Közalkalmazott, köztisztviselő, közszolgálat


Kovács_Béla_Sándor # 2007.06.27. 16:34

A diploma keltétől.
Nem olyan nagy gond visszamenőleg számfejteni.

Pazar # 2007.06.27. 13:54

Hali,
kérdés: ha a közalkalmazott a munkakör elvégzéséhez szükséges diplomáját bemutatja adott napon a munkáltatónak (a nyelvvizsga miatt nem volt meg eddig a dipl.papír), akkor attól a naptól jár neki az új besoroláshoz tartozó magasabb illetmény, avagy a következő hónaptól? A munkáltató szerint csak a következő hónaptól... (a számfejtésre hivatkozik)
A probléma ott van, hogy eszerint ha hó elején megvan a papír, akkor kb egy havi fizuemeléstől esne el.. Tud vki jogszabályi hivatkozást, vagy egyéb felhomályosítást? Köszi!

jamesz # 2007.06.25. 09:26

Hali!
Közalkalmazott felfüggesztése alatt kapta ill.-e 50%-át. A bíróság a felfüggesztést hatályon kívül helyezte. Azonban részítélet.
Nyilván visszamenőleg meg kell kapja elmadradt bérét, de vajon kamatot is?

kékvirág # 2007.06.22. 17:19

Sziasztok!
Köztisztviselő vagyok. A napokban államvizsgáztam.
Amikor elkezdtem tanulni a Ktv-ben az volt érvényben a besorolással kapcsolatban, hogy mindegy milyen a végzettség át kell sorolni a köztisztviselőt a magasabb fizetési fokozatba. A Ktv. 26.§.(2) bekezdését 2005-ben módosították, úgy, hogy csak a szakirányú felsőfokú végzettséget fogadják el. Ezt azonban az Alkotmánybíróság 2006.12.31. nappal megsemmisítette, mivel folyamatban lévő jogviszonyokat sért. Azonban a Ktv. 26.§. (2) bekezdése azóta is csak a szakirányú végzettséget fogadja el.
Kérdésem:

  1. Ha az AB a módosítást megsemmisítette, akkor automatikusan az előző lép érvénybe vissza?
  2. Ha nem, akkor miért nem módosították az AB határozatára tekintettel? Ki mulasztot az AB felé?
  3. Jóhiszeműen kezdtem el tanulni, az akkori feltételeknek mindenben megfeleltem, jogi úton kell érvényesítenem a besorolásomat?

Köszönöm!

azur70 # 2007.06.22. 08:17

Sziasztok
Egy kis jogi segíttségre lenne szükségem .15 éve köztisztviselő vagyok a helyi önkormányzatnál ,azóta elvégeztem egy főiskolát letettem minden szakírányú munkavégzéshez elengedhetetlen továbbképzést sőt kitünő eredménnyel szakvizsgáztam . Namármost a napokban behívatott a község polgármestere és jegyzője és tudomásomra hozták ,hogy magyarán kirugnak az önkormányzattól ,létszámleépítésre és átszervezésre hivatkozva. De felajánlanak nekem egy közalkalmazotti munkakört igaz sajnos az kevesebb bérrel jár. Namármost én erre nemadtam semmi választ hanem mindent írásban kértem tőlük, kérdezném megtehetik-e egyik napról a másikra ,hogy jogviszonyomat megszüntetik. A felajánlott munkához semmilyen szinten nemértek amit sosem csináltam a végzettségemnek semmi köze hozzá. Az önkormányzatnál gyámüggyel,népességgel,anyakönyvvezetéssel foglalkozom már csak a végzettségem miatt is . Kérdezném mit tehetnek és mit tehetek én főleg ha a felajánlott állást nem fogadom el. Jogosult vagyok-e felmentési időre ha igen akkor milyen távon+ végkielégítésre stb.
Előre is köszönöm válaszaikat.
Tisztelettel.

Lyonee # 2007.06.15. 20:34

kjt 37.§
(12) Ha a közalkalmazott a munkavégzési kötelezettség alóli mentesítés ideje alatt bármely költségvetési szervvel vagy költségvetési szerv legalább többségi befolyása alatt álló bármely gazdálkodó szervezettel teljes vagy részmunkaidős jogviszonyt létesít,

  1. ezt a tényt korábbi munkáltatójának haladéktalanul köteles írásban bejelenteni,
  2. a felmentési időből hátralevő idő tekintetében átlagkeresetre nem jogosult,
  3. végkielégítésre nem jogosult, azonban új jogviszonyában a végkielégítés alapjául szolgáló időszak számítása során a felmentéssel megszüntetett jogviszony alapján végkielégítésre jogosító idejét is számításba kell venni.
xewyor # 2007.06.15. 18:20

Kösz a gyors választ!

