Mit csináljak???? Segítsen Valaki!!!


zizzent # 2010.10.30. 10:50

És én voltam a hülye,mert engem zaklatott az az idióta pasi...és a párom durran el 300db. (pont)tartalmazó smssel...ezért lett a 4 hónap bünti. ez normális??? mert szerintem nem.

zizzent # 2010.10.30. 10:46

Kedves Websas...
Ez azért kemény volt...már ne hari. Te hagynád meghalni a párodat???? Csak kérdezem. nem tudtuk,hogy körözik.. mivel egy olyan ügyből lett ez az egész ami, lezárt a rendőrség...csak épen jóval később "SÉRTETT" fellebbezett...és mivel másik albérletbe költöztünk,igy nem tudták az új címünket,az állandó lakcímre meg nem küldtek SEMMIT!!!!

zizzent # 2010.10.30. 10:41

Tegnap voltam bent a Pest Megyei Bíróságon,ahol adtam be egy beadvány,hogy legalább annyit tudjunk,hogy mért kapott 4 hónap letöltendő fogház büntetést másodfokon...ezt elméletileg idő kérdése,és párom megkapja a Bv Intézetben....

websas # 2010.10.30. 10:37

Kedves zizzent!

"a Párom asztmás beteg, egy igazoltatás során derült ki,hogy körözés alatt áll, a Páromnak lett, egy súlyos,mélyvénás trombózisa,
Tüdő transzplantáció is szóba került,olyan rossz állapotban van, magas a vérnyomása,vérzik az orra folyamatosan."

"igazoltatás során derült ki,hogy két elfogató parancs van ellene".

Búcsúzz el tőle, és hagyd meghalni.

zizzent # 2010.10.30. 10:37

Tisztelt Dr.Attikka!
Először is köszönöm... másodszor 4 éve élünk együtt.

Dr.Attika # 2010.10.30. 10:09

Sokan értenek itt sok mindenhez. Először is "regényt" be írjon egy fórumra, ha szabad tanácsolnom. Másodszor a leírtakból nem következik törvénysértés. Másrészt nem derül ki, hogy a párom az házastársat, bejegyzett élettársast jelent vagy pedig csak "összeálltak". Mert jogilag ez behatárolja az ön eljárási képességét.
Forduljon a BV szervekhez, azt tanácsolom.

zizzent # 2010.10.30. 08:56

HAHÓ?????????????
Ennyire bonyolult a dolog vagy senki ne ért itt semmihez?

