parkolási végrehatás


bebe79 # 2010.03.18. 19:53

Sziasztok!Hátha tudtok segíteni nekem mert nem tudom hogy jogosan járt-e el a végrehajtó iroda.
2010.02.13-n kaptam egy levelet miszerit a Budapesti Parolotársaság felé van tartozásom.A levélben az is van írva hogy kézhez vételtől számítva 15napon belül kifogást emelhetek.Pár napon belül felhívtam öket és megeggyeztünk hogy 3 havi részletben fizetek. 02.23-án fel is adtam az első havi részletet.
Ennek ellenére kaptam egy foglalási jegyzökönyvet amin 02.24-i dátum van. Tehát akkor még nem is járt le az a 15 nap mert az csak 28-án lett volna. Ugyanis elinditottak egy forgalomból kivonást az autóra.
Fel is hívtam őket és azt mondták hogy visszavonták már csak elkerülte a levél meg a feladás egymást.
Erre a mai napon kapok egy levelet az okmányirodától hog ráterhelték az ingatlanomra az alap tartozást 14.000-et (kamatostul 60.000 amit tölem követelnek).
Nem értem hogy miért terhelték rá az ingatlanomra (még milött kiküldték volna az értesítést hogy van ilyen jellegü tartozásom) főleg azért nem mert a kocsim is el akarták venni ez miatt.Ráadásul nem is szoltak róla hogy megterhelték az ingatlant pedig többször beszéltem velük.
Utánna jártam és ez 2007es parkolás. Azóta állítólag küldött nekem levelet a parkolotársaság de én nem tudok róla.