A szomszédom hozzám nyomassa át a szennyvízét


sziszi77 # 2010.06.12. 07:20

Kösz.Szóval az önkormányzathoz tartózik.De remélem elis fogadják szóban a dolgot.Mi probáltunk velük beszélni de nem lehet.Sajnos legtöbbször az egész udvaromat elepi a szennyvíz.Elég nagy a deritőgődre.Azért szerintem ezt senki nem tűrné ,hogy az udvara szaros...

Carlo # 2010.06.12. 06:51

Írni kell az Orbán Viktornak egy levelet amiben részletesen leírod a tényállást.

Talán kiküldi a kommandósokat, vagy rákeni az MSZP-re a dolgot, esetleg egy Dakota közmondást idéz majd.... :-D

Fordulj az Önkormányzathoz.

( Két jótanács:

  1. Ne levelet írj nekik, hanem szóban tedd meg a bejelentést ha így döntesz!
  2. Ne engedd a gyerekeidnek, hogy a szennyvízbe dagonyázzanak! )

:D


Ha büntet?ügyed lenne valaha és nincs pénzed, hogy sztár ügyvédet megfizess, akkor elégedj meg a kirendelttel!

sziszi77 # 2010.06.12. 02:56

Csaképpen visszafolyik és befolyik a saját házam alá.Szerintem te sem nevetnél rajta kedves végrehajtó,ha veled történe ez.Ezért kérdeztem ilyenkor hova lehet fordulni,mivel beszélni nem lehet velük.Rádásul nagyon büdös is van az udvaromban,aról nem beszélvel utna a gyerekeim játszanak benne???Ez most az önkormányzathoz tertózik vagy biróság,vagy rendörség?Lécives segitsetek aki tud is segiteni annak köszönöm elöre is

végrehajtó1 # 2010.06.11. 20:29

Sziszi neked de sokrétü problémáid vannak.Problémás ember vagy:)
Vagy te vagy a népügyvédje?

Megoldás nagyon egyszerű: húzd át a csövet mindig amikor átdugja..:)

sziszi77 # 2010.06.11. 19:59

Üdv.Mit lehet ilyenkor tenni?A keritésen is átdugta a csővet.De mikentem észrevettem erre visszább huzta de csak pár centiti.Ide folyik át hozzám az egész ,amugyis erre lejt .Szóltunk is neki de nagyon csúnyát mondott még ő volt felháborodval.A gyerekeimet folyton csak idegesiti nagyon csúnyákat szól be neki ha kint vannak és minden ok nélkül.Volt hogy elszedtte tőlk ami náluk volt.Hova forduljak panaszra?Biróság,őnkormányzat,rendőrség?Meg atól is féülnk valamit csinál ha feljelentem de előtte is mindig csak a balhét csinálta............