mit kell beadni ?


végrehajtó1 # 2010.12.13. 09:40

na jó:)

hova kell beadni (rendórsőgre is, ügyészségre is ?)

Add be mindkét helyre

milyen formátumban (írjam a bal felső sarokba az ügy számát, meg legyen ott a tárgy ?)

Mivel nem hozhatsz alakszerü határozatot (ez a hatóság joga) ezért oda irod ahova akarod.

másik indtványt amiben pontokba szedem a kérdéseket, hináyosságokat. ennek mi lehet a neve ? csak simán indítvány ?

legyen Inditvány

utolsó kérdés : a rendőrségre bevihetem szeméylesen ? postán sokára érkezik meg, félek addigra tuti átküldk az ügyézségre az aktát, de most még szerintem nincs ott.

nem kapkodnak a rendőrök.Vidd be személyesen ha akarod.De elsőbbségivel másnap ott van

De nekem az a véleményem hogy ilyenkor veszett fejsze.Kutya sem fog vele törödni.
Ezért a bíróságon még sokat tehetsz ez ügyben.Ott figyelembe fogják venni

végrehajtó1 # 2010.12.13. 09:25

pa57

Ezeket most komolyan kérdeted?

Mert viccnek nagyon jó...:)

Szerintem egy felnött ember ilyen komolytalan gyerekes kérdéseket nem tesz fel:(

Bizom benne hogy te is tudod a kérdéseidre a választ ..:)

pa57 # 2010.12.13. 08:13

és leadhatom ott helyben (átveszik) vagy levélben lehet csak ? az ügyésznek levélben küldöm, de a rendőrségre le szeretném adni. bemhetek vele a portára, átveszik legalább az előadóm nevében a kollegák ?

pa57 # 2010.12.13. 07:58

Kérem, vaalak itdna váalszolni ? sajnos sietnem kellene, mert még ma épp a rendőröknél van az akta, aztán lekésem a dolgot.
nem tutdom , hülyeséget csinálta, -e , hogy indítványt is írtam, és hogy helyes-e az elnevezés, illetve hogy jobb lenne-e ezeket vallomsákiegészítésbe foglalni, hogy alaposabban átolvassa az ügyész, vagy ez is hülyeség-e.

köszönöm.

pa57 # 2010.12.13. 06:40

Jó reggelt,

azt szeretnék kérdezni, iratismertetés után

  • hova kell beadni (rendórsőgre is, ügyészségre is ?)
  • milyen formátumban (írjam a bal felső sarokba az ügy számát, meg legyen ott a tárgy ?)
  • mit ? mert írtam egy iratism.re való reakciót, meg egy

másik indtványt amiben pontokba szedem a kérdéseket, hináyosságokat. ennek mi lehet a neve ? csak simán indítvány ?
illetve csatoltam bizonyítékokat is.

ezen kívül kell-e vallomáskiegészítés is ? (újat nemigen tudok hozzáttenni.de ez a csalafinta dolog jutott eszembe, hogy talán a vallomsákiegészítédre több figyelmtem áldoz az ügyséz, mint a problémázásomra. nem lenne-e emiatt jobb, ha nem indítványt írnék, hanem tartalmilag átfogalmaznám vall.kiegészítésbe ?
vagy ez hülyeség, mindent ugyanúgy elolvas alaposan ?

  • utolsó kérdés : a rendőrségre bevihetem szeméylesen ? postán sokára érkezik meg, félek addigra tuti átküldk az ügyézségre az aktát, de most még szerintem nincs ott.