GYED,GYES, táppénz


bellasan # 2008.03.22. 14:48

Tisztelt Ügyvéd Úr!
Egy kérdésem lenne! Határozott idejű közalkalmazotti jogviszonyban vagyok, októberben lesz két éve! Még egy évig maradhatok ezen a munkahelyen! Jövőre babát tervezünk a párommal, amennyiben a terhességem kezdete 2009. augusztus-szeptember hónapba esne, milyen ellátásra leszek jogosult? (Járni fog-e gyed számomra vagy csak a gyes mert időközbe lejár a szerződésem?) Várom válaszát

mmel # 2008.03.22. 08:56

Kedves Ügyvéd Úr!

A gyed-tgyás, táppénz jogosultságom felől érdeklődnék. Leírok minden részletet, mert kicsit bonyolult.
1999. szeptember 1-től a 2006/2007-es tanév végéig nappali tagozatos halgató voltam, 2004/2005-ös tanávtől költségtérítéses képzésben, mely alól felmentést kaptam, mert 2. tanárképes szakom csináltam, de így sem voltam juttatásképes (nem kaphattam ösztöndíjat, támogatásokat, semmit). A 2007-es tavaszi félévben abszolváltam, azóta nem iratkoztam be, de a második szakomon még nem diplomáztam le.
2004. szeptember 1-től teljes állásban dolgozom, 2006. augusztus 31-ig folyamatosan, majd 2007. február 1-től ismét. Mindkét munkáltatóm fizette utánam a járulékokat. 2007 áprilisában táppénzre mentem terhességem miatt, 2007. augusztus 15-én megszületett gyermekem. Kaptam táppénzt és tgyást is, ám most a gyed igénylésekor abba a problémába ütköztünk, hogy az ügyintéző szerint ezek mind nem jártak volna, és a gyed sem fog járni korábbi nappali tagozatos jogviszonyom miatt. Ez így van?
Ha tényleg így van, ez nem magasfokú igazságtalanság, tekintve, hogy évek óta dolgozom, fizetik utánam a járulékokat, és mégsem részesülhetek ezekben a juttatásokban? És vissza kell-e fizetnem a már megkapott juttatásokat?
Előre is köszönöm segítségét.
Üdvözlettel:
Ványiné Major Melinda

the big cat # 2008.03.21. 19:33

ancsu!

A táppénznek még mindig nem törvényes indoka az, hogy valaki nem szeretne 6 hónapra visszamenni dolgozni, így ezzel az indokkal nem mehetsz el táppénzre. De könnyen fogsz találni olyan orvost, aki egy kis mellékesért partner lesz az adócsalásban.

nandy # 2008.03.21. 16:31

Hugi:

Úgy tudom, a törvény nem változott, de idén másképp értelmezik azt az OEP-nél.

ancsu # 2008.03.21. 15:20

Tisztelt Jogi Fórum!

3.babánkat 2009 márciusára tervezzük. Nekem 2008 szeptemberében lejár a gyesem. 6hónapra elmehetek táppénzre? nem szeretnék visszamenni dolgozni közben.

köszönöm válaszukat!

Kovács_Béla_Sándor # 2008.03.20. 14:34

Határozott idejű szerződése volt, gondolom. Az meg lejár a fizetés nélküli szabadság alatt is.

Sajnálom, kedves Hugi, de a gyedre, gyesre vonatkozó ismeretekkel csak annyiban rendelkezem, amennyiben a Munka törvénykönyv érinti őket; a jogosultságot, összeget illetően magam is laikus vagyok.

the big cat # 2008.03.20. 13:34

Az Mt-ben így nem is fogja megtalálni. az több szabáély együttes alkalmazásából következik:

  1. A munkáltató köteles a fizetésnélküli szabadság végén a munkavállalót visszavenni.
  2. A GYES-en lévő munkavállalót felmondási védelem illeti meg.
  3. A munkaszerződést csak közös megegyezéssel lehet módosítani, azaz mind a munkakör, mind a munkavégzés helye, mind a munkabér és egyéb juttatások tekintetben a szerződés szerint kell eljárni, azzal, hogy a munkabért még meg is kell emelni.
Hugi81 # 2008.03.20. 12:17

Kedves Kovács Úr!

Gyeddel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni. 2005.10.06-án született kislányom. Augusztus 31-vel lejárt a szerződésem, munkanélkülire mentem. Megkaptam a gyedet. Kisfiam 2 évre rá született 2007.10.14-én.2007.10.07-én visszamentem munkanélkülire (10.0-től;10.14-ig), azt mondták, így újra jogosult leszek a gyedre. Most telik le március 29-én a tegyás, elmentem a Munkanélküli Hivatalba, ahol közölték, hogy nem vagyok jogosult a gyedre, mert 2008-tól így szól a törvény.
Kérdésem, hogy megkaphatom-e a gyedet?
(Így 175 napom van meg a 180-ból.)
Ha nem vagyok rá jogosult, méltányosságot kérhetek?
Válaszát előre is köszönöm!

