GYED,GYES, táppénz


masni78 # 2008.05.05. 08:10

nandy: köszi szépen.
még azért mindig nem világos számomra, hogy a thgyást mi alapján fogom kapni. Mert az oké, hogy a táppénznél leírja, hogy ha azért nincs 180 nap jövedelmem, mert jelenleg gyedben részesülök, akkor a következő táppénz alapom a jelenlegi gyed alapomat képező összeg, viszont ezt már a thgyásnál nem írja. Tehát ott mindenképpen a minimálbér kétszeresének a harmincadrészét fogom kapni?

Picur2008 # 2008.05.05. 07:53

Köszönöm gyors válaszod! Tényleg hihetetlen, de nem vették észre ezt a nagy tévedést!!! Azt írják, hogy: "a foglalkoztató 2007. október 26- március 31-ig tévesen, az előző ellátás alapján állapította meg a TGYÁS összegét. Helyesen a minimálbér kétszeresét kellet volna alapul venni." És az ő hibájuknak most én iszom a levét. Tényleg lehetséges, és megtehetik, hogy a GYED nettó összegének 33%-át levonják, és közel egy évig 46 ezer forintból kell megélnem??

timi80 # 2008.05.05. 07:52

Sziasztok!
Kérdésem az lenne hogy, márc.1-vel mentem el táppénzre
azaz több mint két hónapja,és még mindig nem kaptam táppénzt,most amennyire tudtam utána néztem,meddig lehet ezt húzni én úgy tudom 46napig van idejük feldolgozni a papírjaim.Nem tudom hogy ez ténleg így van e.Hátha ti tudtok segíteni.Ja és május 6-ra vagyok kiírva,tehát lassan szülök,de táppénz még sehol.
Előre is köszönöm!

nandy # 2008.05.05. 07:32

A gyed legmagasabb összege továbbra is legfeljebb a minimálbér kétszeresének a 70 százaléka lehet (2008-ban havi 96 600 forint).
[Lásd az 1997/LXXXIII. törvény 42/D §-ában.]

A táppénzszabályok szerint kell megállapítani a gyed összegét, ha a jogosult az irányadó időszakban legalább 180 napi rendszeres jövedelemmel rendelkezik. Ha a gyedre jogosultnak az irányadó időszakban nincs 180 napi rendszeres jövedelme, a gyermekgondozási díj naptári napi összege az igénybevétel kezdőnapján érvényes minimálbér kétszerese harmincadrészének a 70 százaléka. Ha az irányadó időszakban elért tényleges jövedelem kisebb a minimálbér kétszeresénél, a gyed alapja a tényleges - pénzbeli egészségbiztosítási járulék alapját képező - jövedelem naptári napi összege.

Tényleges jövedelem hiányában a szerződésben szereplő jövedelem a gyed alapja, ha az kisebb a minimálbér kétszeresénél. Ez esetben a gyed napi összegének alapja a szerződés szerinti jövedelem harmincadrésze.
Ha a gyed igénybevétele előtt a jogosult munkanélküli-ellátásban részesült, és az irányadó időszakban nem volt tényleges jövedelme, az ellátás alapja maximum a minimálbér kétszerese - ha ugyanis a munkanélküli-ellátás alapját képező jövedelme ennél kisebb volt, az lesz a gyedalap.
[Lásd az 1997/LXXXIII. törvény 42/D §-ában és a 217/1997. kormányrendelet 26. § (2) bekezdésében.]

nandy # 2008.05.05. 07:29

A terhességi-gyermekágyi segélyt a táppénzszabályok szerint kell megállapítani, ha a jogosult az irányadó időszakban legalább 180 napi járulékköteles rendszeres jövedelemmel rendelkezik. Az irányadó időszak kezdete ez esetben a szülési szabadság - munka törvénykönyve szerint meghatározott - kezdőnapja.

Ha a jogosultnak az irányadó időszakban bármely okból nincs 180 napi jövedelme, a napi terhességi-gyermekágyi segély alapja a jogosultság kezdőnapján érvényes havi minimálbér kétszeresének (2008-ban 138 ezer forintnak) a harmincadrésze.

Ha a biztosított - pénzbeli egészségbiztosításijárulék-fizetési alapot képező - jövedelme az irányadó időszakban nem éri el a minimálbér kétszeresét, az ellátás alapja a tényleges, ennek hiányában a szerződés szerinti jövedelem lesz.

A minimálbér kétszerese, de legfeljebb a munkanélküli-ellátás alapját képező átlagkereset harmincadrésze a terhességi-gyermekágyi segély alapja annál, aki munkanélküli-ellátása folyósításának a szünetelése alatt vagy az annak megszűnését követő 42 napon belül szül, és nincs 180 napi rendszeres jövedelme.
A terhességi-gyermekágyi segély a napi átlagkereset 70 százaléka.

