oszták hitel - klikkné horváth cecília


sziszi77 # 2009.05.29. 14:02

Akkor ha tudsz róla mindent ,miért nem jelented fel?

pandolph # 2009.05.29. 13:34

Biztos hogy ez a neve lenyomoztattam.Balatonbogláron lakik voltam nála.A telefont is általába felveszi egy beszélgetésünket rögzítettem is.Úgy tudom, hogy a keszthelyi osztrák hitelesekkel is tartja a kapcsolatot.

Rexor # 2009.05.28. 12:28

Legislátor fején találta a szöget. Klikkné nevéből arra következtetek hogy egy osztják nemzetiségű (manysi) csoport (Klikk) tagja. Többen is vannak, résen kell lenni.

Legislator # 2009.05.28. 12:05

Lehet "osztják" hitel is (mindenki olyat szeretne, bár az osztják népnév is), vagy osztrák. A Klikkné név világhálón előnyös. Lehetne Át-Vágóné Csaló Júlia is az ilyenek neve.


Sunshine after the rain.

sziszi77 # 2009.05.28. 12:02

Szia-Minket is leakart nyúlni egy másik nö ,hogy fizesek be a számlára pénzt ,ez egy osztrák hitel személyi kölcsön lett volna.Én egyböl rájöttem ez átverés!Ugyanis semmilyen papírt nem tudott felmutatni ,szerzödést!Na mindegy én igy látatlanban nem fizetgetek be senkinek a számlájára pénzt!Rádásul a telcsije mindig kivan kapcsolval!Ez mind átverés én gyanitottam ,de jó hogy nem döltem be!a Másik lehet nem is az a neve!Gondolod megadják a valódi nevüket?

Egyjogász # 2009.05.28. 11:39

Bocs, de mi az az "oszták hitel"?

pandolph # 2009.05.28. 11:37

Keresek olyan embereket akiket egy bizonyos Klikkné Horváth Cecília Balatonboglári nő szintén átvert oszták hitellel és eltette a pénzt!!!!!