GYED,GYES, táppénz


nandy # 2008.10.03. 13:44

Menj el munkanélkülire, jobbat nem tudok. Ebben az esetben viszont csak a szülés napjától vedd igénybe a (passzív) TGYÁS-t.

nandy # 2008.10.03. 13:41

Szendi:

Passzív TGYÁS
Aki a biztosítás megszűnését követő 42 napon belül szül, vagy a biztosítás megszűnése után passzív táppénzt kap és ennek a végét követően 28 napon belül szül, az ún. passzív jogon jogosult TGYÁSra. Ha valakinek a TGYÁS folyósítása alatt szűnik meg a biztosítása, akkor a 168 napból még hátralévő időszakban szintén passzív jogon kapja a TGYÁSt. (A passzív kifejezés azt jelenti, hogy ilyenkor nem áll a TGYÁS mögött biztosítási jogviszony.)

Terhességi-gyermekágyi segély

Jogosult

Aki a szülést megelőző két éven belül 180 napon át biztosított volt, és

  • a biztosítás fennállása alatt, vagy
  • a biztosítás megszűnését követő 42 napon belül szül,...

Gyermekgondozási díj

Jogosult

  • a TGYÁS-ban részesült anya, akinek a biztosítási jogviszonya a tgyás igénybevételének időtartama alatt szűnt meg feltéve, hogy a TGYÁS-re való jogosultsága a biztosítási jogviszony fennállta alatt keletkezett és a szülést megelőzően két éven belül 180 napon át biztosított volt.
yukka # 2008.10.02. 22:58

Sziasztok!2007.08.21-től határozatlan idejű munkaszerződésem van és ha idén még sikerülne teherbe esnem,akkor veszélyeztetett terhességem miatt kezdettől fogva táppénzen lennék.Kérdésem,hogy jár-e nekem a szülésig táppénz majd utána gyed.Válaszukat előre köszönöm.

dobakm # 2008.10.02. 09:47

Sziasztok,

Kérdezni szeretnék:
3 éve dolgozom egy multinál folyamatos a munkaviszonyom, most október közepétől mennék táppénzre, mert már nem nagyon birom, viszont csak február vége, március elejére várom a babámat. A bruttó bérem 207.000.- mennyi táppénzre számíthatok, illetve megkapom az év végi bónuszt?

A szülési szabadságot elég a baba megszületése után kiadniuk, vagy előtte kell (168napot)?

Előre is köszönöm

Szendi # 2008.10.02. 06:41

Köszi nandy!

Még kérdezhetek?
Miért nem leszek jogosult GYED-re? Remélhetőleg tudok dolgozni dec. 1-ig, akkor 15 nap betegszabi, aztán kb 10 nap táppénz, aztán egyből, még dec. 30. előtt szülési szabadság. Így végig biztosított vagyok, nem? Vagy akkor hogy csináljam? Maradjak szülésig? Nem hiszem, hogy menni fog...örülök, ha dec. 1-ig tudok melózni...
Válaszodat/válaszotokat előre is köszönöm!

ammma # 2008.10.01. 19:54

sziasztok!
tudom már sokan kérdeztek hasonlót, de segítséget kérnék mégis.
Két gyerek után, jelenleg gyeden, várva a harmadik babát, aki jövő tavasszal születik meg. A gyedet szeretné megszüntetni és elmenni táppénzre. A gyed alapja a minimálbér volt, azaz napi 3220,-. Ha most elmegy táppénzre, akkor hogy alakulnak a dolgok? A fizetés nélküli végétől év végéig jár az időarányos betegszabi, majd a táppénz (ami a korábbi ellátás alapján, hisz gyed miatt nincs elegendő jövedelem), amit kb áprilisig kaphat. Ezt követi a thgy, aminek az alapja ilyenkor a betegszabira járó összeg és a minimálbér kétszeresének 30-ad része közül a kevesebb lesz (ha jól értelmezem a vonatkozó részt). majd a gyed alapja pedig a minimálbér kétszeresének 70%-a?
Nagyon megköszönném az érdemi segítséget. A jogszabály bemásolásával sajnos nem leszek előbbre, inkább értelmezési és gyakorlati segítséget szeretnék kérni.
köszönöm

nandy # 2008.10.01. 12:39

Sziasztok!

Január 23-ára vagyok kiírva, és december 31-ig szól a szerződésem. Szeretném megtudni, hogy ha január 15-e óta dolgozom, akkor mennyi táppénzre vagyok jogosult? Előtte sem betegszabin, sem táppénzen nem voltam.
Köszönöm!

Annyi nap táppénzre vagy jogosult, ahány nap biztosítási idővel rendelkezel (de maximum 1 év). Ha nincs 180 nap figyelembe vehető jövedelmed (szerintem már van), akkor a táppénz alapja a minimálbér.