Az ellátás adóköteles, de sem egészségbiztosítási, sem nyugdíjjárulékot, illetve magán-nyugdíjpénztári tagdíjat nem kell fizetni utána.

nandy # 2008.05.05. 07:28

A táppénz alapja csak olyan rendszeres és nem rendszeres jövedelem lehet, amely után a biztosítottnak pénzbeli egészségbiztosítási járulékot kell fizetnie. Rendszeres jövedelemnek a havi rendszerességgel járó munkabér (illetmény), valamint az ehhez kapcsolódó pótlékok, illetve az ehelyett kifizetett távolléti díj vagy átlagkereset, továbbá a szerződés szerint havonta járó díjazás számít. Minden más jövedelem nem rendszeres jövedelem.
[Lásd az 1997/LXXXIII. törvény 39/A § (1) és a 217/1997. kormányrendelet 31. § (1) bekezdéseiben.]

Ha a biztosítottnak a táppénzre jogosultságot megelőző naptári évben nincs legalább 180 napra rendszeres jövedelme, a táppénzt a jogosultságtól - legfeljebb a megelőző naptári év első napjáig - visszafelé számított 180 napi rendszeres jövedelemből kell kiszámítani. Csak a jövedelemmel „ellátott” napok vehetők számításba, azoknak kell elérniük a 180 napot.
[Lásd az 1997/LXXXIII. törvény 48. § (3) és a 217/1997. kormányrendelet 31. § (2), (5) bekezdéseiben.]

Ha a biztosítottnak az irányadó időszakban nincs 180 naptári napi rendszeres jövedelme, a táppénzalapot nem a jövedelméből, hanem a minimálbérből kell kiszámítani. Kivétel ez alól, ha a biztosított szerződéses vagy tényleges jövedelme kisebb a minimálbérnél, ilyenkor a szerződés szerinti vagy a tényleges jövedelem a táppénzszámítás alapja.
Ha a biztosítottnak az irányadó időszakban azért nincs 180 napi olyan jövedelme, amely beszámítható a pénzbeli egészségbiztosítási járulékalapjába, mert táppénzben, terhességi-gyermekágyi segélyben vagy gyermekgondozási díjban részesült, a táppénz alapja az utoljára folyósított ellátás alapját képező összeg, ha az nagyobb, mint a minimálbér, illetve a szerződés szerinti vagy tényleges jövedelem, ha az kisebb, mint a minimálbér.
[Lásd az 1997/LXXXIII. törvény 48. § (4)-(5) bekezdéseiben.]

A táppénzalapba továbbra is beleszámít a biztosított minden olyan, az irányadó időszakban szerzett jövedelme, amely pénzbeli egészségbiztosítási járulékkal terhelt, függetlenül attól, hogy a jövedelmet hány foglalkoztató fizeti ki, illetve hogy azt a biztosított egyéni vagy társas vállalkozóként szerezte-e.
[Lásd az 1997/LXXXIII. törvény 39/A §-ában.]

Naptári éven belüli újabb táppénzjogosultság esetén nem kell újra kiszámítani a naptári napi táppénzalapot, ha az előző táppénz alapja az irányadó időszakban megszerzett, legalább 180 napi rendszeres jövedelem volt. Értelemszerűen újra ki kell számítani viszont, ha az előző táppénz alapja a minimálbér volt, illetve ha azt korábbi ellátás alapján számították ki.
[Lásd az 1997/LXXXIII. törvény 48. § (6) bekezdésében.]

nandy # 2008.05.05. 07:25

Szilvia: ha a munkáltatód TB-kifizetőhely, akkor tőlük fogod kapni az ellátást (jellemzően a 100 főnél több alkalmazottat foglalkoztató cégek ilyenek).

Ha nem az, akkor az OEP-től. De mindenképpen a munkáltatón keresztül kell igényelni a TGYÁS-t, GYED-et, táppénzt.

Az anyagsági támogatást (egyszeri), GYES-t, családi pótlékot közvetlenül a Magyar Államkincstártól kell kérni.

nandy # 2008.05.05. 07:22

Picur: szerintem kérj segítséget az OEP-től a TGYÁS összegének kiszámításához.

Én érzek némi hibát a számításban, ugyanis a 345 ezer forint különbözet azt jelenti, hogy havi 58 ezer forinttal többet kaptál 2007-ben (24 hétig jár a TGYÁS), ez viszont akkora tévedés, ami szinte már hihetetlen, hogy nem tűnt fel nekik.

masni78 # 2008.05.05. 07:20

Ehhez a témához nekem is lenne kérdésem,amit Andika2 felvetett.

