Felmondás visszavonása


Gábor35 # 2015.01.30. 16:21

Mivel a feleségem akkor gyesen volt úgy gondoltam, hogy mindennél fontosabb az hogy legyen állásom. (Ezt gyes nélkül is igy gondolnám.)
Értem én hogy 30 napos fellebbezési határidő, de arra gondoltam, hogy ez egy komolyabb jogszabálysértés a cég részéről, ami esetleg megtámadható egy bizonyos elévülési időn belül.Ezért kérek jogi tanácsot, útmutatást.
Akkoriban elég sok munkatárssal jártak el így.

Kovács_Béla_Sándor # 2015.01.30. 11:47

Honnan tudhatnánk? Egyébként a munkáltatói intézkedés vitatásának jogvesztő határideje 30 nap.

Gábor35 # 2015.01.30. 11:28

Tisztelt Fórumozók!

Az alábbi kérdésben kérnék munkajogi segítséget:

Egy 2011. május 11-én kelt felmondás alapján 2011. július 16. napi hatállyal megszűnt a határozatlan idejű köztisztviselői jogviszonyom. A felmentési idő 2011. május 16. napján kezdődött. A felmondás szerint az akkor hatályos Ktv. rendelkezések alapján 3 havi végkielégítés járt volna nekem, ha a felmentési idő alatt nem helyezkedem el költségvetési szervnél.

2011. május 23-án egy "Kormánytisztviselői jogviszony megszüntetésének visszavonása" tárgyú szerződéssel visszavett a cég határozott idejű munkaviszonyba.
Így elúszott a végkielégítés és a munkaviszony is véget ért egy év múlva.

Szabályos volt-e a határozatlan idejű munkaviszony megszüntetésének visszavonása és határozott idejűvé változtatása? És így a végkielégítés lehetőségének megszüntetése? Fűződhet-e ezekhez a szerződésekhez (ha szabálytalanok)bármilyen joghatás ennyi idő elteltével?
Köszönöm válaszukat.