enyhítések ???


Szivem # 2007.11.04. 07:12

Szigeti.R!
Igen viszem a gyerekeket is a beszélőre.Sajnos a párom is szokott sírni még 4 hónap után is.Azt elhiszem,hogy felzaklatja a gyerekeket a telefonálás.Nálunk a fiam nem volt hajlandó vele telefonon beszélni 2 hónapig mert amikkor meg hallotta a hangját rögtön sírva fakadt,még most is nehéz neki vele beszélnie.Ma este 18h-tol fent vagyok az msn-en.Tegnap nem voltam itthon elmentem egy kicsit a sogornőmhöz azért nem válaszoltam.De ma meg találsz fent.

Szigeti.R # 2007.11.02. 09:49

Szivem!

Gondolom neki milyen borzalom lehet, hogy itt vagyok rokkantan dolgozni se tudok és kiadás az van.A gyerekek is kiborúltak a telefonálás után.Ez is felzaklatja őket.Te viszed a gyerekeket beszélőre?Neked is sírt a párod?Mikor szoktál fennt lenni az msn -en?


béka

Szivem # 2007.11.01. 12:36

Szigeti.R!
Nem kapot még a párom jutalom beszélőt.Azt elhiszem,hogy nagyon várod már a beszélőt.Az az egy biztos,hogy az 1 óra nagyon gyorsan el fog menni olyan lesz mintha 1-2 percet lettetek volna csak együt.Neked mien rosz nélküle neki 100 szor rosszab hiszen ő nem láthatja a gyerekeit meg még nagyon sok dolgot nem csinálhat természetes,hogy el sirja magát hiszen mien régen hallotta a hangodat.Igen van msn címem:meszaros.a71@hotmail.com.Szegény gyerek nem csoda ha ő is kivan hiszen hiányzik neki az apja.Most nem válaltad a műtétet később majd fogod?

Szigeti.R # 2007.10.31. 17:11

Szivem!

Nagyon várom a beszélőt de félek is tőlle mert az az 1 óra hamar el fog szállni és megint 1 hónapot kell várni hogy láthassam.Neked a párod kapott már jutalom beszélőt?Tegnap is hívott, ma is .Nagyon jó hallani a hangját.Képzeld hallottam a telefonba hogy sírt szegénykém.Egy nagy darab ember és nem is gondolná az ember.Neked van msn messenger-ed?mert azon tudnánk személyesebb dolgokat írni.Bence fiam állandóan tiszta idegbeteg.A derekam nagyon gáz.Tegnap hívtak a korházból hogy megműtenének ma de nem vállaltam mert abba belehalnék ha vasárnap nem tudtam volna menni hozzá.


béka

Szivem # 2007.10.30. 18:40

Szia Meli3!
Megkaptad amit küldtem e-mailon?

Szivem # 2007.10.30. 18:37

Szigeti.R!
Akkor most nagyon izgatótt lehetsz a találkozás miatt.Általában egyszere adom fel a pénzt igaz az mindig attol függ,hogy mire és mennyit.Az nagyon jó ha normálisak a társai de a lényeg,hogy az örök is normálisak.Nem szoktam ráírni az értéket nincs jelentősége.Azt elhiszem,hogy várod azt a percet amikor tudsz vele beszélni telefonon.Köszönöm kérdésedet mi jól vagyunk én egy kicsit fáradtan de lassan itt a csütörtök akkor pihenhetek.Gyerekek is meg vannak csak nagyon unatkoznak mert egész nap egyedül vannak itthon.Nekem majd 10-én lesz a beszélő.Már nagyon várom mert nagyon sok mindent meg kell beszélnünk amit telefonon nem igazán lehet mert nincs rá elég idő.Ti,hogy vagytok?Derekad,hogyvan?Gyerekek,hogy viselik ezt az egészet?

Szigeti.R # 2007.10.30. 11:17

Szivem!

Képzeld vasárnap megyek beszélőre Tegnap kaptam tőlle levelet azt írta már dolgozik nagyon jó fejek a társai az őrök is normálisak.Hála istennek.És egyszerre adod fel a pénzt?Adtam fel csomagot is ma egy tisztaságit és egy élelmiszert.Te ráírod az értéket?Kíváncsi leszek hogy fogok-e sírni a beszélőn de a tanácsodra már beszereztem nyugtatót.Már várom hogy tudjon hívni.Ti hogy vagytok?Gyerekek?Nállunk mostmár azért kevesebb a sírás ,azért a héten lessz 1 hónapja hogy bent van.Neked mikor lessz a beszélőd?


béka

Szivem # 2007.10.29. 18:41

Szigeti.R!
Általában 15-20ezret szoktam neki küldeni.Csak vezetékesen tud hivni mivel azt adtam meg a kapcsolat tartói papiron.Ha dolgozom akkor át irányittom a vezetékest a mobilomra és ugy beszélünk.Ha szerdán adtad fel a pénzt akkorkedden meg kell neki kapnia szerda-csütörtök felé várhadod a hivást persze ha engedik telefonálni.Bent mindenki lead pár kg a sok idegeskedés miatt.