Tehát, ha én jelenleg gyeden vagyok az első gyerekemmel, és a másodikat úgy szeretnénk, hogy én nem akarok visszamenni dolgozni, akkor mi alapján számolják majd a táppénzemet, ha terhes leszek? illetve mi alapján számolják a thgyást? Van munkaviszonyom egyébként és a cég biztos nem fog megszűnni.

andika-2 # 2008.05.04. 17:37

Sziasztok!Köszönöm a válaszodat Mazsicc!Ezt mind értem amit írtál,még olyan kérdésem lenne,hogy ha szeretnék második gyermeket akkor két éven belül vagy három éven belül kell megszülnöm ahoz,hogy ne keljen az első gyermekem után visszamennem dolgozni,de ne járjon le az állományom,tehát hogy ne az alap pénzt kapjam,hanem a bejelentettem után számolják még a következő gyermekem után is a tgyás-t,gyes-t???Előre is köszönöm!

nora1982 # 2008.05.04. 17:31

Szia E.Szilva! Hát én sem vagyok jártas ezekben a témákban, egészen múlthétig, még ki nem derül, hogy várandós vagyok, fogalmam sem volt semmiről, ilyen témában.Annyit tudok, hogy nekem a munkáltatóm TB ügyintézéssel foglalkozó csoportja fogja ezeket intézni, nekem oda kell majd minden papírt eljuttatni, de fogalmam sincs még semmiről.

E.Szilva # 2008.05.04. 17:10

Szia Nora! Orulok, hogy van itt valaki...Latom Te jartasabb vagy mint en, biztosan tudod, hogy ki fizeti a gyest/ gyedet, kerlek ird meg nekem! csak par honapja dolgozom bejelentve ezert sem ismerem meg a rendszert es szeretnem mielobb bejelenteni a terhessegem. Amugy en is dec 15-re vagyok kiirva :)

nora1982 # 2008.05.04. 16:57

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni az alábbi problémámmal kapcsolatban: Azt szeretném pontosan megtudni, hogy a TGYÁS-t és a GYED-et melyik évi fizetésem alapján fogják kiszámolni??? Adatok,amik fontosak lehetnek:Szülés várható időpontja:2008.dec.15., Munkaviszonyom kezdete, ami folyamatos a kezdés óta:2006.11.20., TGYÁS-ra a szülést megelőző hónapban szeretnék elmenni. Egy TB-s ismerősöm azt, mondta, hogy a TGYÁS-nál is és a GYED-nél is a 2007-es fizetésem lesz a mérvadó, ami a TGYÁS-nál egyértelmű is, de a GYED-nél nem értem miért nem a 2008-as jövedelmemet veszik már alapul, hiszen azt 2009-ben fogom igénybe venni, nem?Vagy a szülés időpontja a mérvadó a GYED kiszámításánál is? Kérem segítsetek, mert hatalmas különbség van a 2007-es és 2008-as fizetésem között.

E.Szilva # 2008.05.04. 16:51

Sziasztok! Par napja derult ki, hogy varandos vagyok. A kerdesem az lenne, hogy ki fizeti a gyest/gyedet: az allam bacsi vagy a munkaltatom? Valaszotokat elore is koszonom!!

Picur2008 # 2008.05.04. 15:33

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni! 2006-ban született első gyermekem, vele voltam Gyed-en, mikor 2007-ben megszületett a testvére is. (Második terhességem alatt betegállományba szerettem volna menni, de munkahelyemen azt válaszolták, hogy ez nem befolyásolja a jövőbeli ellátmányom összegét, és a leépítések miatt biztosabb ha Gyed-en maradok.) Munkahelyem TB kifizetőhely, tehát ők számolták és folyosították számomra a TGYÁS-t. A napokban kaptam tőlük egy határozatot, melyben közölték, hogy 345 ezer forint megtérítésére köteleznek, ugyanis tévesen, az előző ellátás alapján állapították meg a TGYÁS összegét. Ezért a jogalap nélkül kifizetett összeget havonta a GYED nettó összegének 33%-ig visszavonják.
Vagyis havonta, közel egy évig, 46 ezer forintos GYED-ből kellene eltartanom kicsiny családomat!
Kérdésem: Jogszerűen jártak-e el? Tényleg lehetséges, hogy önhibámon kívül a munkahelyem ilyen lehetetlen megélhetési helyzet elé állítson?? Van-e valamilyen jogorvoslati lehetőségem?
Előre is köszönöm válaszotokat!

