Szabadság elszámolása 12 órás munkaidőben


Szomorú örökös # 2017.05.31. 03:10

klarianya

Az,hogy 2 hét alatt 7 napot dolgozok,míg más 8 órás 10 napot,az egy dolog,mert a 7 nap alatt megvan ugyanaz az óraszám

Akkor akár az is teljesen normális, ha 7 napra 10 nap szabadságot írnak ki, nem? Egy nap szabadság 8 órás munkaidő esetén igaz. Anno forduló szolgálat esetén másfél napot számoltak el egy műszakra, így tehát egy nappalos és egy éjszakás műszakra 3 napot és ez így van rendben.

klarianya # 2017.05.30. 12:37

Köszönöm szépen, Vadsuhanc! :)

Vadsuhanc # 2017.05.30. 08:49

Én nem a helyettesítésre gondoltam.

Adott hónap munkanapja x 8 óra. Májusban 176 óra volt a kötelező az általad ( ha holnap teljesíted éjfélig a 12 órát ) teljesített munkaidő 180 óra. így négy plussz.

Igen a munkáltató meghatározhatja, hogy pld. negyedévente számol el a túlmunkával vagy a kötelező óraszámmal.

klarianya # 2017.05.30. 08:18

Mindenkinek köszönöm a választ!
Kedves efi99!Nem értem,hogy mire gondolsz:..ha csak egyetlen nap szabid lenne, ami 360 órás, az máris min kb 200 óra túlóra abban a hónapban, amikor kiadják (semmi meló mellett), vagyis még a következő hónapra is átnyúlna, össz tehát 9 hetet lennél otthon. 9*5 az meg ugyebár....!
Másrészt tavaly nyáron egész július hónapban és augusztusban 3 hétig szabadságon voltam,még 8 órával elszámolva.

Kedves bermuda háromszög!Az,hogy 2 hét alatt 7 napot dolgozok,míg más 8 órás 10 napot,az egy dolog,mert a 7 nap alatt megvan ugyanaz az óraszám,plusz hidd el,5 napig folyamatosan 12 órában dolgozni éjszaka,nem kevésbé pihentető,mint napi 8 órában! Másrészt pont ez volt a kérdésem,hogy jogszerű -e ez a munkáltató részéről?

Kedves Vadsuhanc!
Köszönöm a választ! A szabadságot valóban elírtam,mert 45 az alap,+ van 4 nap pótszabadságom is,így jön ki a 33 nap!
12 órát kell dolgoznom,és valóban van külön díjazás,ha szabad napon dolgozom,de nem sokra megyek vele,ha hétfőtől csütörtökig kivetetnek szabadságot,péntektől vasárnapig pedig dolgozzak az állandó beosztásomtól eltérően!Lényeg,hogy fogyjon a szabadságom!Ez így szabályos? Valóban volt túlórám,összesen 28 óra,mert helyettesítettem is beteg kollégát! :) Ki szokták fizetni! Ha többet dolgozom,az nem gond a munkáltatónak,de ha kevesebbre jött ki,akkor szabadságot kellett kiíratni olyan napra,amikor szabadnapom volt. Most ez is változott,mert ha nincs meg a kötelező óraszám,be kell menni valamelyik szabadnapon! Még annyit kérdeznék,hogy ezt az elszámolást alkalmazhatják tört évre? Nem csak naptári évtől lehetne alkalmazni?

Vadsuhanc # 2017.05.30. 07:28

klarianya!

Azt azért megsúgom neked, hogy az általad leírtak alapján ( munkabeosztásodra gondolok ) május hónapban 4 túlórád volt.

Érdemes lenne átnézned a jelenléti íveidet, hogy havonta mennyivel dolgoztál többet ( vagy kevesebbet ) a havi kötelező óraszámnál.

Vadsuhanc # 2017.05.30. 06:27

Kérdésed második felét úgy értelmezzük, hogy nem napi 12 órát kell dolgozni csak mondjuk nyolcat?

A munkáltató által megjelölt szabad és pihenő napon nem kell munkát végezni, ha igen annak külön díjazása is van szerintem.

Vadsuhanc # 2017.05.30. 05:15

30 nap x 12 óra= 360 óra
45 nap x 8 óra= 360 óra

Igy gondoltam:-)csak a kézírásom nem olvasható..

Vadsuhanc # 2017.05.30. 05:09

Szerintem meg csak 30 nap jár 12 órás munkaidővel számolva. ( szabadságot órában kell nyilvántartani )

45*8:12 az nem 33 csak 30.

3012= 360 óra
45
8 = 360 óra

Teljesen rendben van. ( évekig dolgoztam így )

A szabadság kiadásának szabályait pedig a M.T. tartalmazza részletezi, hogy a munkavállaló hány nap szabadsága felett rendelkezik stb. ( ugy emlékszem 7 nap azaz 56 óra )

efi99 # 2017.05.29. 20:32

Nincs jelentősége.
8 órával látszólag több napot tudnál kiütni a melóból, de csak látszólag. A ledolgozandó órák száma (amibe ugyebár a szabadságóra is beleszámít) nem pörögne elég gyorsan.
Ad absurdum ha csak egyetlen nap szabid lenne, ami 360 órás, az máris min kb 200 óra túlóra abban a hónapban, amikor kiadják (semmi meló mellett), vagyis még a következő hónapra is átnyúlna, össz tehát 9 hetet lennél otthon. 9*5 az meg ugyebár....

klarianya # 2017.05.29. 14:51

Üdv.!
A következő kérdésem lenne :
Közalkalmazottként dolgozom egy kollégiumban, mint éjszakás gyermekfelügyelő 12 órás beosztásban. Páros héten 48(h, k, sze, cs.) ,páratlan héten 36(sze, cs, v.) órát dolgozom. Májustól visszamenőleg akarják bevezetni, hogy a szabadságunk napjait másképp számolják. 45 nap szabadságunk van, mint a pedagógusoknak. A következő módon számolnák:45*8:12=33 nap.,vagyis a 45 napból csak 33 lenne, cserébe elszámolhatunk 12 órát a szabadság napjaira, és a pihenő illetve a szabadnapokra nem kellene kivenni szabadságot. Továbbá azt is felvetették, hogy a nyári szünet alatt másképp osztanának be, mint az állandó beosztásunk:azokra a napokra, amikor dolgozni kellene, vegyünk ki szabadságot, és a szabad - illetve a pihenőnapokon pedig dolgoznánk, mondván, hogy fogyjon a szabadságunk! Szabályos ez így? Köszönöm szépen a választ!