Felszámolási eljáráskor munkaviszony megszűnése?


Kovács_Béla_Sándor # 2016.02.16. 16:10
  1. Ezt a felszámolótól kérdezd. Ha jól látom, rajta múlik.
  2. Amikor a munkaviszonyod.
  3. Észre fogod venni.
Fédra1000 # 2016.02.16. 13:21

Tisztelt Szakértők!

A felszámoló szabadság megváltást, felmondási időre járó munkabéért illetve végkielégítést igényelt a Bérgarancia Alaptól. Az feltételeztem a munkaviszonyomat és ezzel együtt a biztosítási jogviszonyomat is megszűnteti. De azt mondja nem és ezt nem értem.

  1. Mikor szűnik meg a munkaviszonyom?
  2. Mikor szűnik meg a biztosítási jogviszonyom?
  3. Ha a munkáltató jogutód nélküli megszűnésekor, akkor mikor fogok értesülni? Illetve ez visszamenőleges lesz? Értem ez alatt, hogy esetleg 2016. agusztusában kimondaja a Bíróság, hogy 2016.05.15-én megszűnt a cég?

Előre is köszönöm.

Mészáros Fédra

vandork # 2015.01.31. 10:30

2010. március óta álltam munkaviszonyban egy cégnél. 2012. júliusában szülési szabadságra mentem (TGYÁS, GyED, GyES). 2014 végén már nem volt elérhető a cég, ezért utána néztem az e-cégjegyzéken: Felszámolás alatt és láthatóan eladták valakinek a céget, már más volt a tulajdonos. Engem senki nem keresett, értesített. Kisebb nyomozás után kiderítettem, hogy ki a felszámoló biztos. Telefonon hívtam, és írásban is kértem, jeleztem, hogy itt vagyok, én munkavállalója vagyok a cégnek, s kérem, rendezze a béremet, stb. A felszámoló kereken visszautasította, mondván, ő nem mondhat föl nekem. (Telefonban egyáltalán nem volt barátságos, megértő, empatikus, inkább azt mondanám, kioktató, lerázós. Mintha én tehetnék arról, hogy nem tudok arról, hogy a céget eladják a fejem fölött...)

Ez után kértem, hogy közös megegyezéssel szűnjön meg a munkaviszony, de mire elküldtem neki a levelet erről, már kaptam is egy levelet tőle, amiben azt írta, hogy a cég 2014. dec. 24-gyel felszámolásra került, s ez a munkanap a munkaviszonyom megszűnésének napja. Erről a levelet. 2015. január 26-án írta... Nem igényelt meg részemre semmiféle támogatást a Bérgarancia alapból.
Hozzájuthatok-e valahogy a pénzhez (bér, végkielégítés, szabadságmegváltás, stb.) ezek után? Hogyan lehetséges, hogy a felszámoló megteheti azt, hogy nem is foglalkozik az én követelésemmel? Mit lehetne tenni? Lehet valami következménye ennek a felszámolóra nézve? Honnan kaphatom meg a pénzemet ezek után? Ez így teljesen rendben van jogilag és erkölcsileg? Köszönöm...

vandork # 2015.01.31. 10:29

2010. március óta álltam munkaviszonyban egy cégnél. 2012. júliusában szülési szabadságra mentem (TGYÁS, GyED, GyES). 2014 végén már nem volt elérhető a cég, ezért utána néztem az e-cégjegyzéken: Felszámolás alatt és láthatóan eladták valakinek a céget, már más volt a tulajdonos. Engem senki nem keresett, értesített. Kisebb nyomozás után kiderítettem, hogy ki a felszámoló biztos. Telefonon hívtam, és írásban is kértem, jeleztem, hogy itt vagyok, én munkavállalója vagyok a cégnek, s kérem, rendezze a béremet, stb. A felszámoló kereken visszautasította, mondván, ő nem mondhat föl nekem. (Telefonban egyáltalán nem volt barátságos, megértő, empatikus, inkább azt mondanám, kioktató, lerázós. Mintha én tehetnék arról, hogy nem tudok arról, hogy a céget eladják a fejem fölött...)

