Utcáról ablakon keresztül videófelvétel készítése


ObudaFan # 2016.12.09. 06:12

Igen, tegyél konkrét feljelentést zaklatásért.
Akkor eshetsz neki a széklábbal, ha konkrétan neked támad a testi épségedet veszélyeztetve, addig nem.

technologiesfordesign # 2016.12.08. 22:48

Nem, de ma megint kikellett őket hívnom... most egy újabb álnévvel kezdett facebookon írogatni és az ismerősömnek kiadni magát aztán amikor szembesítettem vele bedörömbölt az ablakon és átküldött egy képet amit kintről készített rólam. Rendőröket kihívtam és ők is mondták, hogy lusták a kapitányságon dolgozni és ne hagyjam magamat lerázni állítsam kész tények elé őket és vetessem át velük a kész általam leírt feljelentést és szarjam le amit eddig mondtak, hogy mit nem tudnak és csinálhatnak a kapitányságon. Ha idejön a lépcsőház közös terébe, az én kódommal amit kilesett, és tettlegességig fajul a dolog és én jövök ki győztesen mert egy széklábbal seprűnyéllel vagy valami eszközzel felülkerekedek annak mi lehet a következménye rám nézve? Tehetek ilyet vagy tűrnöm kell, hogy végigdörömböl és becsmérel a lépcsőházban? Sajnos eltűnik mire kijönnek a rendőrök. Ha ajtótnyitok 99%, hogy nekemesik. Ha nem nyitok ajtót a házbanlakók előtt mégjobban le leszek járatva...

ObudaFan # 2016.12.08. 22:30

Zaklatás miatt nem indított eljárást a rendőrség?

technologiesfordesign # 2016.12.08. 20:10

Sajnos lassan nyílik az ablak... kétoldalt kell nyitni és középen van a forgáspontja esélytelen ennél bármi gyors észrevétlen mozdulat ami elől ne tudna kitérni. :(

Burn Out # 2016.12.08. 18:50

fújd le gázsprével, amikor rongálja az ablakod

technologiesfordesign # 2016.12.08. 18:22

Tisztelt Jogászok, Ügyvédek, Jogászlelkek!

[Utcáról Földszinti ablakon keresztül telefonnal videófelvétel készítése]

Biztos vagyok benne, hogy én hagyok ki valamit ami megoldás lenne a problémára de nem tudom mit. Kérlek segítsetek!

Van egy zaklatóm. A ceglédi rendőrség vagy nem tud vagy nem akar tenni semmit. A zaklatóm megfigyeli minden lépésemet. Felvételt készít arról ha itthon dolgozok, eszek, alszok stb. Az elmúlt két hónapban minden sötétedés után lehúztam a redőnyt és kicsit enyhült a frusztráció. A redőnyömet 4x tették tönkre és javíttattam meg. Nincs pénzem többszöri javításra. Kartonnal takarom belülről az ablakot. A lépcsőházban üldögél és várja, hogy mikor mozdulok ki a lakásból. Folyamatosan felvételt készít. Pizzát és taxit rendelget a nevemben. A fényképemmel facebook profilt készített és írogat nekem. Becsmérel és sms üzenetekkel bombáz. Tudom lecserélhetném a telefonszámomat... De sajnos nincs rá pénzem, hogy minden hirdetésben és offline adathordozón ezt kicseréltessem. Az illető személye ismert. Vannak közös ismerősök és tudomásuk szerint kezelték pár éve valami személyiségzavara van. Abban kérném a segítségeteket, hogy minden alkalommal amikor itt dörömböl, köpködi az ablakot és felvételt készít kihívom a rendőröket majd kijönnek rá minimum egy órára és felveszik a sima bejelentést mit tudok tenni? Közel egy órája itt állt megint az ablakomnál vakuval videózik befele nem zavartatja magát... sms ben írja, hogy mi ez a szar zene? Te az operára gerjedsz? Van valami olyan stand up amit lenyomhatok a rendőrségen és tényleg hajlandóak foglalkozni ezzel az üggyel? Esetleg valamilyen tanácsot kaphatok olyantól aki tud megoldást, hogy én kevésbé frusztrált legyek ő meg felhagyjon ezzel a tevékenységgel? Előre is köszönök minden segítséget! :) T.