2kép egy videó feltöltése internetre


Veci # 2011.01.27. 11:29

Bluebay
Ugye tájékoztatsz arról, hogy sekerült-e megúszni a helyzetet?


Üdvözlettel Veci

Gabicsek # 2011.01.22. 21:36

Biza, ha mégis feljelentenek, kénytelen leszel vállalni a következményeket.

Veci # 2011.01.22. 20:37

Bluebay
Ha kínos a felvétel a tanár részéről, akkor akár számíthatsz feljelentésre is.
Ti makulátlan diákok! Ugye nektek (aki ilyet tesz) csak jogaitok vannak, de arra talán gondolhatnátok, hogy a tanárnak is vannak jogai (személyiség jogai). Nyugodtan szorongjál, máskor előbb gondolkodj! Talán még szégyellhetnéd is magad! Esetleg feltételezzem, hogy nem az eminens tanulók közé tartozol (mert akkor előre számoltál volna a következményekkel)?


Üdvözlettel Veci

Gabicsek # 2011.01.22. 20:14

Dr. Attika!
Azért én csak megvárnám, hogy feljelentenek, vagy sem, magamtól biztos nem mennék el önfeljelentést tenni:) Ha feljelentik, akkor úgyis kérik a megbüntetését. Ha nem jelentik fel, nem kérik. Mi értelme is lenne önfeljelentést tenni, miközben az illetők azt nyilatkoznák magában az önfeljelentésben, hogy nem kérik a megbüntetését? Ha nem kérik, úgysem teszik meg a feljelentést.

Dr.Attika # 2011.01.21. 23:37

Ez esetben 5 évig lebeg a fejed felett a felelősségre vonás lehetősége. Azt javaslom írj egy önfeljelentést és a végére írd oda, hogy ...xy (tanarak neve) nem kívánom a büntetőjogi felelősségre vonást. Ha alá írták, akkor megnyugodhatsz.

Bluebay # 2011.01.21. 22:52

Kértem őket, valaki aztmondta nem jelent fel, valaki hogy nem mondd semmit. Nem járulnak viszont hozzá.

Dr.Attika # 2011.01.21. 22:46

Meg lettek sértve szegény tanarak személyiségi jogai.Keresd meg őket és kérd utólagos hozzájárulásukat. igy már jogos lesz.
Javaslat: a tanarakat emlékezetedben őrizd.

Bluebay # 2011.01.21. 21:30

Mi várható ha történne valami?

1 videót töltöttem fel az iskolában egy tanárról, a videóban bevolt szúrva 2 másik tanár is háttal és oldalról kb 2-3 másodpercig.
50 Megtekintés volt, ez csak suliból.

Ugye ezzel megsértettem a személyiségi jogait? Ha esetleg feljelentenének vagy valami, akkor mit kapnék?