Munkáltatói felmondás


Joco43 # 2015.08.07. 20:03

Tisztelt ügyvéd Úr.
A pénztárgép nálunk is be van kötve a NAV hoz és ki van adva minden dolgozónak,hogy kötelező használni. Mivel 2 db pénztárgép van és 5 dolgozó ezért egyszerre nem tudja mindenki használni a gépet. A bolt részben önkiszolgáló részben hagyományos. A kiszolgálást úgy kell elképzelni,hogy a vevő oda jön a pulthoz kér olyasmit amit mérni kell ,vagy számolni (rengeteg tétel van ilyen)azt felírjuk arra zacskóra amibe mérjük vagy ha több ilyen van akkor egy blokkra sorba írjuk. Közben még a vevő körülnéz és amit kiválaszt azt is ráírjuk a papírra.Végén vagy számlát kér a vevő és a felírtak alapján tudjuk megírni vagy egy összegbe beütjük a pénztárgépbe. Azért is így kell megoldani mig az egyik vásárló válogat addig kitudunk szolgálni más vásárlót és Így mindjárt felírjuk amit a pulthoz odahoz. A leírt áru is be lett ütve a pénztárgépbe . mert a végén kiderült,hogy számlát kért a vevő. Ami aggaszt.miért kellett eltüntetni amin számolt és miért kellett letagadni. Elnézést hogy nem érthetően írtam le. Ha kérhetem ennek tudatában szíveskedjék segiíteni.

Dr.Attika # 2015.08.07. 17:06

Tisztelt Joco43!
A pénztárgépek be vannak kötve a NAV-hoz,meg ugye használni kell a pénztárgépeket, tehát kereskedelmi egységben nem kell számolnia az alkalmazottnak, hanem csak beütni a tételeket. A számolást elvégzi a gép. A leírtak alapján az vélelmezhető, hogy van egy pénztárgép és van egy kézi számolás, ami ugye jogellenességre utal. Már ezért sem érdemes felelősségre vonni a rosszul számoló alkalmazottat.A kínai , vietnámi boltokban az eladó üti a pénztárgépet és közben mondja a számokat. "hetszazhuszonot, negyszaz negyven,haromszazharminc.. stb." Látszólag úgy néz ki, hogy a számok magyar kiejtését gyakorolja, de figyelmesen megnézve a pénztárgép környékét látható, hogy van egy magnetofon. A kínai és vietnámi kereskedők már forradalmasították az áfacsalás módszerét és nem kézzel íratják és számoltatják az alkalmazottal a tényleges eladást, hanem a nap végén a magnó alapján összegzik azt.

Joco43 # 2015.08.07. 16:32

Tisztelt jogi Fórum.
Kereskedelmi egységről van szó. Az egyik alkalmazottnál többször előfordul számolási tévedés. Mivel a magatartásával,természetével semmi gond nincs ezért nem küldtem el hanem mindig megbeszéltük ,hogy pontosabb odafigyelést kérek.Minap szintén volt egy vevője ,de én pár napig nem dolgoztam.Az a papír amin számolt még másnap ott volt a boltba és a lányomnak telefonon szóltam hogy számoljon utána . Akkor nem volt rá idő és egy olyan fiókba tette ahova aznap nem kellett volna senki belenyúlni. A telefonbeszélgetést Ő valószínű hallotta amint ez utólag kiderült. Zárás után a félretett papír nem volt a fiókban,de senkinek nem kellett hogy azt a fiókot használja.Másnap mentem dolgozni és az összes a 2 alkalmazottat kérdőre vontam ,hogy ki vette ki a papírt.Egyik sem vállalta magára.A boltba kamera van és ott lehet látni,hogy az az eladó kiveszi a fiókból a papírt elkezd utána számolni,majd bemegy a raktárba és anélkül jön ki. Ezek után megingott a bizalmam,mivel ez egy olyan bolt ahol a pénz is mindenki kezeli,és ha ezt letagadja hogy bízzak meg és vajom miért tüntette el a papírt amin számolt?.Kérdésem a következő:1, Amennyiben továbbra is tagad a kamerát felhasználhatom e ellene.?
2,amennyiben közös megegyezéssel nem fogadja el a felmondást Azonnali hatályú felmondásnál a leírtak alapos indok lehet? a jogszabály azt írja,hogy a munkaviszony közléskor megszűnik,a dolgozóval azonban időben kell közölni az azonnali hatályú felmondás tényét ,okait és lehetőséget kell adni számára a védekezésre.3,Ezt hogy kell érteni mikor a közléskor megszűnik a munkaviszony. 4,Végkielégítést ilyen esetben nem kell adni?(Kiderült,hogy számlát kért a vevő ott a számolás pontos,de rejtély,hogy miért tüntette el a papírt amin számolt és miért tagadta le hogy Ő nem vette Ki?
Mi lenne a jó megoldás ilyen esetbe? Ha bíróságra megy ez az indok megállja a helyét?
Várom a válasz és előre is köszönőm.