Tehát, ha a jövő héten elhalyezkedem mint raktáros és be is jelentenek, akkor is megkapom a felmentési időre járó pénzemet (mind a 3 hónapra).

Csak arra vigyázzak, hogy ne közalkalmazottként helyezkedjek el a felmentési idő alatt?

Leirnád hol találom ezt a kjt-ben, mert eddig nem találtam erről semmit, meg amit találtam sem értettem 100%-osan.

Lyonee # 2007.06.15. 17:45

Mindent a kjt szerint kaptál. Nyugodtan elhelyezkedhetsz a szabadság ideje alatt is munkaviszonyban. Közalkalmazottként csak a felmentési idő lejárta után lenne érdemes elhelyezkedni, mert megszakadna a felmentés, és nem járna végkielégítés.

xewyor # 2007.06.15. 17:17

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Közalkalmazott vagyok, voltam. A munkáltatóm a mai nappal felmondott nekem.
Itt 4 évig dolgoztam határozatlan idejű kinevezéssel, előtte 2 évig határozott idejű szerződéssel egy másik helyen szintén közalkalmazottként.
1 hónap végkielégítést és 3 hónap felmentési időt állapítottak meg, mondván, hogy a felmentési időbe bele számít a végkielégítésbe pedig nem az előző munkahelyem.

Jó ez így?

A 3 hónap felmentési idő felét elengedik a másik felére pedig szabadságot kapok. Lenne egy hely (nem közalkalmazotti) ahol már a jövő héten elkezdhetnék dolgozni.

Van annak valami módja, hogy már a felmondási idő elejétől dolgozom valahol, mégis megkapom az átlagkeresetemet mind a 3 hónapra?

A válaszokat előre is köszönöm!

Lyonee # 2007.06.12. 20:15

krisszi
Pontosan annyi munkaviszonyt lehet beszámítani, amennyit dolgozott. Ha ez 3 évnél kevesebb, akkor F osztály, 1 fizetési kategória. A hivatásos anyaként eltöltött éveit csak a nyugdíjazásnál lehet figyelembe venni. Munkaviszonynak csak akkor számít, ha mellette legalább napi 4 órában munkaviszonyban dolgozott. A fizetési fokozatba a közalkalmazotti , köztisztviselői, munkaviszonyok vehetők figyelembe. A polgári jog alá tartozó megbízási, vállalkozási szerződéses viszonyok nem.
Összeadod az összes napot és elosztod 365-el, ha 3 nál kisebb a hányados, F1, ha nagyobb F2 fizetési osztály, az általad leírtakat figyelembe véve. Amikor 3-3 évet otthon volt gyerekkel, -így írtad-ha az idő alatt munkaviszonyban (vagy egyéb jogviszonyban) volt, akkor azt is figyelembe kell venni.

Kovács_Béla_Sándor # 2007.06.12. 06:03

Nézz lejjebb négy hozzászólással!

krisszi # 2007.06.11. 21:57

Sziasztok!
Kerdesem lenne kozalkalmazotti bertablaval kapcsolatban?
Foiskolai vegzettsegu munkavallalo, foiskolai vegzettseget megkovetelo munkakkorben lenne foglalkoztatva. Jelenleg 38 eves, es 8 evig volt foallasu anya, elotte 3, 3 evet volt otthon gyermekkel.Nem dolgozott igy 14 evet. Megszakitasokkal 3 evig dolgozott, ebbol par honapot kozalkalmazottkent.
A besorolasnal ot hogy neztem F kategoriaba kellene sorolnom, de mennyi legyen a szorzo?
Ezek alapjan O kezdonek minosul vagy mennyi ev munkaviszonyt lehet beszamitani neki?
koszonettel
k

péterapó # 2007.06.11. 16:30

Bocs téves címzés volt


Polgár légy, ne alattvaló!

péterapó # 2007.06.11. 16:28

Távcsöves puska módszert már próbáltátok?


