munkavégzési kötelezettség alól a felmondási idő teljes tartamára.

Joco43 # 2014.09.16. 18:01

Tisztelt Kovács Béla Sándor.
Köszönöm a válaszokat. Még lenne egy kérdésem: Mit lehet tenni ha a munkavállaló a felmondási időnek az
alatti részén mikor munkavégzési kötelezettség terheli efektív munkát nem végez csak bejár a munkahelyére. Többszöri felszólítás ellenére sem dolgozik,sőt minősíthetetlen magatartást tanúsít és rossz hatással van a többi dolgozóra,feszélyezett légkört teremt. (Ez egy kereskedelmi egység ahol havi bér van és nem norma)

Válaszát előre is köszönöm.
Joco43

Kovács_Béla_Sándor # 2014.09.13. 06:29
  1. 30 napon belül pert indíthat az illetékes Közigazgatási és Munkaügyi Bíróságon.
  2. Hibának hiba, de egyáltalán nem olyan, amitől a felmondás jogellenes lenne.
  3. Ez nem kérdés.
  4. Ha jól számolom 26.
  5. Igen. (Az nem "kötelező munkaidő", hanem a felmondási időnek az a része, amely alatt a munkavállalót munkavégzési kötelezettség terheli.)
Joco43 # 2014.09.12. 21:04

Rendes felmondással felmondtam egy munkavállalónak mert a munkáját nem az elvárható módon végezte.A Munkavállaló kifogásolta a felmondás okát. Panaszt szeretne tenni ( hol nem tudom) ,hogy nem ért egyet a felmondással és a felmondás nem szabályos mert már nem rendes felmondás van hanem csak FELMONDÁS.Több kérdésem lenne.
1,hol tehet panaszt?
2,hiba e hogy rendes felmondás lett írva?
3,nem lett mindegyik oldal (2 oldal) aláíratva a munkavállalóval,csak a második.
4 Hány nap szabadság jár ha az éves szabija 31 nap és szept.10-én lett felmondva 30-napos felmondással,.e
5. A kötelező munkaidő terhére (15 nap )a ki nem vett szabadságot kb 4-5 kiadhatóm-e?,
A válaszokat előre is köszönöm?