Kovács_Béla_Sándor # 2015.08.02. 08:14

Öregszaki, inkább örülnél. A saját hülyeséged miatt tulajdonképpen nem is járt volna neked a bér.

Kovács_Béla_Sándor # 2015.08.02. 08:13

Ursa_mirror, van egy olyan érzésem, hogy ezúttal édesanyádnak a gyanakvás rossz tanácsot adott.

öregszaki # 2015.08.02. 06:57

Tisztelt Jogi Fórum,

Kérdezni szeretnék, illetve tanácsot kérek Önöktől.

7 éve dolgozom egy KFT-nél.
A tavaszunk már elég "zűrös" volt, kevés volt a munkánk.
Április végén az ügyvezető hazaküldött bennünket, azzal hogy ha lesz pénzünk folytatjuk a munkavégzést, mert megrendelésünk lenne, de se bérre, se alapanyagra nincs keret: addigis legyünk otthon.

Nagy meglepétesmre július 13-án kaptam egy levelet egy felszámoló cégtől, amelyben mint a munkáltatóm felszámolója megszüntetik a munkaviszonyomat és kérik a személyes adataimat, ahová a bérgarancia alapból az elmaradt bért átutalják majd.
A munkavégzés alól a felmodási időre felmentettek.

Viszont a mai napíg semmilyen hivatalos dokumentumot sem kaptam.

Mikor kell kiadnia a papírjaimat a felszámolónak?
Lassan lejár a felmondási időm és mint írtam semmit sem kaptam.
( a felszámoló a személyes kartonokat már rég elvitte a könyvelő cégünktől).

monoszkop # 2015.07.31. 15:02

ursa_minor#e-mail 2015.07.30. 16:55
Üdv!
Azt szeretném kérdezni, hogy.
Anyukám április elején kórházba került, azóta táppénzen van.
Hat éve van a cégnél ,ahol dolgozik.
2015 július 21-én volt üzemorvosnál, aki alkalmatlannak nyilvánította őt a munkavégzésre.
A munkáltató közös megegyezést ajánlott neki, amit úgy írtak volna meg, hogy ő kezdeményezze.
Anyukám ebbe nem ment bele. Sőt, amikor kijött az üzemorvostól, visszavetette magát táppénzre, amin a főnöke "ki is akadt"...
A közös megegyezés felajánlása után nemet mondott, és azt mondta nekik, már másnap telefonon, hogy nem egyezik bele, és mondjanak fel neki.
Azóta a munkáltató nem jelentkezett. Telefonált anyukám, és rákérdezett. Azt mondta neki a közvetlen felettese, hogy menjen vissza táppénzről, és majd akkor eldől, de a munkáltató nem mond fel neki...
Csak én gondolom, hogy nem jogszerűen járnak el, és ki akarják fárasztani?
Azzal is érvelt a vezető a megbeszélésen, hogy annak ellenére, hogy eü-ileg alkalmatlan, megkaphatja a végkielégítést (????).
Mi a teendő ilyenkor?
Köszönöm, ha valaki tud használható infót.

