Aláíratott üres papír


Kacsa1111 # 2011.10.09. 16:55

Kedves homika,

legközelebb inkább verjenek meg...


Kacsa11

homika # 2011.10.09. 16:53

Köszönöm..

ObudaFan # 2011.10.09. 16:49

Sok olyan körülmény van ami alátámasztja az igazat pl.mér kezdeményezem ügyvéden keresztül a végrehajtást fizetem be a dolgokat,ha már kifizette.májusban?

Ez elég soványka.

homika # 2011.10.09. 16:05

el vagyok keseredve...

homika # 2011.10.09. 16:01

Sok olyan körülmény van ami alátámasztja az igazat pl.mér kezdeményezem ügyvéden keresztül a végrehajtást fizetem be a dolgokat,ha már kifizette.májusban?az ügyvéden keresztül kellett volna fizetnie.és a végrehajtónak miért másnap mutatja be a papírt amit aláírtam..Semmi biztató dolog nincs?

Kovács_Béla_Sándor # 2011.10.09. 16:00

Ha engem kérdezel, ez még akkor is sovánka bizonyíték, ha a végrehajtó hajlandó tanúsítani.

homika # 2011.10.09. 15:56

AZ aláírást követően felhívtam a végrehajtót elmondtam neki a dolgot,és mondtam hogyha bevisznek egy papírt akkor az hamis lesz.

guba # 2011.10.09. 15:52

Én elhiszem, csak van ezzel szemben egy okirati bizonyíték, és valószínűleg két tanúvallomás.

Kovács_Béla_Sándor # 2011.10.09. 15:51

Csak éppen ezen állításoddal szemben felmutattak egy teljes bizonyító erejű magánokirat.

homika # 2011.10.09. 15:31

Én nem vettem át a pénzt tőle,nem is találkoztunk.

guba # 2011.10.09. 15:17

Ha a nyomozásban nem nyer bizonyítást, hogy kényszer vagy fenyegetés hatására írtad alá az átvételi elismervényt, akkor buktál fél milliót és te leszel a következő gyanúsított hamis vád miatt.

homika # 2011.10.09. 14:57

Tisztelt Fórumozók!
Tanácsot kérnék a történetem a következő:
Végrehajtónál van az ügy,mert az illetővel szemben a bíróság nekem megítélt félmillió forintot Fenyegetéssel (megvernek ha nem írom alá stb.)aláírattak velem egy üres papírt aki tartozik (nem volt jelen),mondván hogy ők majd ráírják az összeget amivel tartoznak nekem.A végrehajtóhoz már minden költséget befizettem a földhivatalba bejegyezték a végrehajtási jogot az ingatlanra.Ezután pár nappal beküldtek egy papírt (átvételi elismervényt) a végrehajtóhoz,hogy nekem már ezt a pénzt kifizette négy hónapja a dátum szerint.Természetesen az én aláírásom szerepelt rajta két tanú címe aláírása és a személy aláírása is, aki tartozik nekem.a tanúkat nem ismerem.Megállt az ügy.A rendőrségen feljelentést tettem a személy ellen. két tanú van aki látta hogy aláírtam a papírt,csak azt nem hogy üres.
A Kérdésem az lenne,hogy milyen bűncselekménnyel fogják vádolni??nem járt le az egy éves felfüggesztett börtön bűntetése.Köszönöm..