Ami ennél nagyobb gond lesz: mivel a TGYÁS előtt megszűnik a munkaviszonyod, ezért GYED-re nem leszel jogosult.

Rolcsiboy:
A passzív táppénz nem 3 hónap, hanem 45 nap!
A betegszabi a bruttó kereset 80%-a (nem 85%).

Szendi # 2008.10.01. 11:14

Nagyon szépen köszönöm Rolcsiboy, sokat segítettél!

Rolcsiboy # 2008.10.01. 11:01

Szendi. A betegszabadságot a cég/munkaadó fizeti (ez 15 munkanap - ezután indul "csak" a táppénz, amit TB fizet). Ez nagyságrendileg (betegszabi) kb. 85% a munkabérnek (minusz járulékok,SZJA stb.) - tehát bruttó bér (igaz sokkal kevesebb járulék vonódik le belőle, ezért közel annyi a nettó, mint egy átlag hónapban.
Ezután, ha megvan a minimum folyamatos munkaviszony a legjobb tudomásom szerint valahogy úgy van a táppénzre való jogosultság ahogy írtad (tehát annyi napig, amennyit addig dolgoztál). Táppénz mértéke a te esetedben 60% lesz, mivel nincs 2 éves munkaviszonyod. (ez szintén bruttó összeg)

Itt tudsz olvasni ezzel kapcsolatban: http://www.oep.hu/portal/page?…

Szendi # 2008.10.01. 09:57

Köszi Rolcsiboy!

2008. január 15-e dolgozom, és 2009. január 23-ra vagyok kiírva. Ez nem volt egyértelmű, bocsi!

De köszönöm a gyors reagálást!

Szendi # 2008.10.01. 09:55

Sziasztok ismét!

Elfelejtettem, hogy engem valójában az időtartam érdekelne, szóval, hogy pontosan hány nap táppénz jár? Mert mindenfélét olvastam már, és sokan sokfélét beszélnek. Ha megvan a 180 ledolgozott napom, és a biztosítási jogviszonyom folyamatos jan. 15-e óta, akkor annyi nap táppénzre vagyok jogosult, ahány napot dolgoztam eddig?
És akkor már azt is megkérdezném, hogy ha csak rendszeres jövedelmem van, és 130.000 Ft bruttóra vagyok bejelentve, akkor a napi átlagkeresetem 60%-át bruttóban vagy nettóban számolhatom? (És nem egészen egy év munkaviszony után ugye 60%)
Köszönöm!

Rolcsiboy # 2008.10.01. 09:53

Van min. ledolgozott munkaóra-szám, ami a tartós táppénzhez szükséges (ha jól tudom 180 nap körüli). Ha ez az alső munkahelyed, nem nagyon jön ki a 180 nap mostanáig.
15 napot a munkaadó köteles fizetni (betegszabadság), utána az általános táppénzre vagy jogosult, majd a GYED/GYES. Ha passzív táppénzre gondolsz (mert esetleg felmondasz, vagy ne adj isten kirúgnak a terhesség miatt - bár akkor perelhetők) ahhoz is minimum munkaviszony szükséges - max. 3 hónap a passziv táppénz ideje.
Ezt "tapasztalatból" írom, közöm nincs a joghoz, tehát biztos vannak benne hibák... De majd valaki jól kijavít :) - addig is "irányadónak" jó lehet.

Szendi # 2008.10.01. 09:47

Sziasztok!

Január 23-ára vagyok kiírva, és december 31-ig szól a szerződésem. Szeretném megtudni, hogy ha január 15-e óta dolgozom, akkor mennyi táppénzre vagyok jogosult? Előtte sem betegszabin, sem táppénzen nem voltam.
Köszönöm!

martus49 # 2008.09.30. 15:12

Sziasztok!
Kislányom januárban lesz 3 éves a kistesó júniusban érkezik ha minden igaz.Most az lenne a kérdésem,hogy mi után fogom kapni a thgy-t és a GYED-et.Bruttó 150000-re lennék bejelentve.Januártól kb. márc 12-ig lennék szabin utána (papiron)visszamennék dolgozni május végéig majd előre megigénelném a Thgy-t.Viszont nekem kellene a köztes időre(kb.2hó) fizetnem a minimálbér és a br.150.000 járulékkülönbözetét.Valaki tudna kedvezőbbet tanácsolni?Betegszabira majd táppénzre azért nem szeretnék menni mert szerintem csökkentené a Thygs és Gyed összegét.Ezt jól tudom vagy mehetnék táppénzre? Nagyon nagyon várom a választ melyet előre is köszönök szépen.Nika

nandy # 2008.09.30. 14:03

Attól tartok, igazuk van.

Talán le kellene mondani a GYES-t és visszamennyi munkanélkülire. De ez csak egy ötlet.

