címlista


Főlökött # 2008.02.24. 17:03

Tisztelettel

De Mona.......

Én küldenék vissza sms-t, a számlaszámommal, oda lehet utalni a nagy lét. Nem kell talizni löncsölni velük. Nem akarják, hogy feldobjam a csapatot, csörögjön a píííííííííííííííz :-))))))))))))))

Amúgy viccet félretéve, ha nem kívánjuk a zaklatást, kártya és számcsere.

Nehogy éjjel, legszebb álmunkból ébredve feldobjanak a placcra egy csajt s ha azt nem fogadjuk el, postázzák az egész családot :))))

----------------
  • Löki
monalisa1 # 2008.02.22. 19:34

Esetleg cserélj telefonszámot, mert előfordulhat, hogy valaki "nálad" keresi a haverját...

monalisa1 # 2008.02.22. 19:31

Bölcs döntés.

kaméleon # 2008.02.22. 19:26

Végülis, nekik is csak etetni kell valamiből a gyerkőcöket, az én cuccom meg má’ megvan.
Veszkődjön a csuda, törlök és használok.

monalisa1 # 2008.02.22. 18:01

Esetleg egy T-Com nyilvános telefonról hívd fel az egyik telefonszámot és kérdezd: a címlista és a beszélgetések tartalma nekik mennyit érne meg?

A találkára többedmagaddal menjél majd!

Krisztián2006 # 2008.02.22. 17:24

ha visszaviszed lehet megint ott tartják:)

kaméleon # 2008.02.22. 11:25

Aprócska probléma:
Visszakaptam néhány eltulajdonított holmit a rendőrségtől. Közöttük volt egy telefon, aminek a névjegyzéke tele érdekes nevekkel (kb: háát, tezsvérem, á fésórólástúl étekíntek), valamint az üzenetek között ugyanígy, néhány érdekes éjszakai tevékenységre, ill. bizonyos tárgyak – áron aluli :) - kereskedelmére utaló sms.

Nincs sok kedvem a túlbuzgáshoz, mit gondoltok, töröljem, vagy előtte kérdezzem meg a rendőrbácsikat, hogy látták-e, ill. kell-e nekik valamire?