Kislaföld volan pótdíjfizetési követelmény


Karcsika89 # 2008.12.11. 10:29

Hát sajnos a személy igazolvány számomat és az anyámét le tudta olvasni a bérletről és az igazolványról, szóval akkor ezek szerint nem tudok semmit tenni gondolom. Még azon gondolkoztam hogy bemegyek az irodába és megmondom hogy nem én használtam a bérletet hanem az eggyik ismerősöm de nem adtam neki oda, és hogy ezért rossz egy két adat és ezért nincs aláírva a pótdíjfizetési követelmény. :S

Dr. Mohos Gábor ügyvéd (törölt felhasználó) # 2008.12.10. 16:24

Az a probléma, hogy ezen a fórumon erre egészen biztosan nem fog választ adni senki. Egy jogásztól meglehetősen különös lenne, ha a jog megkerüléséhez nyújtana segítséget. Az adatokat bediktálta ez alapján megtalálják.

Karcsika89 # 2008.12.10. 15:50

Segítséget szeretnék kérni abban az ügyben hogy a mai napon megbüntettek egy győri városi buszon mert az én igazolványommal mentem de az anyám bérletével. Az ellenőr hölgy kiállított a követelmény, megkérdezte a lakcímem anyám nevét születési dátumomat de én rosszul diktáltam be őket és alá se írtam neki a papírt. A kezembe adott egy követelményt és egy csekket 5000ft-ről. Arra lennék kiváncsi hogyha én nem írtam alá semmit se és még eggyes adatok is hibásak akkor kötelező nekem be fizetnem a csekket? Nem lehet valahogy kijátszani? (ha lenne felesleges 5000ft-m akkor persze befizetném csak sajnos nem állok úgy anyagilag) Köszönet a segítségért