Mennyit kaphatok?


ObudaFan # 2009.01.19. 21:49

Nagy enyhítésre ne számíts.

kiszacsek # 2009.01.19. 20:56

az 1.fok már megvolt.9 honap bortont kaptam+a 4 honap felfugesztettet vissza.fellebbeztunk enyhitesert.igy 2. fokon semmifelekeppen nem uszhatom meg borton nelkul?ha megkapom az enyhitest,az hány honappal kevessebb bortont jelenthet?

ObudaFan # 2009.01.19. 18:23

Lenne rá lehetőség, ha most nem szabadságvesztés büntetést kapnál. De az meg nem túl valószínű. Itt már nem a jóindulatról lesz szó, ha elsőfokon ilyen jóindulatú lenne a bíró, az ügyész megfellebbezi.

kiszacsek # 2009.01.19. 18:01

Tisztelt ObudaFan.En is nagyon felek hogy ebbol letoltendo lessz 2.fokon is.Csak azt szeretnem tudni,hogy van olyan paragrafus,amely leirja hogy felfugesztett alatt elkovetett bunugy eseten ellehet tekinteni a bortonbuntetestol?vagy ez a biro joindulatán mulik?vagy erre egyáltalán nincs lehetoseg?

ObudaFan # 2009.01.19. 09:04

Elég valószínű a letöltendő.

ObudaFan # 2009.01.19. 09:03

Ha az elsőfokú tárgyaláson jelen volt az ügyész, akkor nyilatkoznia is kellett, hogy elfogadja az ítéletet, fellebbez, vagy kér három napot eldönteni. Ha nem volt jelen, akkor írásban fog nyilatkozni. Mindenesetre az elsőfokon eljárt bíróságnál próbálhatsz érdeklődni.

kiszacsek # 2009.01.19. 00:31

csalásert kaptam 1.fokon 9 honap bortont,+visszakaptam a 4 honap felfuggesztettet.fellebbeztem enyhitesert.azt honnan tudhatom meg hogy az ugyesz nem e lebbezett fel sulyosbitásert?k.b:mennyi ido telik el az 1. es a 2. fok kozott?tegyuk fel,ha megkapom az enyhitest,ez hány honapot jelent?általában szoktak adni enyhitest 2.fokon,vagy inkább jováhagyják az 1.fokon hozott iteletet?arra 0% az eselyem,hogy ne letoltendot kapjak?csak 72000ft-os a csalás amit elkovettem,ezt már meg is teritettem,soha nem ultem bortonben,van egy 1,5 eves kisfiam,akit nem tudok kire hagyni.azt mondta az ugyesz,hogy ez annyira kicsi ugy,hogy akár egy kozmunkával is meguszhattam volna,csak az a baj,hogy felfuggesztett alatt kovettem el.szoval egyáltalán ne is remenykedjek abban hogy meguszhatom a bortont?vagy ez a biron mulik?