Bírósági idézés


Kovács_Béla_Sándor # 2018.11.21. 11:27

Hihetetlen figura! :D Szerintem csak szórakozik velünk.

janika2922 # 2018.11.21. 10:36

Hiába,is probáltok kritizálni. Én nekem nincs mitöl tartanom pontosan leirtam az elérhetöségeimet ha valamit akarnak.megkeresnek mondjuk német o ban kötve hiszem.( hisz december 20ig itt leszek) Valakivel összekevertek én nem bujkálok n i ncs mitöl tartanom az ügyész felfüggesztett börtönbüntetést indítványoz piti az ügy és jeleztem hogy nem tudok részt venni és megjelöltem efy két honapos,idptartamot 2019 janár -február hogy adjanak idöpontot akkora ez teljesen egyértelmü szerintem mivel csak márciusban jövök vissza .

Szomorú örökös # 2018.11.21. 10:06

janika2922

engem nincs miért hogy,elövezesenek

Ha nem jelensz meg időben, akkor majd lesz rá ok, nyugi! ;-)

elöre,jeleztem hogy nem tudok részt venni a,tárgyaláson

Bakker, te ott vádlott vagy. Mi a nagy büdös francot gondolsz?
Komolyan azt hiszed, hogy ez kívánságműsor lesz?

drbjozsef

Én azt nem értem, hogy miért nem jelzed előre, hogy felmentő ítéletet akarsz? Biztos figyelembe veszik azt is, nem?

Sőt, esetleg még azt is kérheti, hogy az ügyészt ítéljék el az ügyben, mert őt cseszegeti. :D :D :D

wers # 2018.11.21. 10:04

vacak érzés lehet látni, hogy mindenki szembe jön az autópályán

Azért én még egyszer megpróbálom, ismét idézem:

a vádlott a távolmaradását előzetesen, alapos okkal

Nem elég az előzetesen, alapos oknak is kell lennie. Miért lenne alapos ok Düsseldorf? Németországban is van fizetett szabadság. Sőt!

drbjozsef # 2018.11.21. 10:02

lajcsó,
persze, az evidens, hogy reggel nem elengedik, hogy sétáljon ahova akar.

janika,
te baszki teljesen kész vagy, egy makkot nem értettél meg az egészből. Sebaj, valahogy majd csak lesz, ha úgy alakul, akkor kurva nagy meglepetés.

Én azt nem értem, hogy miért nem jelzed előre, hogy felmentő ítéletet akarsz? Biztos figyelembe veszik azt is, nem?

janika2922 # 2018.11.21. 09:46

Ilyen jót már rég nevettem csak engem nincs miért hogy,elövezesenek mivel elöre,jeleztem hogy nem tudok részt venni a,tárgyaláson :)

lajcsó # 2018.11.21. 09:37

"bekísérnek egy éjszakára a fogdára, hogy egészen biztosan odatalálj másnap reggel a tárgyalásra. Ez az elővezetés."
Az elővezetés egy kicsit több ennél. A rendőrök az illetőt a tárgyalóterembe, a bíró elé viszik.
És majd örüljön ha a bíró nem vágja előzetesbe!

Szomorú örökös # 2018.11.21. 07:06

janika2922

Remélhetőleg a „rendőrségen dolgozó nyomozó ismerősöd” veled megegyező gondolkodásmódja mellett a helyesírása is kicsit jobb a tiédnél. Mellesleg ezeket az internetes szleng rövidítéseket is mellőzhetnéd. Vagy ha mégsem szeretnéd, akkor szótárat is mellékelj hozzá légyszi! :-D

janika2922 # 2018.11.21. 07:06

Még nem küldték meg de valoszinüleg hamarosan megküldik szerintem

wers # 2018.11.21. 06:29

Sztm meg elfogadták a kérelmem azvén meglátásom ez és valoszinüleg jó ez

Nem szép tőled, hogy eltitkolod előlünk, hogy megírták, mikorra tűzték ki a halasztott tárgyalás időpontját. (vagy nem írták meg? Csak te így látod... de mégsem látod?)

drbjozsef # 2018.11.21. 06:18

Szuper. Akkor minden rendben.

janika2922 # 2018.11.21. 06:16

Sztm meg elfogadták a kérelmem azvén meglátásom ez és valoszinüleg jó ez a,meglátás,egy,rendörségen dolgozó nyomozó ismerösöm szerint is,:)

Szomorú örökös # 2018.11.21. 04:35

drbjozsef

és bekísérnek egy éjszakára a fogdára, hogy egészen biztosan odatalálj másnap reggel a tárgyalásra

És ha nincs szerencséje, akkor nem egyszemélyes lesz a cella,
ahol eldöntheti, hogy „apuci vagy anyuci” lesz belőle aznap este. :-D

drbjozsef # 2018.11.21. 04:32

Janika,

szóval, fogalmad sincs róla, mi az elővezetés. De azért doszt vitatkozol mindenkivel.

