Rágalmazás (érdekesen)


beriandris # 2010.03.18. 20:46

Tisztelt fórumozók!

Volt barátnőmről valaki interneten valótlan dolgokat állított, s mivel barátnőm ugy gondolta tévesen hogy én voltam az. Rendőrségi vizsgálat lett belőle és engem elég jól meghurcoltak ( Borsod megyei vagyok volt barátnőm pedig Kecskeméti tehát minden rendőrségi és bírósági meghallgatásra 200 kilométert kellett utaznom), de természetesen bebizonyosodott az ártatlanságom. Tehetek-e feljelentést rágalmazásért illetve hamis vádért, és mivel a kecskeméti szervek az illetékesek meg tehetem-e ezt levélben? És rendőrségi vagy bírósági feljelentést kell tennem? És meddig élhetek ez ügyben panasszal?

végrehajtó1 # 2010.03.18. 15:50

És meddig élhetek ez ügyben panasszal?

Ha még sokáig irogálsz akkor kifutsz az időböl.

beriandris # 2010.03.18. 15:40

Tisztelt fórumozók!

Volt barátnőmről valaki interneten valótlan dolgokat állított, s mivel barátnőm ugy gondolta tévesen hogy én voltam az. Rendőrségi vizsgálat lett belőle és engem elég jól meghurcoltak ( Borsod megyei vagyok volt barátnőm pedig Kecskeméti tehát minden rendőrségi és bírósági meghallgatásra 200 kilométert kellett utaznom), de természetesen bebizonyosodott az ártatlanságom. Tehetek-e feljelentést rágalmazásért illetve hamis vádért, és mivel a kecskeméti szervek az illetékesek meg tehetem-e ezt levélben? És rendőrségi vagy bírósági feljelentést kell tennem? És meddig élhetek ez ügyben panasszal?

beriandris # 2010.03.18. 14:46

Tisztelt fórumozók!

Volt barátnőmről valaki interneten valótlan dolgokat állított, s mivel barátnőm ugy gondolta tévesen hogy én voltam az. Rendőrségi vizsgálat lett belőle és engem elég jól meghurcoltak ( Borsod megyei vagyok volt barátnőm pedig Kecskeméti tehát minden rendőrségi és bírósági meghallgatásra 200 kilométert kellett utaznom), de természetesen bebizonyosodott az ártatlanságom. Tehetek-e feljelentést rágalmazásért illetve hamis vádért, és mivel a kecskeméti szervek az illetékesek meg tehetem-e ezt levélben? És rendőrségi vagy bírósági feljelentést kell tennem? És meddig élhetek ez ügyben panasszal?

Sz.Márton # 2010.03.18. 10:50

Jihaa!

Ha a hangfelvételen felismerhetően, valódi (esetleg súlyos) jogsértést valósít meg valaki és nem irányítottan manipulált a rögzítési helyzet és az anyag, akkor van értelme a rögzített felvételt felhasználni!

ObudaFan # 2010.03.18. 10:27

Az e-mailt nem fogod tudni igazolni, ha letagadja. A hangfelvétellel meg személyiségi jogot sérthetsz, ha nem vigyázol.

jihaa # 2010.03.17. 16:18

Hangfelvétel jó? Vagy e-mail? (Mondjuk valószínűsítem, hogy ezeket is tanúknak kell igazolniuk...)

ObudaFan # 2010.03.17. 10:53

Nyilván főleg tanúkkal.

jihaa # 2010.03.16. 22:17

Igen, ezt a részét értem is, de hogyan bizonyítsam (gondolom a saját szavamon kívül más bizonyíték is kell...)?

ObudaFan # 2010.03.16. 19:44

30 napon belül büntetőfeljelentést lehet tenni, vagy az 5 éves elévülési időn belül polgári pert. (Vagy mindkettőt.) Mindkét esetben neked kell bizonyítani. Próbaidő alatt indoklás nélkül bármelyik fél megszüntetheti a munkaviszonyt.

jihaa # 2010.03.16. 15:19

Kedves Mindenki,

Már az előző topicban is rengeteg segítséget kaptam, úgy hogy felbátorodván írnék is rögtön egy másik esetről.

Ebben a szituációban a korábbival ellentétben én vagyok a rágalmazott és a főnököm a rágalmazó. Tanúk jelenléte nélkül kijelentette, hogy céges felszerelés ellopásával gyanúsít (ráadásul nem kis értékben). Az eset nem egyedi, számos alkalommal becsmérelt engem és más kollégákat (adott esetben tanúkkal igazolható - bár kérdéses, hogy bevállalná-e a tanúskodást némely kolléga) és arra sem precedens, hogy lopással vagy bármi mással vádolt meg valakit. Csakúgy, mint korábban itt is több kérdést tennék fel egyszerre:

  • Van-e értelme feljelenteni rágalmazásért, ha nincs tanú, vagy nem akar tanúskodni (de nem is vall ellenem)
  • Lehet-e bármi másért feljelenteni (személyiségi jogok megsértése, becsületsértés, nem tudom mi van még ilyen...) hogy legalább megróják
  • Van-e esély ellehetetleníteni pl. bosszúállástól (én nyerek a perben, de ő cserébe kirúg - próbaidőszakon belül elvileg nem lehet fellebbezni felmondás ellen, bár ezt sem tudom pontosan) vagy valahogy felfüggesztetni, vagy kitenni a cégtől (nem ő a felső-vezető)
  • Ha több bizonyíték kellene ellene, vagy tanúk, akkor pontosan milyen dolgok kellenének (pl. hangfelvétel vagy e-mail számítanak egyáltalán?) és ha lennének tanúk, akkor mit kellene bizonyítaniuk
  • Utolsó és egyben összegző kérdés (nagyban hasonlít a másodikra): ha több bizonyítékom lenne (4. kérdés), akkor mi lenne a leghatékonyabb jogi megtámadása?

Megint képtelen voltam rövidre fogni, köszönöm a türelmet és a reakciókat is!

U.I.: Most szerzem be a legújabb Jogtárat (2010), laikusok tudják ezt használni (akár kiindulási pontként jogi kérdésekben)?

Előre is kösz,
Jihaa