Ez után kértem, hogy közös megegyezéssel szűnjön meg a munkaviszony, de mire elküldtem neki a levelet erről, már kaptam is egy levelet tőle, amiben azt írta, hogy a cég 2014. dec. 24-gyel felszámolásra került, s ez a munkanap a munkaviszonyom megszűnésének napja. Erről a levelet. 2015. január 26-án írta... Nem igényelt meg részemre semmiféle támogatást a Bérgarancia alapból.
Hozzájuthatok-e valahogy a pénzhez (bér, végkielégítés, szabadságmegváltás, stb.) ezek után? Hogyan lehetséges, hogy a felszámoló megteheti azt, hogy nem is foglalkozik az én követelésemmel? Mit lehetne tenni? Lehet valami következménye ennek a felszámolóra nézve? Honnan kaphatom meg a pénzemet ezek után? Ez így teljesen rendben van jogilag és erkölcsileg? Köszönöm...

Gabriella40 # 2015.01.29. 07:16

Tisztelt Kovács Úr!

Megkérdezhetem, miért nem lehet igaz a kettő egyszerre?
Amúgy munkát kereshetek, csak jó lenne, ha már nem lennék alkalmazott ott, ahonnan pénzt már nem láthatok...
Amúgy hány munkaviszonyom lehet? Nem hiszem, hogy kétszer 8 órában dolgozhatnék.
Érdemi válaszát előre is köszönöm.

Kovács_Béla_Sándor # 2015.01.28. 18:24

Amúgy ki akadályoz benne, hogy munkahelyet keress? (Bár ha jól értettem, akkor van egy.)

Kovács_Béla_Sándor # 2015.01.28. 18:23

közben a cég megszűnt. A tulajdonos külföldi magánszemély, felszámolást nem akarja elindítani.
No, ez a kettő nem lehet egyszerre igaz.

Gabriella40 # 2015.01.27. 20:30

Tisztelt Szakértő!

Szeretnék választ kapni kérdésemre, kérem tiszteljen meg vele.
Helyzetem a következő: 2009-ben munkahelyemről Gyes-re, majd Gyet-re mentem, közben a cég megszűnt. A tulajdonos külföldi magánszemély, felszámolást nem akarja elindítani.
Viszont papíron még mindig alkalmazott vagyok (egy kolléganőmmel együtt), a többi alkalmazott kilépett, már nincs ügyvezető sem.
Kérdésem a következő: ki fog engem kiléptetni? Ugyanis szeretnék munkahelyet keresni...

Válaszát előre is köszönöm!

Kovács_Béla_Sándor # 2015.01.14. 15:23

Elvileg akár tanúkkal is lehet bizonyítani, hogy fennállt a biztosítási jogviszony.

Kovács_Béla_Sándor # 2015.01.14. 15:23

Elvileg akár tanúkkal is lehet bizonyítani, hogy fennállt a biztosítási jogviszony.

Vercsike # 2015.01.14. 14:34

Tisztelt Szakértő!
Köszönöm a válaszát.Én is így gondoltam,hogy a munkaviszonyom a munkáltató jogutód nélküli megszűnésével szűnt meg.A kijelentés jogszerűtlen volt.
Lehetséges az OEP felé okirati bizonyítási eljárást kezdeményezni.Esetleg kérjek a volt könyvelőtől egy nyilatkozatot ,hogy rossz dátumot írtak a jogviszony végéhez.
Köszönettel:Vercsike

Kovács_Béla_Sándor # 2015.01.09. 08:17

A biztosítási jogviszony és a munkaviszony nem így állnak kapcsolatban egymással. A te munkaviszonyod nem a kijelentéssel, hanem a munkáltató jogutód nélküli megszűnésével szűnt meg. De ebben a helyzetben ez majdnem mindegy.

Vercsike # 2015.01.09. 07:31

Tisztelt Szakértő!
Kérdésére válaszolva semmilyen kilépéssel kapcsolatos papírt nem írtam alá és nem is kaptam.Az új táppénz és csed jogszabályokat olvastam és megnéztem a jogviszonyomat az ügyfélkapun.
Köszönettel: Vercsike

ObudaFan # 2015.01.08. 15:11

Az rendben, hogy nem írtál alá felmondást, de nem is kaptál?