Polgár légy, ne alattvaló!

Lyonee # 2007.06.09. 10:01

A fizetési fokozat megállapításánál viszont figyelembe kell venni.

Lyonee # 2007.06.09. 09:59

KBS! Óriási tévedés!
kjt
87. § (1) E törvény hatálybalépésével a hatálya alá tartozó munkáltatónál foglalkoztatottak munkaviszonya közalkalmazotti jogviszonnyá alakul át.

87/A. § (1) E törvény alkalmazásakor közalkalmazotti jogviszonyban töltött időnek kell tekinteni

  1. az e törvény hatálya alá tartozó munkáltatónál munkaviszonyban, közalkalmazotti jogviszonyban eltöltött időt,
  2. a köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény hatálya alá tartozó szervnél munkaviszonyban, közszolgálati jogviszonyban töltött időt,
  3. a szolgálati jogviszony időtartamát, továbbá
  4. a bíróságnál és ügyészségnél szolgálati viszonyban, munkaviszonyban, valamint
  5. a hivatásos nevelő szülői jogviszonyban,
  6. az e törvény, illetőleg a köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény hatálya alá tartozó szervnél ösztöndíjas foglalkoztatási jogviszonyban

töltött időt.

Kovács_Béla_Sándor # 2007.06.08. 21:05

A közalkalmazotti törvény hatálybalépése előtti valamennyi munakviszony időtartamát közalkalmazotti jogviszonyként számítják be. A hatálybalépés meg '92 után volt.

Lyonee # 2007.06.08. 19:43

Monicavitti!
Miért lenne közalkalmazotti? A SZOT-t a 4 millió szakszervezeti tag tartotta fenn a tagdíjával.

Monicavitti # 2007.06.08. 10:49

Üdvözlet Mindenkinek!
Kérdésem: 1992 előtt SZOT-nál dolgozó (könyvtáros, kultúros)közalkalmazotti jogviszonynak számít-e ???
Akinek van hasonló esete, vagy tud erről állásfoglalást, kérem jelezze!

Kovács_Béla_Sándor # 2007.06.06. 06:05

:) Megnyugodtam.

Lyonee # 2007.06.05. 21:47

kbs. Csak alátámasztottam jogszabállyal 091958-nek, mert szerinte
"A törvény szövegéből nem világos, hogy mi van akkor, ha a dolgozó nem vállalja az új munkáltatónál felkínált állást?" .

Kovács_Béla_Sándor # 2007.06.05. 21:01

Én mit mondtam?

Lyonee # 2007.06.05. 20:28

A jogszabály egyértelmű!
kjt:
25/A. § (1) Ha a munkáltató személye azért változik meg, mert az alapító vagy a munkáltató döntése alapján a munkáltató egésze vagy egy része (szervezeti egysége, anyagi és nem anyagi erőforrásainak vagy feladat- és hatáskörének meghatározott csoportja) a Munka Törvénykönyve vagy a köztisztviselők jogállásáról szóló törvény hatálya alá tartozó munkáltató számára kerül átadásra, a munkáltató átadásra kerülő szervezete, illetve tevékenysége keretében foglalkoztatott közalkalmazott közalkalmazotti jogviszonya az átadás időpontjában megszűnik.
(6) Ha a közalkalmazott az átvevő munkáltatónál történő további foglalkoztatásához nem járul hozzá, az átadó munkáltató az átadás napjával köteles írásban értesíteni a közalkalmazottat a közalkalmazotti jogviszony (1) bekezdés szerinti megszűnéséről, valamint köteles a közalkalmazott számára a 37. § (2) és (4)-(6) bekezdés alkalmazásával megállapított végkielégítést - határozott idejű jogviszony esetén a 27. § (2) bekezdésében meghatározott átlagkeresetet - megfizetni.

Kovács_Béla_Sándor # 2007.06.05. 15:58

Szerintem csak végkielégítés jár neki.

091958 # 2007.06.05. 15:36

Kedves kbs! Pont azt nem tudom, hogy az átadás azt jelenti-e, hogy ebben az esetben nem jár a felmentési idő, csupán a végkielégítés. A törvény szövegéből nem világos, hogy mi van akkor, ha a dolgozó nem vállalja az új munkáltatónál felkínált állást? Akkor az előző munkáltatónak fel kell mentenie a dolgozót?