Fizetés nélküli szabadság


kingamunga # 2017.05.29. 12:41

Kedves hozzáértők!
Van e a következőre lehetőség:
Közalkalmazott vagyok határozatlan idejű kinevezéssel, és jelenleg főállású anya vagyok fizu nélküli szabin. (A legkisebb most 4 éves)
Élettársam főállása mellett egyes adószámmal vállalkozik. Egyes adószámra nyithatunk e egy kis boltot, ahol én lennék az eladó. Mi a megoldás, ha nem szeretném a biztos állásomat feladni, de szeretnénk kipróbálni,hogy amit csinálunk,az kicsit nagyobban működne e. (Jelenleg csak netes eladás van)
Köszönöm a segítséget.

pazs # 2017.05.23. 12:50

Nem gyes, gyet, ez utóbbit a legalább háromgyerekes kapja a legkisebb (azt hiszem) nyolcéves koráig.

drbjozsef # 2017.05.22. 18:58

1998. évi LXXXIV. törvény a családok támogatásáról 20. § (1)

https://net.jogtar.hu/…jegy_doc.cgi?…

De tíz éves koráig csak tartósan beteg és súlyosan fogyatékos után folyósítják. Biztos, hogy GYES-en vagy, ha nincs papírod az egyedi eset gyermekedről?

zinnat # 2017.05.22. 13:43

Igen, főállású anyaságin vagyok jelenleg.
Hol találom azt a jogszabályt, amibe ez konkrétan le van írva?
Szeretném a munkáltatómnak megmutatni.
Köszönöm.

pazs # 2017.05.22. 09:45

Amíg gyest kapsz és nincs tízéves a gyerek, akire a gyest kapod (vagy más gyerekgondozás miatti ellátást, például gyet), maradhatsz fizetés nélküli szabadságon.
Ha ez nálad nem áll fenn, akkor a munkáltató saját döntése, hogy maradhatsz-e fizetés nélküli szabadságon és meddig.

zinnat # 2017.05.22. 09:36

5 gyermekem van, és máshogy nem tudtam megoldani,hogy minden tanórán kívüli foglalkozáson, edzésen,zeneórán stb-n időben ott legyenek, illetve egy gyermekem egyedi eset,de nincs róla orvosi papírja, hogy nehezen kezelhető, stb.

pazs # 2017.05.22. 09:29

Milyen okból vagy fizetés nélküli szabadságon és milyen okból maradnál még? Vannak esetek, amikor a munkáltató nem mérlegelhet és van, amikor a megállapodásotoktól függ, ezért kérdezem.

zinnat # 2017.05.22. 09:26

Kedves hozzáértők!
Szűk 1 éve fizetés nélküli szabadságon vagyok,szeretnék még egy évet kérni, viszont a munkáltatóm azt mondta, hogy ők csak 1 évet adhatnak meg, ha még egy évet itthon akarok maradni, hivatalos papírt vigyek nekik.
Tényleg csak 1 évet adhatnak meg?
Köszönöm a segítséget.