Hugi81

krisztuska # 2008.03.20. 09:32

Az előbbi: az üzemanyagktg-et fizettük, az autó fenntartási költségeit (biztosítás, kötelező szervíz) a cég állta, tehát ez a rész, amint azt Ön is írta, számomra nem került pénzbe.A tv.helyet szeretném még megtudni, én a Munka Tv.könyvben nem találtam meg az idevágó részt, sajnos. Akkor próbálkozom, köszönet a segítségért.

the big cat # 2008.03.20. 09:03

Na ez szép csavar. A mágánkilóméterek üzemanyagköltségét kellett megfizetni, vagy volt valamiylen átalány, amibe az autó teljes költsége benne volt? ha ez utóbbi, és ismétlem, nincs a munakszerződésben, akro véleményem szerint megvonhatja, ha az előbbi, akkor érdemes jogvitát kezedeményezni, hiszen a juttaás rész megáll, az autó maga ingyen volt.

krisztuska # 2008.03.20. 08:59

Kedves Big Cat!
Köszönet az információért. További kérdéseim lennének az Ön által leírtakkal kapcsolatban: az autó használata úgy történt, hogy havonta útnyilvántartást adtunk le, ez alapján a magán km-eket ki kellett fizetnünk. Tehát az útnyilvántartás az üzleti és magán jellegű utak elkülönítésére szolgált. Ez módosít vmit a helyzeten? Véleménye szerint érdemes próbálkoznom a munkaadómnál hivatkozva az Ön által leírtakra? Meg tudná adni a hivatkozott törvényt? Köszönöm!

the big cat # 2008.03.20. 08:31

Igen van rá törvény, és igen a korábbi munakszerződésének megfelelő feltételekkel, és törváéynes szabályok alapján megemelt bérrel kell visszavenni mindenkit. Amennyiben a gépkocsi valóban juttatás volt, és ez a munakszerződésben is benne van, ezt a munkáltató egyoldalúan nem vonhatja meg. Ha azonban formálisan a gépkocsit a munakvégzéshez adták, akkor ezt bármikor egyoldalúan elveheti, persze a munkavégzés szabályait megfelelően módosítania kell. Ha nincs a munkaszerződésben, azonban egyértelmű, hogy személyi használatra (is) adták (nem kell útnyilvántartást vezetni, a társaság megfizeti az SZJA-t az autó után) akkro ez már jutattás, és nem vonható meg, viszont nehezebb valamivela bizonyítás jogvita esetén. Egy köztes eset, ha a szerződésben nincs, vagy van, de a szerződés utal a egy gépkocsi juttaási vagy használati szabályzatra, ami szerint ez egyoldalúan megvonható, akkro ismét csak megvonhatja. Nyilván az ott írt feltételekkel.

krisztuska # 2008.03.20. 08:05

Tisztelt Tanácsadó!
A gyedet megszakítva (és a gyest igényelve) febr.14-től újra munkába álltam. A munkáltatóm azonban az új, ápr. 1-jétől kezdődő gazdasági évre megvonná tőlem az eddig béren kívüli juttatásként kapott céges autót, költségcsökkentésre hivatkozva (az indok elég gyenge, új kolléga felvétele esedékes). Van-e arra törvény, hogy a szülési szabadságról visszatérő nőt változatlan feltételekkel kell visszavenni, beletartozik-e ebbe a béren kívül juttatás (esetemben a céges autó)? Sajnos, a munkaszerződésemben nem szerepel az autó, viszont a kizárólagos használatát útnyilvántartással, meghatalmazással bizonyítani tudom. Vannak-e jogi lehetőségeim így? Ha van releváns törvény, kérem, adja meg a pontos tv. helyet.A segítségét előre is köszönöm.

Kovács_Béla_Sándor # 2008.03.18. 06:57

A gyes alanyi jogon jár.

anthoni # 2008.03.18. 00:14

Üdv!
A párommal babát várunk, akinek a héten kell megérkeznie. Mivel ő veszélyeztetett terhes, az orvos kiírta táppénzre. A munkahelyéről eközben kiléptették, mert még próbaidő alatt volt. Ezután passzív állományba volt, majd ezt is megszüntették. Február 15-ig volt biztosítotti jogviszonya az OEP-nél, ahová beadtunk egy méltányossági kérelmet, miszerint a szülésig méltányossági alapon passzív táppénzen lehessen, de a mai napon megkapott határozat szerint ezt elutasították. Hová tudnánk fordulni, hogy a tb-je rendben legyen? Gyes-t fog-e kapni emiatt rendesen? Mit tegyünk? Segítséget kérek az üggyel kapcsolatban!
Köszönettel

evi21 # 2008.03.17. 21:28

Üdv!
2007 decemberétől dolgozom. Előtte iskolába jártam. 2008 decemberében lejár a határozott időre szóló szerződésem. A kérdésem az lenne, hogy a gyed igénylésekor munkaviszonynak fenn kell e állni? Azt tudom, hogy a gyedhez az igénylés előtti 2 évben 180 nap (folyamatos?)munkaviszony kell.