Müzlike # 2008.05.03. 14:37

Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy 2005. szeptember 01-jétől hallgatói jogviszonyom van főiskolán, ami 2008.június 20-val megszűnik. Jelenleg babát várok, aki 2008. októberében születik meg. Kérdésem az lenne, hogy a terhesség alatt milyen juttatások illetnek meg (pl. terhességi gyermekágyi segély). Június 20-val ha megszünik a hallgatói jogviszonyom, akkor a TB járulékot fizetnem kell-e. Előre is köszönöm a választ.

mazsicc # 2008.05.02. 21:06

Andika-2. Mindaddig ettől a munkáltatótól kapod a tgyás, gyed-et, amíg állományban állsz. Kivétel, ha ezen ellátások ideje alatt jogutód nélkül megszűnik a munkáltató. A következő baba megszületésekor, az éppen aktuális ellátást vissza kell mondani, hogy megállpíthassák a másik baba után járó ellátást. Ha a jogviszonyod nem szűnt meg a gyed ideje alatt a következő baba születéséig, akkor ugyanúgy jogosult vagy tgyásra, gyedre. Ha nincs tényleges 180 napi jövedelem a következő ellátás megállapításához, akkor a minimáébér kétszereséből fognak számolni. Ez egy kb leírás, mert ha pl. megszűnik a cég, akkor egy picit más a helyzet.

andika-2 # 2008.05.02. 08:16

Olyan kérdéssel fordulok önökhöz,hogy jelenleg itthon vagyok gyeden az 1éves kislányommal és szeretnék még egy gyermeket,meddig kell megszületnie,hogy ugyanattól a munkáltatótol kapjam a GYÁST-GYEDET?Illetve a két gyermek után hogyan számolják az utána járó GYÁST-GYEDET?Köszönöm gyors válaszukat!

nandy # 2008.05.01. 14:39

az állam (még betegszabi sincs, ami a munkáltatót terhelné).

Bleed # 2008.05.01. 13:46

három év feletti gyermek utáni táppénzt ki fizeti? az állam vagy a munkáltató? köszönöm előre is a válszt

nandy # 2008.04.30. 13:28

gyermekápolási táppénzről tájékozató:

http://www.oep.hu/portal/page?…

nandy # 2008.04.30. 13:23

Mara:

A gyes mellett is lehet már korlátlanul dolgozni (a 4 órás korlát a nagyszülőre vonatkozik, amennyiben ő igényli a gyes-t). Ha jól tudom, 6 hónapra visszamenőleg lehet igényelni - de lehet, hogy csak kettő? - a Magyar Államkincstártól. Tedd meg mielőbb!!

Ha valamelyik gyerkőc beteg, a gyermekápolási táppénzt az OEP-től kapod, a munkáltatót semmilyen fizetési kötelezettség nem terheli. Neki inkább az jelenthet gondot, hogy amíg te hiányzol, a munkádat nyilván nem tudod végezni.

Mt. 138. §
(5) A munkavállalót fizetés nélküli szabadság illeti meg

  1. a gyermek harmadik életéve betöltéséig, a gyermek otthoni gondozása céljából,

Tehát a munkáltató köteles engedélyezni a fizetés nélküli szabit a gyermeked 3 éves koráig. Javaslom, jelezd neki írásban a szándékodat - nem utasíthat el.

Mara25 # 2008.04.30. 10:40

Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!
2001 óta határozatlan idejű munkaviszonyban állok, közben két gyermeket szültem, akikkel gyeden voltam, a 2. gyermekem után a gyed 2007. októberben már lejárt, kivettem a fizetett szabikat 2008.02.21-ig. Közben szóban beleegyezett a munkáltatóm, hogy visszavesz. Elmentem dolgozni, de már az első héten betegek voltak a gyerekek, nem tudom megoldani az elhelyezésüket ilyen esetben. Kértem a munkáltatómat, hogy beszéljük meg a helyzetemet. Több kísérlet után, ami nem jött létre. Úgy döntöttem, a gyest választom. Leírtam a kérésemet, amit ő természetesen nem fogad el, gazdasági eseményekre hivatkozva. Úgy tudom, mivel munakviszonyban állok kérnem kell a fizetés nélküli szabit a munkáltatótól.? Mit csináljak? A cég nincs jó anyagi helyzetben, több felszámolási eljárás van folyamatban. Szeretnék eljönni tőle, hogy keressek egy másik normális állást.
Köszönöm előre a választ.

Icetea # 2008.04.30. 06:30

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Sokat segített!!!

Kovács_Béla_Sándor # 2008.04.30. 06:23

Nem igaz.