Feljelentsem - e?


ObudaFan # 2011.08.14. 17:30

Ha volt akkora értéke a kutyának, akkor még rongálás.

Kovács_Béla_Sándor # 2011.08.14. 15:34

És rongálás.

ObudaFan # 2011.08.14. 08:47

Ha nyilvánvalóan szándékosan ütötte el a kutyát, akkor esetleg egy állatkínzás vétsége megvalósulhatott.

moorka # 2011.08.14. 07:52

BKV-nak írt levelemből idézek?

A helyszín XV. kerület, Arany János utca, aki esetleg nem tudja ez egy családi házas környék.
Itt szinte mindenki ismer mindenkit, megkockáztatom, még a sofőröket is ismerjük arcról, sőt van akinek még az ember integet is és köszön is ha látja, én 49éve élek itt.
Ezzel azt szerettem volna érzékeltetni, hogy ezen a környéken, óvoda, kisgyerekes családok, idősek és természetesen kutyát sétáltató emberek élnek!

2011.08.04-én sajnos én is útra keltem a kiskutyámmal sétálni.
Mikor az Arany János utcához értünk, hirtelen kitépte magát a kezemben lévő kantárból és átszaladt az úton.
Itt még nem lett volna probléma, mert ez nem egy forgalmas út, valamint ha járnak is járművek nem rodeóznak.
Én utána szaladtam és hívtam jöjjön vissza, de mire én átértem a járdára ő már kiszaladt az útra ismét és ott megállt, én szintén megálltam az úttesten és hívtam vissza.
Ekkor hallottam a busz a hátam mögött bekanyarodott és a sofőr is biztos látta, hogy én valamiért az út közepén állok.

Sajnos nem érzékeltem mennyire lehetett távol tőlem a busz, de azt igen hogy nem fékezett, nem lassított, holott ő sem ment gyorsan tehát azzal, hogy lassít nem veszélyeztette az utasait.!
Tehát minden fékezés nélkül elütötte a kiskutyát, jó látható volt, sütött a nap és a kiskutya világos vörös színű volt!!!
Tehát áthajtott az állaton, majd megállás nélkül tovább hajtott.
A visszapillantóban biztos látta, hogy probléma van, mert sok lakó kiszaladt az úttestre, de ez mit sem érdekelte ment tovább.
csak még egy kérdés, ha látta, hogy valaki aki nem odavaló és az út közepén áll, miért nem dudált?????