áru visszavétel


websas # 2009.12.27. 17:23

Kedves Elvtársak!

Mi van itt? (össznépi anyázás?).

Egyébként igazatok van! Vesszenek a Vizigótok.

websas

sadow # 2009.12.27. 16:54

hát én visszaolvastam.és tényleg ibolya79 elég rendesen be-be szolsz akinek tudsz.azt hiszed hogy itt az emberek a te viszálykodásaidra kiváncsiak?nem azért járunk a forumra,hogy a személyeskedéseidet kelljen olvasnunk.csillagpor nem rontotta el a te karácsonyodat,csak annyit kérdezett visszaveszik e az árut,amire te lebunkoztad öt.mért volt erre szükség?
ha tényleg társasági problémád van,nem egy ilyen oldalon kellene keresgélned és föleg nem ilyen stilusban!

csillagpor # 2009.12.26. 20:22

te beteg vagy!de amugy ez nem egy vita forum ugyhogy igazán befejezhetnéd!!

csillagpor # 2009.12.26. 18:59

ibolya ha neked nincs semmi problémád ,mit keresel egy jogi oldalon?még csak hozzáértö szakember se vagy,aki korrekt választ tudna adni.mindig csak a mért kellett ezt.. és a mért kellett azt..válaszokra tellett töled,és persze a minösitésre.valami magányosoknak valo forumot kellene keresned.vagy egy szakorvost aki a problémáidat ecseteli!

efi99 # 2009.12.25. 21:19

Már megírtam a másikban is, hogy hibátlan terméket nem kötelességük.

csillagpor # 2009.12.25. 19:17

rosszindulatu vagy!
mindig gonoszkodsz mindenkivel!
járod a forumokat,hogy valakit letudj szolni.
nagyon unatkozhatsz otthon,és valami nem ok veled.
mértnem a saját problémádon elmélkedsz,mért mást taposol mindig?jo érzés marni mindig valakit?nem gondolod,hogy van nélküled is elég bajunk?

csillagpor # 2009.12.25. 16:40

ibolya79 mindig nagyon rosszindulatu vagy

csillagpor # 2009.12.25. 16:01

kérem megtudnátok irni hogy pl a tesco visszaveszi e az ott vásárolt karácsonyi ajándékot,és hogy mennyi munkanapon belül?dec 17.-e van a blokkon.lekell vásárolni vagy a pénzt is kérhetem? köszi a válaszokat