Szóval az úgy van, hogy az első tárgyalásra idéznek, aztán várnak rád - vagy a jogi képviselődre -, de se te se a képviselőd nem érkezik, csak egy levél, hogy te most nem jönnél, mert csak. (Ha egy kórházban fekszel vakbél műtét közben, na az nem csak, de az, hogy külföldön dolgozol, az nagyon csak.)

Ekkor a bíró kitűzi a második tárgyalást, és ARRA elrendeli az elővezetést, egyszer csak megjelenik majd pár rendőr egy késő esti időpontban, egy nappal a tárgyalás előtt, és bekísérnek egy éjszakára a fogdára, hogy egészen biztosan odatalálj másnap reggel a tárgyalásra. Ez az elővezetés.

janika2922 # 2018.11.20. 20:41

Nem fognak . Már réges rég megtették volna :)

Kovács_Béla_Sándor # 2018.11.20. 20:02

Mégis mit gondolsz, mikor fognak elővezetni, zsenikém?

janika2922 # 2018.11.20. 18:27

Na látjátok :) azt mondtátok elövezetés,stb eltelt már több mint egy hét és,semmi nem kerestek otthon se itt sem ugy látszik sok itt az agyhalott :)

janika2922 # 2018.11.16. 22:14

Ezt nem értem . Nem ez volt a,kérdésem

efi99 # 2018.11.16. 16:20

Nekem csak két kérdésem van.

  1. Nem tök mindegy, hogy válaszol(t)-e a bíróság? 13-a már elmúlt. Meg hogy nélküle is így vagy úgy: lesz?
  2. 15-éhez képest 13-a az miért tegnap?
Szomorú örökös # 2018.11.16. 05:33

janika2922

sztd ki nézi ezt a szarságot

Szerencsére nézik, különben ki a franc válaszolna neked? :-D

Szoval ha akartak volna valamit már rég megkerestek volna a cimemen hisz eltelt azóta 2-nap

Ha majd indokolt lesz, akkor hidd el, hogy jelentkezni fognak.

egy piti személyes adattal való visszaélés,vétsége és,egy,zakalatás,vétségéről van szó ( az ügyész felfüggesztett börtönbüntetést indítványoz ) szoval megsugom nincs mitől tartanom.

Ebben az a gáz, hogy nélküled fognak dönteni egy kérdésben, amiben te is érintett vagy. Esetleg úgy fognak elmarasztalni távollétedben, hogy még csak el sem mondhatod a véleményed, meg sem tudnak hallgatni. Elítélnek és ez nagy valószínűséggel a jövendő életedre is kihatással lesz. A felfüggesztett börtön a „pitiáner” ügyért már büntetett előéletet jelent. Erre még nem gondoltál? Megéri ez neked? Ez nem egy randi, amit csak úgy tologatni lehet, mert te nem érsz rá. :-O

janika2922 # 2018.11.15. 20:53

De most gondolkodom nekem.nincs félnivalom hisz megadtam az elérhetöségeimet többek között a,dortmundi cimet telefonszámom. Meg innen is,adtam fel a levelet ezt is látják gondolom dortmundi bélyegző. Szoval ha akartak volna valamit már rég megkerestek volna a cimemen hisz eltelt azóta 2-nap. Nem hiszem hogy a hóesést várják :)

Szomorú örökös # 2018.11.15. 19:31

janika2922

szoval dortmundban nehéz lesz elfogni

És még meg is könnyítetted a helyzetüket, nem kell egész Európára kiadni a körözést. :-D

janika2922 # 2018.11.15. 18:48

Hát azt kötve hiszem.hogy ilyen hamar kiadnák a körözést.. a másik meg az h külföldhöz nehéz lesz oda,unios körözést kell h kiadjanak az meg hónapok évek kérdése szoval dortmundban nehéz lesz elfogni ;)

Szomorú örökös # 2018.11.15. 18:14

janika2922

Abban az esetben mikor vezetnek elő vagyis vezetnének mert ugyebár nem tudnak

Nagyon optimistán látod ezt, de ne reménykedj, ha kiadják a körözést ellened,
akkor hidd el, elő fognak tudni vezetni szerintem.

janika2922 # 2018.11.15. 15:59

Rendben értettem. És ha,tegyük fel nem fogadják el a kérelmem és elfogult a bíró. Abban az esetben mikor vezetnek elő vagyis vezetnének mert ugyebár nem tudnak. Hogy müködik ez ha kiadják már kihuzom december 20 ig köszönöm a válaszokat.