Mit tehetek, hogy ne vegyék el a jogsim???


kadaj01 # 2010.03.18. 13:49

Csak aztán tudja bizonyítani, hogy valóban megtörtént a 3 férfi késsel való fenyegetése... amúgy, én nem értem, miért kell előbb hazamenni, (kajálni meg ki tudja) és utána menni a rendőrsége. Miért nem lehet mondjuk egyből hívni a rendőrséget, hogy ez és ez történt, e miatt hajtok most el... Ugyebár. Sok sok apró kérdés.

moca81 # 2010.03.18. 13:27

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat!

guba # 2010.03.16. 16:40

Az általad előadott történet és az a tényállás, ami alapján a végzést hozta a bíróság feltehetően nincsen szinkronban. Kérjetek tárgyalást.

ObudaFan # 2010.03.16. 14:34

A tárgyalás tartása iránti kérelem ilyenkor az egyetlen jogorvoslati eszköz.

moca81 # 2010.03.16. 12:15

Tisztelt Hölgyeim/Uraim!
Segítségüket szeretném kérni!
Élettársamnak 2009. Végén történt egy balesete. Vállnál egy traktort előzött, mikor visszatért a saját sávjába szemből jövő autós rárántotta a kormányt. Lement a fűre, hogy elkerülje AZ ütközést,de AZ autó hátulját eltalálta AZ ő autóját. Kiugrott a kocsiból 3 férfi és késsel fenyegetve ("Megöllek te.....!) rohantak felé. Megijedt, ezért elhajtott. Mikor hazaért elment a rendőrségre feljelentést tenni.
A másik autós is elment és Gárdonyban feljelentette, hogy cserben hagyta!
Kihallgatták Székesfehérváron és ott azt mondták, hogy kisebb szabálysértést követt el, nem cserbenhagyást. Ma kaptunk egy határozatot a bíróságról, hogy 60.000 Ft-to be kell fizetni és 1 évre bevonják a jogosítványát!
A mindennapi munkájához szüksége van a jogosítványra. 2 kisgyermeket nevelünk, én minimálbért keresek és fizetnünk kell a lakástörlesztést.
Azt írták, hogy nyolc napon belül kérheti a bírósági tárgyalást.
Önök szerint mit tehetünk, hogy a jogosítványát NE vegyék el? Kérnünk kellene a tárgyalást vagy elég kérvényt írni, hogy kell a munkájához a jogsi és a megélhetésünk forog kockán nélküle???

Válaszukat előre is köszönöm!