zizzent # 2010.10.28. 19:00

Tisztelt Uram/Hölgyem!
Végső elkeseredésemben fordulok ide,már nem előszőr… A Párom, jelenleg a Tököli Rab Kórház fogva tartottja. 2010.október 9. óta van ott. Tartás elmulasztása végett,2005-ben a Győri Városi Bíróság 35nap közmunkára ítélte.Mi 2006-ban ismerkedtünk meg,felköltözött Budapestre. Közös albérletben éltünk.2008 már ciusában egy igazoltatás során derült ki,hogy körözés alatt áll.Ezért a III.kerületi Kapitányságra vitték,majd onnan a Fővárosi Bíróságra,ahonnan azonnal a Győri Bíróságra szállították.Mivel budapesti lakos volt,így a közmunka letöltése átkerült Budapestre. Rendeltek ki mellé párt fogót,aki ki is szabta a közmunka helyét és kezdetét. Mivel a Párom asztmás beteg(megjelent a kirendelt helyen) jeleztük a Párt fogónak,hogy mivel fizikailag nem képes ellátni a teendőit egészségügyi okok miatt,jelöljön ki más,egészségére nem ártalmas közfeladatot. Ezt orvosilag is igazoltuk,mire semmilyen reagálás nem történt. 2009 októberében a Páromnak lett, egy súlyos,mélyvénás trombózisa(mai napig gyógyszereket kell szednie)2009 novemberében beidézték a Fővárosi Bíróságra,ahol a közmunkát átváltották letöltendő büntetésre. Másodfokon fellebbeztünk,mivel a Párom,akkor kórházi kezelés alatt állt. a Mai napig nem kaptunk semmilyen dokumentumot,i llet ve csak egy 12.000Ft.-körüli perköltség összegről. (A fellebbezési papírokról sem kaptunk semmit.) Ezt is úgy 1 hónapja. Közben a Párom egészségi állapota romlott. Egy súlyos,vissza fordíthatatlan,kró nikus,obstruk tív tüdő betegsége(COPD) van,mely miatt folyamatos infúziós kezelés alatt állt,gyógyítani nem tudják,csak szinten tartani. Tüdő transzplantáció is szóba került,olyan rossz állapotban van. 2010.október 8-án Ürömön,szintén egy igazoltatás során derült ki,hogy két elfogató parancs van ellene.A Pilis vörösvári Kapitányságra vitték,majd a Nagy Ignác utcai fogházba,ahonnan az egészségi állapota miatt át szállították Tökölre,a rab kórházba. Az egyik a közmunka-letöltendő büntetés miatt,a másik egy zaklatásos ügy miatt. 2008-ban egy férfi telefonon keresztül engem zaklatott. a Párom 300db .(pont)tartal mú.rövid szöveges üzenet küldött Neki,ami miatt az Úr az Érdi Kapitányságon személyi jogok korlátozása miatt,feljelen tette. Be is idézték,megjelent,a megfelelő dokumentációk után az ügyet le is zárták,úgy tudtuk. Innentől kezdve nem kaptunk semmilyen papírt,újabb idézésről. Sajnos a Páromnak volt egy 6 hónapos felfüggesztése 3 évre. 2010.10.21-én derült ki,hogy a zaklatásos ügy miatt 4 hónap letöltendő büntetésre ítélték. Erről sem tudtunk,nem kaptunk semmilyen levelet. Így,az eredeti 33nap közmunka-büntetésletöltés ből,lett több,mint 10 hónap büntetés. A Párom a mai napig a győri állandó lakcímére van bejelentkezve,mivel többször költöztünk más albérletbe.Biz tosabbnak gondoltuk,hogy az esetleges hivatalos papírokat,az Édesanyja, az Ő meghatalmazással átvegye. Albérletben lakunk Ürömön,a Párom a betegsége miatt csak alakalmi munkákat tudott vállalni. Én jelenleg egy átképzésen veszek részt,melyet az Állami Foglalkoztatási Központ finanszíroz. Ami azt jelenti,hogy a rendszeres bevételem a minimálbér nettó összege. Nem tudok ügyvédet fogadni,nem tudok segíteni a Páromnak.Albér letben lakunk,hitel törlesztéseim vannak. De nem is ez a lényeg,hanem a Párom,aki nagyon súlyos beteg és nem tudom,hogy a megfelelő,ellá tására sor kerül-e. Tisztelettel kérem Önt,hogy legyen szíves segítségemre lenni,mert nagyon féltem a Párom életét,egészségi állapotát. Sajnos van egy olyan érzésem,hogy a hivatali szervek is több pontban nem helyesen jártak el. Biztos vagyok benne,hogy nem csak én fordulok Önhöz ilyen gondokkal,de tisztelettel kérem,hogy a helyzetemet és a Párom betegségét nézve,segítsen Neki,Nekünk.
az állapota romlik,magas a vérnyomása,vérzik az orra folyamatosan. Annyit tudtam meg,hogy hogy a zaklatási ügyet lezárták 2009n elején. De a sértett fellebbezett első fokon 2009-ben,2010-ben hozták meg a másodfokú az ítéletet.. Mi ugy tudtuk,hogy szabálysértési eljárás során az ügyet lezárták. SEMMILYEN IDÉZÉST VAGY HASONLÓ PAPÍRT NEM KAPTUNK!!!!!AL BÉRLTBEN ÉLÜNK EZÉRT AZ ÁLLANDÓ LAKCÍME VAN A PÁROMNAK MEGADVA. a FŐVÁROSI BíRÓSÁG pl. ott megtalálta.. Jelenleg semmilyen dokumentációval nem rendelkezem,mert a papírok a Pest Megyei és a Budaörsi Bíróság között ingázik. A fogház meg nem bocsátja rendelkezésére a Páromnak a papírokat,igy nem tudok semmit intézni.Kérem,aki tud,segítsen!!!!
Mert a Párom nagyon beteg!!!!