Tárgyalásra várva


Rózsa** # 2010.08.21. 08:04

Köszönöm.
én láttam a nyomozati anyagot, (350 oldal) az ügyészségen megmutatták, de nem tudom, mit szeretne tudni?
nem tett vallomást másfél év alatt, letagadta, hogy ő vezetett, elég sokáig tartott, mire rábizonyították, pedig a helyszínelők már akkor megmondták, hogy csak az élhette túl, aki vezetett.
ezért is félek attól, hogy itt sokat jelent, hogy gazdagok, mert mindent megtesznek, hogy ne kapjon büntetést.
és lehet, hogy azért nem volt még tárgyalás sem, mert próbálják az időt húzni? nem tudom, csak találgatni lehet. nem értem ezt az egészet.
van olyan ismerősöm, akinek fél évvel később halt meg a Lánya balesetben, és már tavasszal megvolt a tárgyalás.
sajnos várni kell tovább, nem tudok mit tenni.de ez a tehetetlenség ez nagyon nehéz már. azért jövőhéten bemegyek érdeklődni, hátha megtudok valamit.
köszönöm, hogy "meghallgatott"

ObudaFan # 2010.08.21. 07:08

Innen, az ügy ismeretének hiányában nem sokat. Kinéz egy letöltendő így elsőre, de lehet, hogy ha látnám az iratokat, már más lenne a véleményem.

Rózsa** # 2010.08.21. 06:46

Kedves Ügyvéd Úr!
szeretnék még kérdezni.
mégis mire számíthatunk? ez a Fiú aki vezetett, részeg volt, és gyorsan ment, fékezés nélkül csapódtak a fának. csak ő élte túl.
nekik nagyon jó ügyvédjük van, sok pénzük meg ismeretségük, kapcsolataik.lehetséges, hogy megússza felfüggesztettel?
nekünk nincsen pénzünk ügyvédre, és sajnos nem is kell, hisz a Fiúk meghaltak, és csak utasok voltak, bár tudom, ŐK is hibáztak, mikor beültek hozzá.de itt mindenki aki érdeklődik tőlünk, azt mondják, hogy nem fogják lecsukni.
tudom, hogy ha börtönbe kerül, attól én még nem kapom vissza a Fiamat, de nekem nagyon fáj azt látnom, (naponta) hogy ő nyugodtan éli világát, mintha semmi sem történt volna.
tudnak valami mentő körülményt felhozni, hogy ne csukják le? van erre mentség?
műszaki hiba nem volt, arra nem tudnak remélem hivatkozni.
tudna nekem valamit írni, mégis mire számíthatunk?
válaszát előre is köszönöm.

ObudaFan # 2010.08.20. 06:52

Nincs mit.

Rózsa** # 2010.08.19. 18:46

Nagyon szépen köszönöm.

ObudaFan # 2010.08.19. 12:31

A büntető irodát.

Rózsa** # 2010.08.19. 12:01

Köszönöm szépen, már én is gondoltam rá, csak nem tudom, kihez forduljak, kit kell keresni, de talán valaki majd segít.(gondolom van ott portás, vagy ilyesmi.)

ObudaFan # 2010.08.19. 09:24

A legtöbb, amit tehetsz, hogy a bíróságon érdeklődsz, hogy mikor lesz tárgyalás.

Rózsa** # 2010.08.18. 15:44

Tiszteletem!
Szeretnék tanácsot kérni, a helyzet a következő.
2008 Februárban autóbalesetben elvesztettem Fiamat, és 1 másik Fiú is meghalt. aki vezetett, könnyebben sérült.
2009 októberében kaptunk levelet, hogy megtörtént a vádemelés, azóta várjuk, hogy mikor lesz a tárgyalás, de nem történik semmi.
az lenne a kérdésem, hogy mennyi idő múlva szokott lenni a tárgyalás.minden esetben ilyen sokára? vagy csak nálunk?
a választ előre is köszönöm.