Meli3 # 2007.10.29. 17:41

Sziasztok,
újból itt vagyok, már több mint másfél hete elromlott a számítógépem, úgy tűnik, most működik, ezért tűntem el. Igaz, már olyan dolgokról folyik a diskurzus, amihez hozzászólni nem tudok, de figyelem az általatok leírtakat.

Szigeti.R # 2007.10.28. 19:13

Szivem!

Szerintem én is fogytam de nem árt csak nem így akartam.Mennyit szoktál feladni 1 hónapra telefonpénzt?Mobilon hív?Vagy vezetékesen?Én szerdán adtam fel a pénzt akkor mikor tud telozni?Az nem semmi 30 kg a párodnak.Szerintem az én párom is fog fogyni.


béka

Szivem # 2007.10.28. 19:01

Szigeti.R!
Hát nekem is nagyon nehezen ment el a mai napom pedig volt mit csináljak itthon.Mivel szünet lesz hétfőtől az iskolában muszáj volt valamit főznőm hétfőre is,hogy tudjanak enni a gyerekek.De nem igazán tudott lefoglalni semmi.Nekem hálistennek most nem fáj a derekam csak a kezeim meg a vállam de tudom mien érzés ha nem tudsz csinálni semmit mert annyira fáj a derekad.Igaz nekem csak idegbecsipődésem szokott lenni és olyankor nem tudok meg mozdulni.

Szivem # 2007.10.28. 18:54

Szigeti.R!
Minden nap felhiv az mindig váltózo,hogy mennyit beszélünk.Általában 17h felé érek haza ha délelőttös akkor ilyen tájban hiv akkor 10percet beszélünk.Ha délutános az ebédidőmben hiv akkor általában 5-6 percet beszélünk mert annyi ideje van és mennek ebédelni.A hétvégén összesen 20 percet beszélünk mert annál többet nem lehet de azt a 20 percet töbszörre osztja be.Én az első beszélőt 2 db nyugtatóval csináltam végig és még nem is valami gyengével.Nekem ideggyogyász irta fel mivel annyira ki voltam,hogy még aludni sem tudtam 2hét alat fogytam 8 kg most már 4hónapja van ben 17kg nál tartok ez nagyon jó fogyokura csak ezt nem kivánom senkinek,hogy igy adja le a felesleget.Párom csak 30kg fogyot e pár hónap alatt.Most,hogy el kezdtem dolgozni kicsit jóbban érzem magam aludni már tudok de étvágyam még mindig nincs az egész napi kajám 2 zsemle.Még van 5-6 kg amit le szeretnék adni de szerintem hamar meg lesz az is.

Szigeti.R # 2007.10.28. 17:02

Szivem!

Ezzel egyet értek szerintem akinek van esze nem kockáztatná meg hogy nem megy vissza.Az a baj hogy álltalánosítanak.Lehet hogy 3 ember nem ment vissza ezért nem engedik el a többit sem.Az biztos hogy egy rémálom ez az egész!!!!!Kíváncsi leszek hogy mikor mehetek meglátogatni.De énis nyugtatót fogok bevenni mert szerintem az egészet végigsírnám!De lehet hogy úgy is!A mai nap alig akart elmenni.A derekam is ki van nem bírok menni.Úgy szeretnék dolgozni.Hányszor szokott felhívni egy hét alatt?És mennyi ideig beszélhettek?


béka

Szivem # 2007.10.28. 07:31

EszterT!
Hát igen kapni szeretnének de nem igazán adnak mert mindenre találnak kifogást.Különben nem nagyon értem ezt az egészet.Mivel ha adnának kimenőt és nem menne vissza időre akkor ugysem engednék ki mégegyszer.Szeintem az aki még nem volt bent az nem kockáztatná,hogy csak a beszélőn találkozon a szeretteivel.Azér vannak olyanok is akik jóbban érzik magukat bent.Az elitélttnél,hogy akárják elérni,hogy vissza ileszkedjen a társadalombba ha ki sem engedik amig le nem jár az itélete.Szerintem sokkal nehezebb vissza ileszkedniük úgy,hogy nem kapnak kimenőt de ez csak az én véleményem.Szerinted?

EszterT # 2007.10.28. 02:40

Úgy értettem, hogy Sándoron szeretnek kedvezményt ADNI? Nem kapni. Gondolom, kapni szeretnek.

Szivem # 2007.10.27. 13:34

EszterT!
Nem igazán adnak Sándorházán kedvezményt ezalatt azt értem,hogy kimenő meg ilyesmik.A feltételes szabadlábrahelyezési kedvezményt azt ami jár az évekre azt meg adják.

