továbbtanulnék


acicus # 2009.04.14. 18:15

Nagyon köszönöm,azért egy kicsit izgulok!A válaszokért cserében a minimum,hogy megírom az eredményt.üdv

Avelina # 2009.04.14. 14:46

Sok sikert a felvételihez!


You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived.

acicus # 2009.04.14. 14:40

Ja!lehet hogy a Magyar nép jobban járna ha én lennék a miniszter-elnök,nem a Bajnai.Nagyon örülök a gyors válaszoknak,mert holnap akkor nyugodt tudok lenni az alkalmassági-felmérésen!Azt nem is értettem volna,hogy apám bűneiért nekem miért kellett volna vezekelnem:(Mindenkinek szép napot.

acicus # 2009.04.14. 14:34

Jaj de jó!nagyon köszönöm a válaszokat,álmom ez az iskola,ezért tanultam ennyit.Amúgy persze hogy semmi közöm apám ügyeihez,engem a nagymamám nevelt fel.üdv.

Sz.Márton # 2009.04.14. 13:32

Lett is más is!

kadaj01 # 2009.04.14. 13:30

acicus, akár még miniszterelnök is simán lehetsz! ;)

Sz.Márton # 2009.04.14. 13:17

Kedves Továbbtanuló!

Ma, Önt a felmenője büntető ügyei miatt, amennyiben azokban semmilyen közösséget nem vállalt,tehát azokhoz semmi egyéb köze sincs, egy felsőoktatási jelentkezésnél nem lehet hátrányosan megkülönböztetni. A tévedés abból ered, hogy 1989 előtt erre is kiterjedt a nevezett intézmény "környezetanulmánya" egyéb szempontok mellett. Bizonyos munkakörök betöltésénél, lehet egy esetleges kockázati tényező ez, de Ön nem tehet más, még közeli hozzátartozó bűnösségéről sem (hiszen akár Ön ellen is elkövethetnek bűncselekményt, még egy családban is) A föiskolai jelntkezését ez nem befolyásolhatja, amennyiben az említett esetekhez semmi köze nem volt csak a felmenőjének.

acicus # 2009.04.14. 12:59

Szép napot!Sűrgősen segítségre volna szükségem,a következő történethez!18 éves vagyok,rendőrtiszti-főiskolára szeretnék menni,de úgy hallottam,hogy:ha van büntetett előéletű a családomban,akkor ebbe az iskolába nem mehetek.Apámnak volt régen 1 kissebb lopása,amiért 1 évet kapott,1 évre felfüggesztve.mielött ez letelt volna,csinált egy pitiáner zsarolást,amiért az előzővel együtt 2,5 évet kellett volna leülnie.Namármost nem vonult be,ennek 5 éve.A kérdésem az lenne,ha én átmegyek az alkalmasságin ami holnap lesz,van-e ennek nyoma,utána néznek-e,és kiderűlhet?vagy megsem próbáljam,mert ezért elutasítanak?úgy hallottam,hogy ha nem ült ténylegesen börtönben,akkor akár erkölcsit is kaphatna?Kérem segítsenek,mert én ebben az iskolában szeretnék tanulni,de lehet,hogy emiatt mást kell választanom?köszönöm.