Internetes webshop


efi99 # 2018.04.04. 18:33

pappcs
Nem úgy van az. Boltban nem lehetne venni 18 rugóért hamis Nike Huarache-t.

benil33t # 2018.03.31. 08:16

Fogyasztovedelem mit tud tenni? Sajnos semmi informacio nincs roluk, semmi nev semmi adat semmi szamlaszam. A csomagot cim nelkul kaptam, utanvettel fizettem. Csak egy instagram webshop nev van.

pappcs # 2018.03.30. 12:45

Fogyasztóvèdelem, rendben, oda lehet menni, de nem a rendőrsègre. Mi magyarok olyanok vagyunk hogy mindenfèle polgári peres meg fogyasztóvèdelmi meg egyèb dolgokkal a rendőrsègre rohanunk. Le kène már erről szokni.

Dr.Attika # 2018.03.28. 13:46

Azért lehet fogyasztóvédelmi követelés alapja, hogy fekete helyett fehéret kapott. Pl. temetésre akarta felvenni. Oda nem mehet fehér cipőben.

pappcs # 2018.03.28. 12:50

Feljelenteni... Aha... A lópisztolyt! Fogyasztóvèdelemhez kell menni nem a rendőrsègre.
Ha már voltál olyan hülye hogy cipőt rendeltèl. Különben is vèlhetően a fekete meg a fehèr cipő ugyan annyiba kerül, úgyhogy kár nem èrt. Normális ember elmegy a boltba ès megveszi nem a neten rendel cipőt.

Drszedlak # 2018.03.27. 19:38

Beszélgetéseket kinyomtatni, befizetèsi/utalàsi bozonylattal bevinni, és feljelentèst tenni.

benil33t # 2018.03.27. 08:36

Udv!
A multhet folyaman rendeltem egy instagramos webshoprol, egy Nike Huarache fekete szinu cipot. Ehelyett kaptam egy feher szinut, es en irtam nekik, hogy szeretnem kicserelni, nem is reagaltak ra. Sajnos nincsen roluk semmilyen informaciom, mivel a csomagon nemvolt se nev, se lakcim ahonnan feladtak. Es uzenetre sem reagalnak. Osszesen a csomag 18.000forint volt. Ilyenkor mit tudok tenni, rendorsegi feljelentes, barmi mas modszer letezik e ra?
Elore is koszonom a valaszt.