Gica2 # 2008.09.30. 11:39

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy GYES-en vagyok itthon a 2 éves kisfiammal és három hét mulva születik meg a második kisfiam.Mire leszek jogosult,mit igényelhetek most a második fiammal ha az álláskeresési segélyem lett szüneteltetve(még van 65 napom)?Az első fiammal mindenre jogosult voltam(TGYS,GYED...Stb)Most pedig azt mondták az OEP-ben,hogy nem leszek jogosult semmire csak a Gyes-re.Ez lehetséges???Mit tudok annak érdekében tenni,hogy ez ne így legyen!

Leiaa29 # 2008.09.27. 04:59

Vannak még csodák: a cégem simán elengedett közös megegyezéssel, semmiben nem gördített akadályt elém. hurrá!:)

1-jétől közalkalmazottként dolgozom majd, bár a bértáblán már volt kisebb nézeteltérés, de a végén sikerült megegyezni.

Köszönök minden segítséget, amit itt kaptam, nélkülük elveszett lettem volna!

üdv: Andrea

nemethti # 2008.09.26. 13:20

Kedves szakértő!
Jelenleg GYED-en vagyok egyéves kislányommal és külföldre (EU-n kivüli országba) készülünk elvileg 2 évre (kb. addig amig amugy is gyesen lennék).
Mi a teendőm?
Le kell mondanom a gyedem a munkahelyemen ahonnan most kapom?
Ezzel megszűnik-e a munkaviszonyom?
Hogyan fizethető zsebből a tb, h legyen egészségbizto­sításom ha hazajövünk?
Felmondhat-e nekem a munkáltató?
Köteles-e visszavenni dolgozni, ha a gyermek 3 éves lesz?
Előre is köszönöm válaszát, sokat segítene.
Üdv:
Tímea

matika # 2008.09.26. 11:27

Sziasztok!

Jelenleg gyeden vagyok itthon 17 hónapos kisfiammal. Egyébként köztisztviselőként dolgozom határozatlan idajű szerződéssel.
Gyermekem mielőtt betöltené a 3. életévét szeretnék másik kisbabát. Kérdéseim a következők lennének:

  • Amikor gyermekem betölti a 2. életévét kivegyem-e a szabadságomat és utána elmenjek táppánzre /férjem venné igénybe a gyes-t/ vagy a gyes-t vegyem igénybe? Hogy járnék jobban anysgilag?
  • Másik kérdésem, hogy milyen összegű juttatásban fogok részesülni, ha táppénz alatt, vagy ha gyes alatt születik meg a következő baba?

Dolgozni nem tudok visszamenni, mert nincs a településen bölcsöde.

évike13 # 2008.09.26. 11:19

anne01

Nagyon köszönöm a válaszod! Sokat segítettél! Valószínű táppénre kell mennem, de megnyugtató, hogy nem fogja lehúzni a gyást, gyedet. Nem tudtam, hogy nem számítják be a táppnéz összegét a gyedbe.
évike13

zituska001 # 2008.09.26. 09:30

Elfelejtettem leírni, hogy határozatlan időre szóló munkaviszonyom van ( hivatalos, rendesen bejelentve, stb.).

zituska001 # 2008.09.26. 09:17

15 hónapos kisfiammal vagyok itthon GYED-en. Egy év múlva szeptemberben szeretnék visszamenni dolgozni. Az a kérdésem, hogy amennyiben még jövő szeptember előtt megszületne a második baba, milyen juttatásokban részesülnénk ( TGYÁS? GYED? stb. ), és ezeket mi alapján számítják?

Köszönöm a segítséget.

zituska001 # 2008.09.26. 09:17

15 hónapos kisfiammal vagyok itthon GYED-en. Egy év múlva szeptemberben szeretnék visszamenni dolgozni. Az a kérdésem, hogy amennyiben még jövő szeptember előtt megszületne a második baba, milyen juttatásokban részesülnénk ( TGYÁS? GYED? stb. ), és ezeket mi alapján számítják?

Köszönöm a segítséget.

zituska001 # 2008.09.26. 09:17

15 hónapos kisfiammal vagyok itthon GYED-en. Egy év múlva szeptemberben szeretnék visszamenni dolgozni. Az a kérdésem, hogy amennyiben még jövő szeptember előtt megszületne a második baba, milyen juttatásokban részesülnénk ( TGYÁS? GYED? stb. ), és ezeket mi alapján számítják?

Köszönöm a segítséget.

zituska001 # 2008.09.26. 09:17

15 hónapos kisfiammal vagyok itthon GYED-en. Egy év múlva szeptemberben szeretnék visszamenni dolgozni. Az a kérdésem, hogy amennyiben még jövő szeptember előtt megszületne a második baba, milyen juttatásokban részesülnénk ( TGYÁS? GYED? stb. ), és ezeket mi alapján számítják?

Köszönöm a segítséget.