Szivem # 2007.10.27. 13:29

Szigeti.R!
Ne ted magad tönkre idegileg mert neked ott van két kis gyerek akinek szüksége van rád és nem éri meg mert nem változik semmi.Tudom én könnyen mondom mert nem én érzem azt a fájdalmat hanem te.Az viszon tényleg jó lenne ha tudnál dolgozni mert sokkal gyorsabban telnének a napok és nem minden percben járna a fejedben a párod.De sajnos igy nem tudsz semmit csinálni.Amit én csinálok az sem jó mert nagyon keveset tudok a gyerekeimmel lenni.Reggel amikor el megyek még alszanak meddigre haza érek addigra meg ki vagyok készülve és nem sok kedvem van végig halgatni őket.Most ugy érzik a gyerekek,hogy nem csak az apjukat vesziteték el.

Szivem # 2007.10.27. 13:16

EszterT!
A pécsi BV-nek telt 6 hetébe,hogy a párom után küldje a letéti pénzt.Amit én adtam fel azt meg kapta az 5-ik nap.Igen Dunaújváros mellet van Sándorháza.Pécs és Sándorháza közt olyan 130km van mig Baracska vagy Tököl több mint 200 km-re van.Párom kapta meg még Pécsen a feltételes szabadulásának a napjárol a papirt.Azt nem tudom nálatok meik az igaz ezt csak a párod tudná meg mondani mivel ő is meg kapta biztosan.

Szivem # 2007.10.27. 13:09

EszterT!
Igen vagy a 4 héten vagy az 5 héten van a beszélő.Igen a feladástól számitótt 4-5 nap a kártyáján kell,hogy legyen a pénz.A csomagot ne bonyolitsd mert ezeknél soha nem lehet tudni mi változik igy a legjóbb ha 2 csomagot küldsz.A pénzt már meg kellet kapnia de lehet,hogy még nincs a kártyáján mivel nem írtál rá semit.Azt nem tudom mennyi cigit lehet egyszere be küldeni mivel a párom nem dohányzik.Adok egy másik számot azon is meg probálhatod majd átt kapcsolnak ez a BV paráncsnok titkárságának a száma:06-25/413-454.

EszterT # 2007.10.27. 03:18

Szivem!
Köszi, köszi! Persze, megértem, hogy fáradt vagy.
Mindig ezt csinálja, mindig másold ki előbb, vagy írd wordbe a szöveget, és onnan másold be.
És Sándoron szeretnek kedvezményt kapni?

EszterT # 2007.10.27. 03:12

Szivem!
Vagy ha bűnöző, akkor csak szemét, rossz ember lehet...

Szigeti.R # 2007.10.26. 18:54

Szivem!

Jó sokat dolgozol szegénykém!Ezzel énis így vagyok mert mindenkinek hazudozom hogy hol van a párom!Sajnos az emberek akik még nem jártak ilyen cipőben azok nem mérlegelnek.Énis úgy szeretnék valamit dolgozni az anyagiak miatt is meg azért jobban telne az idő ,de most olyan szinten beállt a derekam hogy azthittem mentőt kell hívnom.Kegyetlen.Se dolgozni se megélni nem tudok hát akkor mi a francnak élek???????Énis csak magamat csinálom ki idegileg!!!!!


béka

Szivem # 2007.10.26. 18:15

EszterT!
Holnap válaszolok a kérdéseidre de ma már nincs erőm még egyszer le írni az egészet.Eddig 2x írtam le de nem akarja meg jeleniteni mindig kidob a gép.Most meg már nagyon fáradt vagyok ezen a héten minden nap 14 órát dolgoztam.Igy holnap megint le írom.

Szivem # 2007.10.26. 18:08

Szigeti.R!
Elküldtem a papirt.Baromfi feldolgozóban dolgozom mint szallag vezető azon kivül mindent kell csinálni nem csak parancsolgatni.Álitolag tényleg jó Baracska sokkal több kedvezményt meg kapnak mint máshol.Az tényleg jó lenne ha tudnánk beszélni de ez csak igy lehetséges mivel nagyon messze lakunk egymástól.Az a leg rosszabb,hogy nem tudok senkivel beszélni erről az egészről és igy nagyon rossz mindenkinek hazudozni,hogy hol van mit csinál.Mert senki olyan nincs aki ezt végig élte vagy éli amit most mi és nem igazán értik meg az emberek ezt az egészet.Mivel ha valaki bent van vagy volt az csak bünözö lehet pedig ez nem igy van.

Szigeti.R # 2007.10.25. 18:52

EszterT!

Nem beszéltünk időről.Ő mondta hogy át akarja vitetni Baracskára mert az jó hely.Hogy mi lessz belőle majd úgy is értesítelek.


béka