Meddig fizetek?


websas # 2010.06.26. 11:02

Inkább:

Hülye.

websas

Feri29 # 2010.06.26. 10:34

Ez nem 100-as, az már biztos.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.06.26. 07:32

Mi a fenét kötekszel azzal, aki válaszolt neked?! Nem ő tehet róla, ha neked nem tetszik a válasz; ez van.

Anett2323 # 2010.06.26. 07:08

Hogy vagy Pazs?
Csak a létszámra voltál kíváncsi? Állatvédő vagy és gondoltad kifogtál valakit? Hát mellétrafáltál!
Nálam elsők a kutyák, másodikok a kutyák aztán az emberek! Hát még az állatvédelmi hatóság is csak pislogott hogy milyen szépen, ápoltan és tisztán vannak tartva a kutyáim és a környezetük is!!!!!!!!!! Kizárólag a létszámba tudtak belekötni, meg abba, hogy a kutyáknak szabad bejárásuk van a ház minden helyiségébe, de le van írva a jegyzőkönyvbe, hogy ez csak rám nézve nem egészséges, a kutyákat nem befolyásolja!! (Szerintem befolyásolja, mert így boldogok maradéktalanul, hogy az emberrel, az ember mellett élhetnek/létezhetnek)
Sajnálod, ugye?

Anett2323 # 2010.06.24. 17:06

Kedves Pazs! Köszönöm a gyors választ.
A helyi rendeletben megengedett létszám 4 db kutya. ...ennél jóval több van...
Az nincs a határozatban, hogy pontosan mi a szabálysértés neve, csak hogy mely törvények írják elő a tartható eblétszámot. És hogy vagy lecsökkentem annyira (4 db), vagy tenyészetté nyilvánníttatom őket. Mivel egyiket sem tudom megtenni, mert mindegyik kutyámat imádom, a legalizáláshoz szükséges EU-s követelményekhez szükséges horribilis anyagi források meg nem állnak rendelkezésemre, ezért fizetni fogok.
De vajon meddig? :(
És még mit találhatnak ki?
Mint már írtam az illetékes hatóság környezettanulmánya szerint "a kutyák jó kedélyüek, tiszták, ápoltak, oltottak, környezetük rendezett."

pazs # 2010.06.24. 14:27

Bírságolni fognak újra és újra, amíg a szabálysértés fennáll. Ha elárulod, hogy pontosan mi a szabálysértés neve (ami a határozatban van), akkor megnézem, hogy lehetséges-e más szankció is.
Csak kíváncsiságból: mennyi az a "kicsivel" több kutya?

Anett2323 # 2010.06.24. 13:28

Kedves Szakértők! Szabálysértésért bírságot fognak kiszabni rám, max. 30.000,-Ft-ot. Ha kifizetem, azzal vége az eljárásnak és "folytathatom a szabálysértést" vagy további esetleg nagyobb szankciókra számíthatok? A szabálysértés egyébként az, hogy a megengedettnél "kicsit" több kutyám van. A büntetés kizárólag fentiek miatt lesz, a tartási körülményeket a kirendelt állatvédelmi hatóság (a jegyző volt a vezetőjük) megfelelőnek találta.