köszi

tunderfurt # 2008.03.17. 09:21

üdv,
GYesen vagyok őszig, pár hete kezdtem el dolgozni 8órában.
Azt szeretném megtudni, hogy a gyermekgondozási segély mellett végzett munka alapján járó táppénz összege mennyi? miből számolják? mennyive kevesebb, mint a normál TP összege?
Anyukám is 8órában dolgozik, érdemes lenne az ő nevére kérni a gyest? kérhetem egyáltalán a nevére? /egy háztartásban élünk./

Nagyon köszönöm a választ!
T

bellasan # 2008.03.16. 16:53

Tisztelt Cím!
Egy kérdésem lenne! Határozott idejű közalkalmazotti jogviszonyban vagyok, októberben lesz két éve! Még egy évig maradhatok ezen a munkahelyen! Jövőre babát tervezünk a párommal, amennyiben a terhességem kezdete 2009. augusztus-szeptember hónapba esne, milyen ellátásra leszek jogosult? (Járni fog-e gyed számomra vagy csak a gyes mert időközbe lejár a szerződésem?) Várom válaszát

rimini # 2008.03.16. 15:05

Üdv,
Azt szeretném megtudni, milyen táppénzre és meddig számíthatok az alábbi esetben:
60 napja van munkaviszonyom, előtte évekig nem volt. 3 hete betegállományban vagyok, de most értesítettek hogy kidobtak ( próbaidő ) most akkor meddig lehetek még táppénzen és mennyit kapok? Elhúzódó és komoly betegségem van, az idővel nincs gond.
Ilyenkor jól tudom hogy 45 napig érvényes a TAJ kártyám is?
Be kell jelentkezni valahová, TB, apeh ( havi 4350 ) munkaügyi központ ( járadék? ) ha igen hova mikor?
Köszönöm előre is a segítséget, sajnos nagyon kezdő vagyok és betegségem miatt nem is nagyon tudok menni ügyintézni, érdeklődni.


Köszönettel,

Rimini

nandy # 2008.03.11. 07:24

Az OEP honlapja szerint 6 hónapra visszamenőleg lehet igényelni.

http://www.oep.hu/portal/page?…

s.e.122 # 2008.03.10. 22:03

Az előbb elfelejtettem megkérdezni még, hogy a munkáltató jogosan jár-e el, ha a szülési szabadság 24 hetéből 28 napot kötelezően ki akar adni a szülés várható időpontja előtt, pedig a törvény csak lehetőséget biztosít arra, hogy kiadható. Egy belső utasítással nem szigoríthatják a törvényt, igaz? Vagy van rá lehetőségük, hogy kötelezzék a munkavállalót, hogy menjen el szül.szab.-ra a szülés előtt? És ha ő nem akar? Csak a szülés napjától?
Köszi a választ.
s.e.

s.e.122 # 2008.03.10. 21:36

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy ha van egy gyermekem (1 éves), akivel még gyeden vagyok és a testvére nemsokára érkezik, igényelhetem-e a tgyás-t a második gyermek születése után is, ahogy kaptam az első után 24hétig, ha lemondok az első után járó gyedről? Illetve miből számolják ki a második gyerek után járó tgyás-t, gyedet? Még az első születése előtti éves fizetésből? A két gyerek közt nem kellene visszamenni dolgozni 180 napot, ugye, mert a tgyás és a gyed is biztosított jogviszonynak számít, igaz? (a munkaviszonyom folyamatos mindvégig)
Köszi a választ előre is.
s.e.

liptga # 2008.03.10. 15:54

Sziasztok!

A gyermekagyi segély 2007.12.27-én járt le. A gyed igénylést 2008.03.10én adtam be. Azt mondta a nő, hogy ezzel buktam két havi gyedet. Igaz ez? Nem adják meg visszamenőleg? Mi ennek a jogi oldala? Nem tájékoztatott senki hogy csipkedjem magam.

lipi

Hajni 77 # 2008.03.10. 14:33

Szia Bogie!

Köszi,hogy válaszoltál.
Közös megegyezést aláirtam vele,mert felvilágosítottam a rendes felmondásról való törvényre,és nemakart + 1 (hó) fizetni 15 napra.Így még 3 hónapig van munkaviszonyom ,ráadásul nem tart igényt a munkámra,mert megmondtam neki,hogy egész nap csak ülni fogok.Így jobbnak látta a közös megegyezést.
Köszönöm mégegyszer!

hena # 2008.03.10. 13:44

Lenne egy kérdésem:2006-ban szültem,gyedet kapok még 2008.juniusig.Jövöre tervezünk még egy gyermeket.A kérdésem az lenne,ha megszületik a baba akkor mire vagyok jogosult!?Igényelhetem a gyedet?Előre is köszönöm.