kiskorú fenyegetésével feljelentettek


Tamás123 # 2009.01.20. 18:47

Pjotr!

Tévedsz. Minden esetben megfogadtam az itteni jogi szakemberek tanácsát, talán egyet kivéve, a személyiségi jog megsértését.

Ennek is oka van, mert ezekkel nem szabad pereskedni, egy telefon ide, egy telefon oda, kéz-kezet mos, holló a hollónak. Legalábbis sok esetben így van sajnos és ez tény.

Pjotr # 2009.01.20. 17:59

Így van két külön emberről van szó.
Én nem akarom eldönteni, hogy igazad van-e vagy nincs vagy bármit az ügyedben, csak azzal van bajom, hogy képtelen vagy bárminemű párbeszédre.
Ha kérdezel egy topicban és neked nem tetsző választ kapsz, akkor megkérdezed ugyanazt három másikban is.

Ha képes lennél normális párbeszédre akkor nem lenne semmi gond.

Monalisáról én is azt hittem, hogy nő, az, hogy volt katona semmit nem jelent, mert sok a katonanő....

monalisa1 # 2009.01.20. 16:45

A "Pjotr" név ha jól tudom a szláv nyelvben Pétert jelent - csak ideírtam.

monalisa1 # 2009.01.20. 16:41

Tamás123

A Pjotr nem én vagyok, ő csak "izélgetni" szokott engem az egyes- neki nem tetsző beírásom miatt. (Nekem vele semmi problémám.)

monalisa1 # 2009.01.20. 16:37

_Wasp_

Voltam katona, ha ez kielégíti a "közérdeklődést". (Úgy két évvel ezelőtt még Obsitos nich néven voltam jelen a Jogi Fórumon, aztán valami ok miatt "becenevet" változtattam - de nem a szándékos megtévesztés miatt.)

_Wasp_ # 2009.01.20. 15:24

kbs, hagyd... reménytelen. ezt akkor előre mondtuk Tamásnak, nem egyszer, nem kétszer. Most már nem lehet csodálkozni, ha szopó lesz...


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Kovács_Béla_Sándor # 2009.01.20. 15:18

Hehe.

A rágalmazást - bármilyen meglepő - a valósággal megegyező tényállítással is el lehet követni. S te nagy valószínűséggel el is követted. Méghozzá minősített eset, mert nagy nyilvánosság előtt.

_Wasp_ # 2009.01.20. 15:08

monalisa, szólj hozzá! Teljesen zavarba jöttem, Tamás elbizonytalanított :)
"he/she" lenne a helyes megszólítás?


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Tamás123 # 2009.01.20. 14:14

Wasp!

Akkor elnézést Pjotr-tól és monalisa1-től is. A stílusból gondoltam, nem olvastam Pjotr írásait korábban, pedig gyakran járok erre.

Információm szerint monalisa1 férfi és tényleg nagyon lelkes :-)

_Wasp_ # 2009.01.20. 13:55

ez mellément. Pjotr a hozzászólásai alapján nyilván jogász (szerintem férfiember), Monalisa viszont egy lelkes ámbár teljesen laikus fórumozó hölgy.


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Tamás123 # 2009.01.20. 13:49

Tisztelt Egyjogász!

Köszönöm, hogy figyelmeztettél.

Lehet, hogy az én ismereteim hiányosak, de úgy vélem, hogy nem követtem el rágalmazást ezen a weboldalon:

http://gyermekvedelem.mindenkilapja.hu/

Minden igaz, amit leírok. Továbbá se a volt feleségem, se az élettársa fotója nem szerepel.

A weboldal alján beidéztem Blakó Péter nyílt levelét Gyurcsány Ferenchez, ő is tényeket és neveket írt le, nem követett el becsületsértést, rágalmazást. Hogy mennyire tényeket írt le, azt nekem nem tisztem megítélni, de létezik ebben az országban olyasmi, hogy szabad véleménynyilvánítás.

