Mennyire bűnös?


ObudaFan # 2009.10.18. 10:25

A hatóság majd egybeveti és értékeli a bizonyítékokat, de a garázdaságot az általad elmondottak alapján is megvalósítottátok, az más kérdés, hogy ők is. Viszont éppen azzal, hogy ők is, így meg csoportos lesz az elkövetés, ami minősítő körülmény.

lazadok # 2009.10.18. 10:18

Sziasztok!
Kb.2hónapja történt hogy barátommal elmentünk szórakozni.Ő egy szórakozóhelyen elkezdett ismerkedni két lánnyal,akik lerázták nem is foglalkoztunk vele még ittunk egy két pohárral és elindultunk hazafelé.Ahogy mentünk egy idő múlva utunkba akadt ez a két lány plusz velük volt még két fiú is.Az egyik lány fennhangon szóvá tette hogy"na itt jön az a ...... .... aki fűzte a fejem".Oda értünk hozzájuk,én a barátom védelmére kelve leosztottam a lányokat hogy hogy képzelik ezt.Nem kellett volna.A két srác aki velük volt úgy gondolták hogy bebizonyítják hogy milyen lovagiasak és ránk mozdultak.Persze nekem sem kellet több frissiben leütöttem mind a két srácot.Nem történt semmi bajuk csak annyi hogy ez elvette a kedvüket a továbbiaktól.A barátom nem csinált semmit.Mint később kiderült ez a négyes feljelentést tett.Persze teljesen máshogy előadva a történteket,kb úgy hogy a semmiből előtermett két ember és jól leosztotta őket azután elmentek.Most jött egy idézés hogy be kell fáradnom garázdaság gyanúja miatt.Igazából csak annyit szeretnék tudni hogy mi lehet ennek a következménye és a kettőnk szava mit ér az ő hazugságuk ellen.Nem mondom magamról hogy ártatlan vagyok hibáztam amit tettem azért viszem a büntetést de többért nem.Számít e valamit az igazság vagy azt mondanak amit akarnak.Előre is köszönöm.