Aláírás hamisítás


Butaság # 2010.03.15. 10:22

Jónapot!

február elején gyanúsítottként hallgattak ki egy magánokirat hamisítási ügyben. a nyomozók szerint csak megrovást esetleg pénz büntetést kaphatok. érdeklődnék, hogy kb. mikorra várható az ügyész döntése, és hogyan fogom ezt megkapni? postán ajánlva? az ideiglenes vagy az állandó lakcímemre?
még egy kérdés: más nevében - létező személy nevében, de kitalált címmel - írtam alá egy ellenőrök által kiszabott büntetést. Önök szerint milyen büntetést kaphatok? nagyon megbántam az egészet és már szeretnék túl lenni rajta...

ObudaFan # 2010.03.14. 10:48

Itt nem az aláírás hamisítása lesz a legnagyobb probléma, hanem a csalás (egyelőre) kísérlete.

monalisa1 # 2010.03.13. 21:33

Itt balra az "Adattár" menűsorban található a kereső, az okirathamisítás és a biztosítási csalás címszavakat beírva előzőekről találsz kérdést-választ, jó kutakodást.

Ha már önzetlenül dolgozol a haveroknak hát dolgozz meg az üveg sörögért...

kivancsi11 # 2010.03.13. 20:29

végrehajtó1 - te valami ellenőrző szerv vagy itt? Tudtommal bárhova akár többször is írhatok, vagy nem??
Neked lehet nem életszerűek a dolgok, de akkor te nem is vagy valós végrehajtó, mert sajnos az életben ennél még valószerűtlenebb dolgok is megtörténnek!
Amúgy szerencsére sok a haver és miért ne kérdeznék nekik mindent meg??

A jóindulatú válaszadóknak írnám, hogy biztosítási csalás megkísérelése esetén mi a teendő? Tört autóra később kötünk casco
  • Hogy érinti ez az autó tulaját és a biztiközvetítőt. Ráadásul alá lett hamisítva az ügyfél neve, mert épp nem volt elérhető (kifizetés még nem történt)?
Köszönöm a válaszokat!
végrehajtó1 # 2010.03.13. 11:36

kivancsi11

Most minden topicban felteszel egy kérdést?

Kitalálod ezeket a dolgokat?

Mert nagyon életszerütlen dolgokat írtál eddig...

ObudaFan # 2010.03.13. 11:06

Azt értem, de ezzel kinek milyen célja volt pontosan?

kivancsi11 # 2010.03.13. 08:48

Mert hamisítva lett.

ObudaFan # 2010.03.13. 08:39

És miért nem azonos?

kivancsi11 # 2010.03.12. 12:07

Üdvözletem!
Olyan témában szeretném a segítségüket kérni, hogy mi a helyzet a biztosítási (baleset) csalások esetén?
Káresemény megtörténte után éppen létrejövő szerződésnél indít vizsgálatot a biztosító, még nem kötvényesedet a biztosítás, nem történt kárkifizetés, és a kárbejelentőn nem azonos az aláírás a szerződéssel. Mi lehet az ügy vége?
Köszönöm előre is!