Hibás adatok munkaszerződésen!


Maddy # 2015.05.28. 09:37

A munkaszerződésemen az adóazonosítóm helyett a gyerekemét írták,így érvényes-e egyáltalán a szerződés?Illetve próbaidő alatt szeretnék azonnal felmondani.Vagyis ha nem is érvényes a szerződés akkor kell-e egyáltalán felmondani?
2.A szerződésben benne van ha a próbaidő alatt kirúgnak vagy felmondok akkor a" tényleges munkavégzés megkezdése előtt szakmai és kommunikációs tréningen vesz részt" akkor ennek a tréningnek az árát köteles vagyok megtéríteni amit a fizetésemből vonnak le vagy ha a fizetésem nem fedezi ezt az összeget akkor más módon elégítem ki a kár igényt! Na most,én nem írtam alá semmilyen papírt arról,hogy bármilyen tréningen is részt vettem.Tehát akkor nem bizonyítható az az állítás,hogy ilyenen voltam.Felhívtam ma őket és közöltem hogy felmondok erre azt mondták,hogy ok írjam le és vigyem be jövőhéten.Akkor csak mondjuk jövőhéttől él a felmondás ha arra dátumozom ugye? És elmehetek még előtte táppénzre?Nem egy aranyos cégről van szó hanem egy szemét cégről,szóval az epés megjegyzések mellőzését megköszönném!Valamit a gyors segítséget is!