tárgyalás halasztása


ObudaFan # 2010.03.26. 12:52

Te is, ahogy ő, alapos és igazolt indokkal mentheted ki magad.

mocor # 2010.03.25. 21:17

hát az van hogy ezt nem tudom mire fel kért halasztást biztos egészségügyi okokra hivatkozva vagy bármi, én csak megkapom az értesítést a bíróságtól hogy el lett halasztva a tárgyalás. én nem befolyásolhatom ezt? nem mondhatom az hogy ok nekem ekkor jo és kész. a mostani időpontot is ők mondták mármint az ügyvédje és most meg nekik nem jo.

ObudaFan # 2010.03.25. 21:13

Attól függ, mire alapozva kért halasztást. Mert ha alaptalanul nem jelent meg, annak kényszerintézkedés lehet a következménye.

mocor # 2010.03.25. 20:14

hát ez nem jó hír, akkor magyarul én sz..pok az egésszel?

efi99 # 2010.03.25. 19:18

Leginkább semmit.
Mindenki azt csinál, amit akar, minden tyúkper évekig tart emiatt. Még mindig jobb, mint amikor a bíró bal lábbal kel fel és amikor összegyűlik a nép, bejelenti, hogy ide kell még egy mondvacsinált szagértői vélemény, találkozunk jövő nyáron.

mocor # 2010.03.25. 18:11

Tisztelt Címzett!

Következőt szeretném megkérdezni: van egy büntetőeljárásom ahol én vagyok a sértett, na már most nemrég lett volna egy tárgyalás újból de a vádlott megint eltolta az időpontot. Kérdésem lenne hogy meddig és miért tologathatja el az időpontot. Lehet ellene tenni valamit mert már unom, hogy mindig el van tologatva.