Fizetés nélküli szabadság, gyet, vállalkozás


acridity # 2016.06.28. 08:08

Köszönöm,de én csak egy mezei tanítónéni vagyok.
Azt szeretném,ha most szeptembertől nem mennék vissza dolgozni,hanem itthon maradnék,mint főállású anya.
Ebben az egy tanévben a keresztanyám vállalkozásában dolgoznék napi pár órát.
Ekkor ugye kapnám az anyaságit,illetve a rokontól is fizut,de szabad vagyok,nincsenek megkötések,hogy mikorra legyek bent az irodában,ha beteg valamelyik gyerek,nem néz rá ferde szemmel a főnök,stb.
Következő tanévre belerázódunk a teljesen új élethelyzetbe és megyek vissza dolgozni az általános iskolába.
Na most az a kérdés,hogy ez így megjátszható e.
Ezalatt az egy tanév alatt megmarad e az állásom,vagy míg főállású anya vagyok,meg kell szüntetni?
Köszönöm.

monoszkop # 2016.06.22. 12:54

Tisztelt Hozzáértők!
Határozatlan idejű közalkalmazotti kinevezésem van.
Jelenleg gyesen vagyok,nem soká betölti a kicsi lány a 3. életévét, és ugye nekem menni kellene vissza dolgozni.
Ezt azonban nem szeretném,mert egyedül vagyok a 3 gyermekkel,és nem tudom megoldani azt, hogy a gyerekeket oviba, suliba úgy tudjam elvinni,hogy én is időben beérjek a munkahelyemre.
Elmehetek e fizetés nélküli szabadságra úgy, hogy közben dolgoznék (6 órában)
Amennyiben fizetés nélküli szabadság ideje alatt (ami nem alanyi jogon jár) nem dolgozhatok, akkor lehetek e főállású anya (GYET) úgy, hogy közben megmaradjon a munkahelyem, vagy a kinevezés és a főállású anyaság kizárja egymást?
Egy évet szeretnék nem dolgozni úgy, hogy amennyiben lehetséges 4 órában egy kis vállalkozásban dolgoznék,ami ugye nem a főmunkahelyem,vagy hogy is nevezzem....de mindezek mellett megmaradjon a közalkalmazotti állásom.
Ez idő alatt védettséget élvezek e?
Köszönöm a segítséget.

Néhány rendelkezés, amely egyben válasz is a kérdéseire.

Csttv. 24. § A gyermeknevelési támogatásban (GYET)
részesülő személy kereső tevékenységet heti harminc órát meg nem haladó időtartamban folytathat, vagy időkorlátozás nélkül, ha a munkavégzés otthonában történik.

Mt. 61. § (3) A munkáltató a munkavállaló ajánlatára a gyermek hároméves koráig - három vagy több gyermeket nevelő munkavállaló esetén a gyermek ötéves koráig - köteles a munkaszerződést az általános teljes napi munkaidő felének megfelelő tartamú részmunkaidőre módosítani.

Kjt. 2. § (3) A közalkalmazotti jogviszonyra a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény (a továbbiakban: Mt.) szabályait az e törvényben foglalt eltérésekkel kell alkalmazni.

Kjt. 44. § (1) A közalkalmazott a munkaidejét nem érintő további munkavégzésre irányuló jogviszony létesítését – a tudományos, oktatói, művészeti, lektori, szerkesztői, a jogi oltalom alá eső szellemi tevékenység, a közérdekű önkéntes tevékenység, valamint az állami projektértékelői jogviszony kivételével – köteles a munkáltatónak előzetesen írásban bejelenteni, amely összeférhetetlenség esetén a további jogviszony létesítését írásban megtiltja.

Kjt. 43. § (1) Amennyiben a közalkalmazott munkaideje a közalkalmazotti jogviszonyban és a munkavégzésre irányuló további jogviszonyban — részben vagy egészben — azonos időtartamra esik, a munkavégzésre irányuló további jogviszony csak a munkáltató előzetes írásbeli hozzájárulásával létesíthető.

Mt. (4) Az e törvény hatálya alá tartozók kötelesek egymást minden olyan tényről, adatról, körülményről vagy ezek változásáról tájékoztatni, amely a munkaviszony létesítése, valamint az e törvényben meghatározott jogok gyakorlása és a kötelezettségek teljesítése szempontjából lényeges.

Kjt. 38. § (1) A közalkalmazotti jogviszony tekintetében az Mt.–nek a munkaviszony megszűnéséről és megszüntetéséről szóló rendelkezései (X. fejezet) közül a 63–64. §, 65. § (1)–(2) bekezdés, 66. § (1)–(3) és (8)–(9) bekezdés, a 69–70. §, a 77–79. § és a 85. § nem alkalmazható.

A felmondási védelemre vonatkozó 65. (3) § viszont igen! Ez azonban csak erre terjed ki:

(3) A munkáltató felmondással nem szüntetheti meg a munkaviszonyt

  1. a várandósság,
  2. a szülési szabadság,
  3. a gyermek gondozása céljából igénybe vett fizetés nélküli szabadság (128. §, 130. §),
  4. a tényleges önkéntes tartalékos katonai szolgálatteljesítés, valamint
  5. a nő jogszabály szerinti, az emberi reprodukciós eljárással összefüggő kezelésének, de legfeljebb ennek megkezdésétől számított hat hónap38

tartama alatt.

Tekintettel arra, hogy közalkalmazott kérdéseivel a Magyar Államkincstár Illetmény-számfejtési Irodájához fordulhat, illetve felteheti azokat a Kormányzati Ügyfélvonal 1818@1818.hu e-mail címén is.

A MÁK Illetmény-számfejtési Főosztályát ezen az elektronikus címen érheti el: illetmeny@allamkincstar.gov.hu )

acridity # 2016.06.22. 09:02

Tisztelt Hozzáértők!
Határozatlan idejű közalkalmazotti kinevezésem van.
Jelenleg gyesen vagyok,nem soká betölti a kicsi lány a 3. életévét, és ugye nekem menni kellene vissza dolgozni.
Ezt azonban nem szeretném,mert egyedül vagyok a 3 gyermekkel,és nem tudom megoldani azt, hogy a gyerekeket oviba, suliba úgy tudjam elvinni,hogy én is időben beérjek a munkahelyemre.
Elmehetek e fizetés nélküli szabadságra úgy, hogy közben dolgoznék (6 órában)
Amennyiben fizetés nélküli szabadság ideje alatt (ami nem alanyi jogon jár) nem dolgozhatok, akkor lehetek e főállású anya (GYET) úgy, hogy közben megmaradjon a munkahelyem, vagy a kinevezés és a főállású anyaság kizárja egymást?
Egy évet szeretnék nem dolgozni úgy, hogy amennyiben lehetséges 4 órában egy kis vállalkozásban dolgoznék,ami ugye nem a főmunkahelyem,vagy hogy is nevezzem....de mindezek mellett megmaradjon a közalkalmazotti állásom.
Ez idő alatt védettséget élvezek e?
Köszönöm a segítséget.