A közös megegyezésnél nem az a lényeg, hogy ki kezdeményezi, hanem, hogy milyen tartalommal szüntetik meg a jogviszonyt. Benne van a nevében, hogy az abban foglaltakkal a felek egyetértenek.

A közös megegyezésben szerepelhet az is, hogy a munkáltató akár ezen a címen, akár más címen kifizeti a végkielégítés összegét.

Miből gondolja, hogy a mtató. jogszerűtlenül jár el akkor, amikor úgy dönt, hogy a keresőképtelenség ideje alatt nem mond fel a munkavállalónak?

Tisztázandó továbbá, hogy véglegesen alkalmatlan a munkakör betöltésére, vagy csak ideiglenesen a keresőképtelenség tartamára....

ursa_minor # 2015.07.30. 14:55

Üdv!
Azt szeretném kérdezni, hogy.
Anyukám április elején kórházba került, azóta táppénzen van.
Hat éve van a cégnél ,ahol dolgozik.
2015 július 21-én volt üzemorvosnál, aki alkalmatlannak nyilvánította őt a munkavégzésre.
A munkáltató közös megegyezést ajánlott neki, amit úgy írtak volna meg, hogy ő kezdeményezze.
Anyukám ebbe nem ment bele. Sőt, amikor kijött az üzemorvostól, visszavetette magát táppénzre, amin a főnöke "ki is akadt"...
A közös megegyezés felajánlása után nemet mondott, és azt mondta nekik, már másnap telefonon, hogy nem egyezik bele, és mondjanak fel neki.
Azóta a munkáltató nem jelentkezett. Telefonált anyukám, és rákérdezett. Azt mondta neki a közvetlen felettese, hogy menjen vissza táppénzről, és majd akkor eldől, de a munkáltató nem mond fel neki...
Csak én gondolom, hogy nem jogszerűen járnak el, és ki akarják fárasztani?
Azzal is érvelt a vezető a megbeszélésen, hogy annak ellenére, hogy eü-ileg alkalmatlan, megkaphatja a végkielégítést (????).
Mi a teendő ilyenkor?
Köszönöm, ha valaki tud használható infót.

Saint82 # 2015.01.25. 16:17

Akkor tehát tök mindegy hogy most ez miatt csinálok -e valamit vagy sem :) A felmondási idő leteltéig nem kell bejárni. Mentesültem a munkavégzés alól. Köszönöm a segítséget.

Kovács_Béla_Sándor # 2015.01.25. 16:01

Ha úgy gondolod, hogy nem szűnt meg a munkaviszonyod, akkor menj holnap dolgozni. Csütörtökön és pénteken is kellett volna.

És igen, ha van rá megfelelő indokuk, akkor nyilván átadják holnap a formailag hibátlan felmondást.

Mi az a "felfüggesztett felmondási idő"? Ami tart...

Saint82 # 2015.01.25. 15:18

Kedves ObudaFan,

Ha megtámadom akkor azzal mit tudok elérni? Visszavesznek? Utána pedig újra kirúgnak vagy mire számíthatok? Még tart a felfüggesztett felmondási időm.

ObudaFan # 2015.01.25. 12:39

Ha a cég részéről em írta alá senki, az támadható. Te mit szeretnél?

Saint82 # 2015.01.25. 12:14

Kedves Hozzáértők,

Az alábbi problémában kérném a segítségeteket:

Szerdán felmondtak nekem a cégemnél, munkáltatói felmondással. Átvettem a felmondásom, majd másnap megkaptam minden papíromat. Pénteken átolvastam a papírokat és azt vettem észre, hogy a munkáltatói felmondásban "munkáltató rendes felmondás" van, amit ha jól tudom már nem így hívnak, illetve a felmondásomat az igazgató nem írta alá (cég részéről senki). Csak egy pecsét van rajta. Mit lehet tenni ilyenkor?