Megtudhatom e ki dobott fel?


blagaanami # 2010.06.06. 19:40

Szép jo estét mindenkinek.Olvasom a zsu74 kérdését és a válaszokat rá.Olvasom hogy be kell terjszteni egy elévülés megállapitás iránti kérelmet.A kérdésem az lenne hogy hova és kihez kell ezt a papirt benyujtani?Oda ahoz a biroságra ahol megkapta az itéletet vagy ahhoz a rendörségre akik elkapták az illetőt?Ezt ki teheti meg?Az az illető aki most épp a börtönbe van vagy épp a feleség is elindithatja ezt a kérelmet.Köszönöm előrre is a választ.További jo estét mindenkinek.

zsu74 # 2010.06.01. 15:36

Nem ismersz! Nem is tudod mit milyen okkal, vagy indíttatásból kérdezek. Aki ostoba az nem én vagyok!
Én kérdezek egy fórumon mert miért is ne tehetném sokan vagyunk itt kérdezők, más számára ostobábbnál ostoba kérdésekkel, TE viszont ha nem tudsz értelmes választ adni nem kötelező hidd el.
Szép napot

hoppáréka # 2010.05.31. 11:53

zsu74

Nem tapasztalom, hogy lenne neked, mert akkor valószínű nem itt tennéd fel az ostoba kérdéseidet.
Miért vársz véleményt, ha te mindent tudsz, és mindent sejtesz?
A felelősséget tudni kell vállani,(tetteidért) viszont téged a bosszú hajt és vezérel!

Dr.Attika # 2010.05.31. 11:51

Kedves "zsu74"!
Kiskaput keres? terjesszen be egy elévülés megálapítás iránti kérelmet. Erre határozattal reagálni kell és ennek a határozatban indokolni kell, hogy milyen tény alapján szakadt meg az elévülés. Ebben az indoklásban nem lehet mellőzni a bejelentő kilétét.

kadaj01 # 2010.05.31. 11:50

Pedig nem sok van... azért nem tudhatod meg, - mint látható keresed a kiskaput- hogy elégtetelt vegyél.

zsu74 # 2010.05.31. 11:20

Kedves Hoppáréka, köszönöm de nem ész kértem az van nekem is.
Ne ítélj ,hogy ne ítéltessenek....

hoppáréka # 2010.05.28. 06:35

zsu74

Amit 2 ember tud, azt már mindenki tudja, ez soha ne feledd.
Ne bízz senkibe!
Lehet neked sem kellet volna bújkálnod, ha vállalod tettedért a következményeket.(következetetés)

zsu74 # 2010.05.28. 06:18

Rexor, köszönöm a tömör és lényegretőrő választ, ezt én is sejtettem. Én a módját vagy a kiskaput keresem ahonnan esetleg ezt megtudhatom.
Mindenki javaslatát várom...

Rexor # 2010.05.26. 14:44

Nem fogja megmondani.

zsu74 # 2010.05.26. 12:37

Üdv, azt szeretném megtudni, hogy a rendőrség megmondja e nekem vagy ügyvédnek, hogy ki jelentette hol "bujkálok"
Köszönöm.