Hitelkártyával való visszaélés,mit tegyek


kovacsz # 2010.08.25. 17:25

Legegszerűbb a rendőrséghez fordulni, már ha egyáltalán igaz amit írtál.

Kiscsillag20020418 # 2010.08.25. 15:44

Tanácsot szeretnék kérni,hová fordulhatok,valaki a saját telefonomon keresztül majdnem 1 éve beaktivált egy hitelkártyát(nem én voltam) vidéken Győrben, csalást követtek el evvel a hitelkártyával,vásároltak vele.Csepel mellett lakom,ott is dolgozom,ott élek.Most nekem kellene bebizonyítanom,hogy nem én aktiváltam be ,holott azt mondták az én kártyámat jelezte ki a rendszer.Nem értem. Bár a telefonomhoz sokan hozzáférhetnek,2 helyen dolgozom,nem készül ilyenkor hangfelvétel? ami bizonyíthatná,hogy én nem aktiváltam semmit?Vagy a pénztárnál,ahol fizettek a kamerát nem lehet visszanézni,hogy ki volt?
Tényleg nem követtem el semmit és nem tudom hogy mit csináljak ?Kérhetem a rendőrségtől,hogy napra pontosan mondják meg,mikor ment a hívás ki a telefonomról?Nem szeretnék 2 munkahelyen ebbe belekeverni indokolatlanul senkit, de a más szemétsége miatt sem bajba kerülni. Hogy tudnék hangfelvételhez jutni,amivel az aktiválást elkövették? Hívásrészletezőt kérnék.? Ráadásul válok is és lehet ott is kénytelen leszek szakemberhez fordulni?Egyszerűen nem hinném el,hogy ilyen van,ha nem velem történne meg.