Újabb Csaló


Dr.Attika # 2010.06.18. 17:37

Pontosan ez a helyzet.

cuper77 # 2010.06.18. 16:38

Fureszes szia:)Bár én annyira nem értek a joghoz viszont a külföldi munkákkal kapcsolatban képbe vagyok.Bár hova is akarsz menni külföldre nem szabad pénz kiadni előre semmire sem.Ha valaki kijuttat az vagy % kap mert téged kivitt vagy máshogy de haszna van belőle tehát neki megéri ezért bár mire is fizetni kell fizesse ki aki intézi a melót és vonják le a fizetésedből.De a legjobb amit tehetsz ha annyira ki akarsz jutni keres ismerősöket akik kinn vannak és azon keresztül próbáld meg.

fureszes # 2010.06.16. 10:55

Egy internetes hirdetésemre" mivel munka nélküli vagyok" jelenkezet XY.Mint jövendöbeli munka adóm.Soför állást ajánlott"Németbe az ö épitöipari munkásait kellene ki szállitani".Majd pénzt kért "100 ezer ft pénz átt váltásra ft-Euroraa Német hivatalba való munka bejelentéshez mint bemutatásra szolgáló fedezeti összegként".Majd sok hunbug duma után se pénz se munka,ügyvédnél készitetünk kölcsön adási szerzödést a pénzröl.Egész nap ingyen fuvaroztam népes Cigány családját Gyöngyös egész területén.16.30 kor pedig egy gyanús csomagot is "valószinüleg KÁBITOSZER volt a csomag tartalma".17.20 kor pedig még PÉCSRE is vittem.Mára minden határidö lejárt az ügy átt adva:Közjegyzö,Rendörség"bünszövetkezetben elkövetett csalás miatt",Bíroság,Család segitö Gyöngyös.Ezután több internetes oldalra felrakva"Expressz/külföldi állások,Top apró állást kinál"ra.Amire pár óra allat újabb Károsultak jelentkeztek 2005 óta tart ezen ember ilyen jelegü tevékenysége.Több eljárás "folyik"ellene de ahogy látom mind zsákutcába jut.Most már tárgyalások folynak arról is hogy a médiába is bekerüljön ez az ügy.Ugy látom hogy ma Magyarország igaszságszolgáltatása semmit se tesz az ellen hogy ilyen emberek a Börtönbe kerüljenek.Kérem minden segitségüket,tanácsukat hogy ilyen Gazemberek ne tudjanak ártattlanul garázdálkodni.Varga Tamás Sky:still390