Vercsike # 2015.01.08. 12:37

Tisztelt Szakértő!
2014 év végéig Gyeden voltam.A Kft. ahol alkalmazotti jogviszonyban dolgoztam 2014. nyarán jogutód nélkül megszűnt.Kisbabát várok és most derült ki,hogy a cég könyvelője 2013.őszén visszamenőleg 2013.májustól kijelentett azzal a nappal,ami a cég ellen indított felszámolás első napja.Felmondási tilalom alatt áll a munkavállaló a várandóság, szülési szabadság, és a gyermek gondozása céljából igénybe vett fizetés nélküli szabadság alatt.
Amennyiben a kismama távolléte alatt megkezdődik a cég felszámolása és végül a cég jogutód nélkül megszűnik, ilyen esetben a felmondási tilalom sem védi meg az anyukát,tehát a társaság megszűnésének napján az ő munkaviszonya megszűnik annak ellenére,hogy 3 évesnél fiatalabb a gyermeke.Tehát a jogviszonyom vége a cég megszűnésének a napja( 2014 nyara )és nem a felszámolás kezdete(2013.május.)
A kérdésem ilyen esetben mivel igazolom az OEP felé,hogy könyvelési hiba történt,semmilyen felmondási papírt nem írtam alá, elég a jogerős megszüntető végzés bemutatása.Mivel a cég megszűnt mit lehet ilyen esetben tenni.
Köszönöm a válaszát!

Kovács_Béla_Sándor # 2015.01.05. 19:50

Nem tudom, tb-hez, bérelszámoláshoz nem értek. :)

zsozsobp # 2015.01.05. 19:12

Tehát akkor akár egyéni vállakozóit is ki tudok váltani úgy, mint melléktevékenység ennek fényében, és csak szja-t kell fizetnem?

Kovács_Béla_Sándor # 2015.01.05. 17:16

Triple Play Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (2040 Budaörs, Temesvári 11/B.)?

Sem felszámolás, sem végelszámolás alatt nem áll. (Végrehajtás folyik vele szemben, de az a munkaviszony fennállása szempontjából nem számít.)

zsozsobp # 2015.01.05. 14:26

Triple Play Kft

Kovács_Béla_Sándor # 2015.01.05. 07:58

a cégének a tulajdonosát már fel is számolták 2014.02.13-i hatállyal.
Kinek a cégének, milyen tulajdonosát?

Mi a neve annak a munkáltatónak?

zsozsobp # 2015.01.05. 05:19

Tisztelt Fórumozók!

Helyzetem az alábbi: 2009-ben kezdtem egy kft.-ben el dolgozni, 2010-ben szültem, de mivel tartós beteg, így 2020-ig maradhatok itthon, de akár 8 órában dolgozhatok is. No akartam is volna menni, de a cég elérhetetlen.
Két hónapja jártam a NAV-ban, rendszerük szerint én még dolgozóként vagyok nyilvántartva a cégben. Tegnap viszont könyvelő utána nézett a cégnek, és a következőket mondta: 2013.09.23-án a cég adószámát törölték, a cégének a tulajdonosát már fel is számolták 2014.02.13-i hatállyal. Ilyenkor nekem mi a teendőm, részint, hogy papírt kapjak, másrészt a szabadságomat, van e valami állami biztosíték ilyen esetben, hogy térítsék, hisz a cég, mint mondtam, semmilyen megkeresésre nem reagál, se nekem, se hivatalos szervnek.
Hol, kinél tudok intézkedni?

Köszönöm előre is a segítséget!

Kovács_Béla_Sándor # 2014.11.07. 06:04

Milyen adat kellene róla? Táppénzre már nemigen mész az idén, ha letiltásod van, azt meg őszintén bevallod. (Ha nem, az is a te bajod.)
Egyébként az egészségpénztári pénztár tud adatot szolgáltatni, ha már ennyire kíváncsi az a munkáltató.

(Nincs is már MIL-lap.)

tunyu36 # 2014.11.07. 05:48

Tisztelt Fórumozók!
Nem tudom jó helyre írok-e ha nem elnézést kérek.Költözés során elveszett a mil lapom sehol sem találom és most nagy szükségem lenne rá.Költözés során munkanélküli voltam,jövedelempótlós és most felvennének egy munkahelyre de nincs meg a mil lapom.Lehet-e és hol tudok másolatot kérni?Debrecen vagy Hajdúszoboszlóhoz tartozok.Előre is köszönöm a válaszokat.

Kovács_Béla_Sándor # 2014.11.06. 21:06

Ez az elmaradt bérekre is igaz.

Kisb # 2014.11.06. 20:04

Többnyire 2012-ből maradt dolgok, azóta "haldoklik" a cég, és húzódik az ügy.