Új Bv. kódex


Főlökött # 2007.03.21. 17:40

Tisztelettel

Kodexeket írogatnak, írogatnak, de minek.........jól hangzik.

Valamit számít ? Szerintem semmit. Etikai eljárások során, de nagyon személy függő. Ki van az eljárásban, kik a vizsgálatot végző-végzők, milyen az Õ-k etikai morálja, ciklusaik, tűrőképességük. ( nagyon ingoványos terület ) Annó engem is oktattak kodexekből, etikából, de úgy kezdték, senki nem veszi figyelembe, hát nem tévedtek......
Nagyon labilis a téma, s nem egyértelmű. Sok irodai kukac számára egyértelmű, aki életében nem találkozott a bűnözéssel, egy masszív elkövetővel, nem járt bv.-ben, nem volt tárgyaláson, sőt megkockáztatom, még bünti eljárásban sem vett részt, de véleménye van mindenről, velős, nagyotmondó. Szóval nagyokosok által létrehozott csodárol nem érdemes szót ejteni, aminek nem sok a valóságalapja, max elméleti síkon mitől kell elhatárolódni. pl. hatóság általi fellépés 1-2 héten át tartó elemzése, lásd tv. majdnem összes csatornája, az elmúlt események tükrében. Sok nagyokos ilyen - olyan szakértő általi felvetés-vélemény-kritizálkás, olyanoktól, akik életükben nem vettek részt ilyenben, de ők ebben szakértők. :)))) Ez tetszik-tetszett. Igaz én sem vettem részt ilyenben, de engem szórakoztattak a megnyilvánulások, sajna időpocsékolás volt őket végighallgatni, mert mondtak valamit, de minek......max műsoridőkitöltésnek.

Mit tartalmaz a törvény, annak vegrehajtási utasítása, inkább számít.

----------------------
  • Löki
gkriszta # 2007.03.21. 07:42

Valaki tud erről a témáról valami bővebbet?Mit tartalmaz és mikor vezetik be?Előre is köszönöm!