feljelentés


csiki11 # 2011.05.11. 21:46

Tisztelt ügyvéd Úr!
Elég zürös ügyről kérdezném Önt.2006-ban édesapámnak vége lett a cége.Tartozott egy embernek,aki egy bukott ügyvéd, akinek megadta a pénzt,de összejátszott egy közjegyzővel és bíróság útján ez az ember végrehajtásba vette a családi házunkat.Na most mivel tudta,hogy nem az ővé a ház,ezért 10,5m hitelt vett fel rá.Ameddig tudtuk fizettük,de márciusba a szüleim Budapestre költöztek munkalehetőség miatt.Én érettségiztem idén és ott maradtam a házba egy évig.Sajnos októberbe édesapámnak be kellett vonulnia a régi cége miatt.Édesanyám 2öcsémet nevel és mellette dolgozik.Nem tudott nekem pénzt adni,de én otthonról eladtam amiből pénzt tudtam csinálni.Ilyen pl.:redőny,garázskapu,kerítés,fűtésrendszer.MÁj 7én én is felköltöztem és a szomszédok kihívták a rendőröket,hogy minden eltűnt.Értesítették az embert aki annak idején felvette rá a hitelt és ő feljelentett engem,hogy én jogtalanul adtam el mindent miközbe ezeket a szüleim vették.Olyanokat követel,mint konyhabútor amit költözésnél elhoztunk,hiszen a mienk.Most mi tévő legyek?Lesz e nekem ebből valami bajom??