E - mail - es kibaszás!!!!!


Legislator # 2009.10.02. 18:09

Furcsa munkáltató, aki minden kis névtelen levélre megválik az alkalmazottaitól. Ilyenre a macskámat sem bíznám.


Sunshine after the rain.

Kovács_Béla_Sándor # 2009.10.02. 16:20

Fake.

jack4 # 2009.10.02. 16:17

Egy ilyen tartalmú e-mail rágalmazás vétség megállapítására alkalmas, amely magánidítványra üldözendő magánvádas bűncselekmény.

escargot # 2009.10.02. 16:02

akkor nem rúgtak ki...

ksann # 2009.10.02. 15:58

A kírugást úgy értettem hogy 3 havonta hoszabbította a szerződésemet. Eddig. Csak most személyi problémára hivatkozva nem tette meg. Pedig senkihez egy rossz szót sem szóltam.
Az elkövetőt megéri a rendőrséggel megkerestetni? Mert ha csak szabálysértési ügyben járna el a rendőrség az elkövetővel szemben szerintem belekezdeni sem érdemes, mert azt olvastam egy másik fórumon hogy csak bűncselekmény esetén nyomoz a hatóság ilyen ügyekben.
Ez tényleg igaz?
Akkor a rendőrség nem is tenne semmit,mivel nem történt bűncselekmény?

nandy # 2009.10.02. 15:40

30 napod van arra, hogy bíróság előtt megtámadd a felmondásod jogszerűségét, szóval ne nagyon késlekedj.
Egy ilyen levél miatt nem lehetett volna kirúgni téged...

Ildikóka82 # 2009.10.02. 15:19

ez nagyon kemény...
a helyedbe elmennék a rendőrségre, hátha ki tudják nyomozni, hogy ki volt, aki küldte...


Iwikó

escargot # 2009.10.02. 15:16

na ez szép munkaügyi per lesz, ha tényleg ezért rúgtak ki ....

ksann # 2009.10.02. 15:02

Hello.
Nekem az lenne a problémám hogy valaki olyan e-mailt küldött a munkahelyemre amivel olyan bűncselekménnyel vádolnak amit nem is csináltam soha.Még csak büntetve sem voltam. Ennek az e-mailnak köszönhetően kirúgta a munkahelyemről mert a levélben nemi erőszakkal vádolnak amit 8 éve követtem el. De én 8 évvel ezelőtt külföldön laktam ez meg állítólag(de szerintem kamu) Apagyon történt. Szóval lehetetlen!!!!! Sőt még azt írják a levélben hogy a sajtóhoz fordulnak ha nem rúgnak ki.
Erre meg a munkáltató kirúgott. Az E-mail címet megszereztem, maj az ip címet is de az meg a Vodafoné.
Most mit csináljak megéri feljelenteni az illetőt,tudnak valamit csinálni.

A válaszokat előre is köszönöm.