segitségkérés


Kovács_Béla_Sándor # 2015.04.01. 10:19

Táppénzen vagy, nem? Mi a probléma?

(Az, hogy örülj-e, nem jogi kérdés, és egyébként is neked kell tudnod.)

lilien66 # 2015.04.01. 09:55

egyéni vállalkozónál helyezkedtem el 2014. 11. 27-től heti 20 munkaidőre jelentett be határozatlan idejü munkaszerződéssel. A munkahelyem egy vasutállomás wc-je volt, ahol ténylegesen egy hónapban 256 órát dolgoztam megszakitás nélkül minden nap reggel 9-től délután 5-ig. Sajnos a munkahelyemen nagyon sok attrocitás ért, igy mint lelkileg és fizikailag kikészültem. Megmondtam a főnökömnek, hogy felmondok, de mindig csak a halogatás ment, majd ha lesz helyettem valaki és hátha meggondolom magam. jelenléti iv nem volt, fizetés boritékba, semmiféle kifizetési jegyzék nélkül és persze jóval kevesebb, mint ami járt volna. Nem kaptam pénzt tulórákra, sem az ünnepekre, nem számitott, hogy milyen nap van. Ma elmentem ismét az orvoshoz, mert már rosszullétek környékeztek az utóbbi időben és felhivtam, hogy nem tudok menni, mert beteg lettem, erre a válasz az volt, hogy akkor ki vagy rugva. Sokan voltak előttem igy és lesznek is és vannak is még ennél a vállalkozónál.
tehetek egyáltalán valamit, vagy örüljek, hogy megszabadultam erről a munkahelyről?!