A weboldalamon elsődlegesen tényeket írtam, minimális a saját véleményem. A sorozatos korrupció, jogszerűtlenség után az ember tehetetlenségében, elkeseredettségében fordul a nyilvánossághoz, amikor elveszti a hitét az igazságszolgáltatás egyes személyeiben.

Pjotr! = monalisa1

Jó az új álneved és nagy tévedésben vagy, ugyanis amiatt jártam/járok ide, mert rengeteg segítséget kaptam kiváló szakemberektől.
Már ne is haragudj, de a hülyeségeiddel te szórtad tele a fórumokat és sok embert félrevezettél.

Pjotr # 2009.01.20. 08:48

Időnként megjelenik itt is az Úr és teleszórja az egész fórumot az ügyével, gondolom most is jópár topicaban ezt fogja tenni.
Meg nem hallgat senkit, de segíteni egyébként sem lehetne neki messziről.

Egyjogász # 2009.01.20. 06:37

Megnéztem a honlapodat, eléggé megdöbbentő az ügy.

Azt azért - a legjobb szándékkal - megjegyzem, hogy a honlapodon azok, amiket az ügyedben eljáró bírónőről írtál szerintem minimum kimeríti a nagy nyilvánosság előtt elkövetett rágalmazás bűncselekményét, de - ha akar - a volt feleséged és élettársa is feljelenthetne fotójuk közzétételérért, ill. azokért, amiket nyilvánosságra hoztál róluk.

A honlapodat olvasva nekem úgy tűnik, hogy ezzel tisztában is vagy, de nem érdekel.

Lehet, hogy célszerű lenne az ügyben egy hideg fejjel eljáró ügyvédet megbízni, talán többet is el tudna érni, mint gondolod.

Tamás123 # 2009.01.19. 19:36

Alább említetted Obuda_Fan a hamis vádat.

Ezzel kapcsolatban azt szeretném kérdezni, hogy hamis váddal csak magánszemélyt vagy rendőrséget/ügyészséget is fel lehet jelenteni?

Ha nem, akkor, hogyan kaphatok jogorvoslatot, ha kiderül, hogy hamis a vád, amivel a rendőrség/ügyészség vádol?

bubika # 2009.01.19. 19:24

De vajon kinek fognak hinni?!

Tamás123 # 2009.01.19. 19:15

Engem kiskorú veszélyeztetésével vádoltak meg, azzal a fiaméval, akit 30 hónapja elzárnak tőlem, tehát semminemű kapcsolattartás, másfél éve még telefonon sincs, ugyanis nem engedi az anya és az élettárs.

Tanulságos a weboldal, ilyen is létezik hazánkban, de már kénytelen voltam nyilvánosságra hozni.

"Ha majd a szavak ismét visszanyerik eredeti jelentésüket: erkölcs, morál, igazság; ha a hazugot nem igazmondónak nevezik; a csalót, tolvajt megbün-tetik; következménye lesz az emberek rafinált manipulálásának, becsapásá-nak és a cinikus, dölyfös önkény befejeződik "ó, Istenem, ugye így lesz" ? "

Blaskó Péter, Kossuth-díjas színművész

Korrupció, emberi, szakmai impotencia, "gyermekvédelem".

Saját weboldalam:

http://gyermekvedelem.mindenkilapja.hu/

ObudaFan # 2009.01.19. 18:21

Először várd meg az idézést és mondd az igazat. Őt pedig tájékoztasd arról, hogy a hamis vád bűncselekmény.

bubika # 2009.01.19. 18:00

Üdv. mindenkinek!

Ma a szomszédom bosszúból ,mert rábizonyítottuk hogy tőle áztunk be, feljelentett hogy megfenyegettem a 15 éves fiát egy veréssel.SMS-ben értesített erről.
Ez persze nem tőrtént meg,így néztem nagy szemekkel!
Mit lehet ilyenkór tenni?
Vagy csak várjam az idézést és mondjam az igazat?
Tanácsot kérnék.
Köszönöm