Munkahelyi baleset


aser # 2015.02.24. 11:09

Szeretnék segítséget kérni a munkahelyi balesetemmel kapcsolatosan, amit korábban felvetettem. Köszönöm szépen előre is a választ. Sziasztok.

aser # 2015.02.16. 08:05

Sziasztok!
A munkahelyem elismerte a munkahelyi balesetemet. Az orvos írásban javasolja a munkakör megváltoztatását, amihez viszont nem jár bérlet és egyéb támogatás, míg a mostanihoz jár. Érdeklődnék, ha már üzemi baleset volt, és változtatnom kell, akkor kötelesek-e az előző munkakörrel kapcsolatos fizetést és a vele együtt járó támogatást megadni? Köszönöm a választ.
Sziasztok.

cincinnatus # 2015.02.12. 17:53

Nem minősül üzemi balesetnek az a munkahelyi baleset, amelynek a bejelentésével a munkavállaló szándékosan késlekedett. (És így pl. a baleset körülményeinek a tisztázása lehetetlenné válik.)

A munkavédelmi törvény értelmében a munkavállaló köteles a munkahelyi balesetet azonnal jelentenie a közvetlen felettesének, de a jelentési kötelezettsége a szemtanúnak is fennáll.

Baleseti táppénzre akkor jogosult, ha a baleset üzemiségét a tb. szerv határozattal elismeri, melynek előfeltétele a baleset jelentése, kivizsgálása és a vizsgálat eredményének jegyzőkönyvbe foglalása.

Nem minősül üzemi balesetnek az sem, ha nincs külső hatás. (Pl.alkati adottságból adódó megroppanás...)

cincinnatus # 2015.02.12. 17:53

Nem minősül üzemi balesetnek az a munkahelyi baleset, amelynek a bejelentésével a munkavállaló szándékosan késlekedett. (És így pl. a baleset körülményeinek a tisztázása lehetetlenné válik.)

A munkavédelmi törvény értelmében a munkavállaló köteles a munkahelyi balesetet azonnal jelentenie a közvetlen felettesének, de a jelentési kötelezettsége a szemtanúnak is fennáll.

Baleseti táppénzre akkor jogosult, ha a baleset üzemiségét a tb. szerv határozattal elismeri, melynek előfeltétele a baleset jelentése, kivizsgálása és a vizsgálat eredményének jegyzőkönyvbe foglalása.

Nem minősül üzemi balesetnek az sem, ha nincs külső hatás. (Pl.alkati adottságból adódó megroppanás...)

Kovács_Béla_Sándor # 2015.02.11. 06:16

Attól még... Csak akkor legalább most jegyzőkönyvezni és jelenteni kellene.

papa5 # 2015.02.10. 17:00

Tisztelt Fórumozók!
Tegnap este(délutános műszakban)munkavégzés közben baleset ért(térdszalak részleges szakadása).Sántikálva bár,de végigdolgoztam a műszakot,bízva abban,hogy a fájdalom elmúlik.(közvetlen főnököm tudott a balesetről,de nem jelentette).Mivel éjszaka sem múlt a fájdalom,ma reggel elmentem a sebészetre,ahol megállapították a szalag szakadást.A munkáltatómat ekkor értesítettem.
A kérdésem a következő:
Jogosult vagyok baleseti táppénzre?(azért nem vagyok biztos benne,mert nem lett azonnal jelentve).
Köszönöm a választ!

katalinkatalin # 2015.02.09. 12:54

Üdv! A kérdésem már tárgytalan, mert megkaptam a válaszokat. 3 hó belül kell leadnom a balesettel kapcsolatos számláimat és a baleseti tp. ugyanannyi, mintha dolgoznék, azaz 100%. Csak most olvastam vissza magamat és rájöttem, nem jól fogalmaztam, mert azért nem tapasztaltam változást a munkabér utalásánál, mert a 100% miatt nem lett kevesebb és több sem az utalt összeg. Köszönöm az eddigieket. Szép napot.

katalinkatalin # 2015.02.06. 23:19

Köszönöm szépen.
A balesetet más személy okozta, amiről van jegyzőkönyv és határozat is a munkahelyi baleset elismeréséről, tehát nem alkati ügy.
Valahol olvastam, hogy a baleseti táppénz összege magasabb a szokásos bérnél. Ez igaz? Nekem már utaltak hó elején, de nem tapasztaltam változást.
Folyamatosan gyűjtöm a nevemre és címemre kért ÁFÁ-s számlákat a felmerült kiadásaimmal kapcsolatosan. Van valamilyen határidő ennek leadására? A balesetem három hete volt és kb. két hét múlva megyek vissza dolgozni.
Köszönöm szépen a választ.

sortie # 2015.01.29. 19:17

Baleseti ellátásra csak az jogosult, aki üzemi baleset szenved és a balesetet a tb szerv, tb. szempontból -közigazgatási határozatban- üzemi balesetnek elismer.

Üzemi baleset csak az lehet, ami baleset.

Jogi szempontból a baleset ismérve az egyszeri,külső hatás.

Ahol nincs külső hatás, azaz ami belső eredetű (pl. a dolgozó alkati adottságából adódik) az nem baleset, így üzemi baleset sem lehet.

A TB szerv -szükség esetén- tárgyban orvosszakértő véleményétkérheti.

Amennyiben a balesetet elismerik üzemi balesetnek, úgy valóban, hivatalból megtéríti a baleset napja és a határozat jogerőre emelkedésének napja között igénybe vett gyógyszer és gyógyászati segédeszköz árának különbözetét.

katalinkatalin # 2015.01.22. 20:40

Köszönöm a gyors választ. Egyelőre az a munkáltatóm válasza, hogy elfogadták a fizetéselőleg kérelmemet, amit a gyógykezelésre vennék fel. Eddig nem volt szó semmilyen térítésről az ő részükről, csak a 100 %-os táppénzről. De ha így van ahogyan Ön mondja, akkor ez jó hír nekem. Köszönöm.

katalinkatalin # 2015.01.22. 20:35

Még két kérdés jutott eszembe:

  • havonta kapok Erzsébet utalványt. Ez az utalvány teljes egészében jár ilyenkor vagy egyáltalán nem?
  • bérletemet is támogatja a munkahely, de ez a 100%-os táppénz alatt is jár (hiszen gyógykezelésekre kell járnom)?

Köszönöm szépen előre is a választ.

Kovács_Béla_Sándor # 2015.01.22. 20:30

Szerintem a TB téríti. Mintha azt is hallottam volna, hogy hivatalból.

katalinkatalin # 2015.01.22. 20:24

Szép napot! Segítséget szeretnék kérni. Pár napja munka közben megzúzódott a csigolyám. Munka közben történt, amiről van jegyzőkönyv. Kórházba kerültem. A zárójelentésemben komplex balneo-, fizikó-, gyógytorna javaslat áll, amire a reumatológus nappali kórházas kezelésre jegyzett elő. A kezelés 3 hét lesz (15 nap) és mivel van TB-m, ezért 1200 Ft/nap kell fizetni. Érdeklődnék, a munkáltatómtól kérhetem-e ezt az összeg megtérítését? Ha lesznek egyéb költségeim, pl. gyógykrémek, gyógyászati segédeszközök megvételekor, akkor kérhetem ennek is a megtérítését? Ha igen, akkor mikor kell ezt kifizetniük? Köszönöm szépen a választ. Szép napot.