Szabadlábon vèdekezés - házi örizet


Biri007 # 2018.09.10. 16:51

3 eve teljesen tiszta, becsületes eletet èlek. Ismet iskolaba járok ès dolgozokés van gyermekem is.

Biri007 # 2018.09.10. 16:37

Illetve amiben még nem történt vádemelés még ezelött követtem el( ugy èrtem az ezelötti ügyem elött,amit 27-én tàrgyalnak) Védöt én kértem.

Biri007 # 2018.09.10. 16:29

Ez az ügyem is évekkel ezekött volt, akkor is nagy esély van rá? Soha nem tettek elözetes letartóztatàsba, mindig szabadlábon védekzhettem.

ObudaFan # 2018.09.10. 13:36

Lehetséges. Az, hogy több ügyed van, nem tesz jót ennek.

Biri007 # 2018.09.10. 06:22

Bocsànat,hogy itt kérdezösködök de a kirendelt védöm nem akarcsegiteni. Azt kérdeztem töle, ha esetleg házi örizetbe raknak, akkor az állandó cimemen ,vagy pedig a tartózkodási helyemen (igaz,nem vagyok bejelentve,de ez a levelezési cimem is) Azt mondta a telefonba szó szerint, hogy öt hagyjam a hülye kérdéseimmel...

Biri007 # 2018.09.08. 20:44

Tisztelt Tagok!
Októberben lesz egy tárgyalàsom, letôltelndeö szabadságvesztést kért az ügyész. Azt irtak,hogy elsö targyalasi nap. Szeretném megkerdezni, hogy a következö targyalásig vagy a másodfokú targyalàsig( gindolom az ügy egyszerüsège miatt nem lesz szüksèg több tagyalasi napra, igy egyböl fellebezhetek a màsodfokúra) , szóval, a ket tagyalas között ha eddig szabadlabon védekezhettem ,akkor haziörizetbe tehetnek-e?
Van egy màsik hasonló ügyem,,ami szinten tagyalasra var, bàr vàdemelés nem törtent még tudtommal. Ez befolyasolja,hogy a tovabbiakban szabadlabon védekzhetek, hazi örizetbe kerülök, vagy esetleg azonnal letatóztatnak?
Köszönöm